Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Mario Kimi :D

DSC09593.jpgDSC09612.jpgDSC09619.jpgDSC09637.jpg

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 21:29_________________________________________________nie mialem aparatu zwyla cyfra ale i tak byla kupa smiechu :D i zabawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Mario Kimi :D

DSC09593.jpgDSC09612.jpgDSC09619.jpgDSC09637.jpg

fajne chłopaki ale auto :sick3:

jak ble jak ble :) moze to nie audi ale to s klasa :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heehe fajnie bylo :D w 2010 zrobilismy imprezke mafia party :) dziewczyny przebrane za kobiety mafiozow a my za mafiozow :D heheh

fajnie bylo :D gorzej bylo jak jakis czas pozniej zrobilismy impreze wielonarodowosciowa i wylosowalismy afryke i przebralismy sie za murzynow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario Kimi :D

DSC09593.jpgDSC09612.jpgDSC09619.jpgDSC09637.jpg

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 21:29_________________________________________________nie mialem aparatu zwyla cyfra ale i tak byla kupa smiechu :D i zabawy :D

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Ty, Seeeba, ja też chcę byc takim gangsta :rolleyes:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 21:43_________________________________________________

to ide w kimono :papa:

:papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo, co zawsze :>

Ja sobie chyba w odwołaniu załączę jakieś dokumenty, że mam traumę psychiczną po zderzeniu z tym znakiem i od miesiąca nie wychodzę w domu, a kisiel jem przez słomkę... Chyba zadam im też retoryczne pytanie, czy jak wjadę w wieeeelką dziurę rozwalając sobie koło, to też będzie przypadek losowy? Felgi mam standardowe, wahacz dolny lewy już ma dosyć, więc chyba najpierw zadzwonię do ZDiT i powiem im, że jutro, dokładnie o godzinie 12.33 uszkodzę sobie koło i może coś jeszcze, jadąc z przepisową prędkością przez ulicę Obywatelską :decayed: Nie powiedzą mi, że nie było żadnych zgłoszeń i że nie mogli tej szkody naprawić, dodatkowo będę miał dwudziestu świadków, w tym kilku obcojęzycznych, do których będą musieli skołować tłumacza, a na dodatek wezwę 3 radiowozy do tego zdarzenia i zablokuję ruch na jakąś godzinkę;D Potem wpadnie kumpel z lustrzanką i zrobimy własną dokumentację fotograficzną, oczywiście z miejsca wypadku zabierze mnie karetka, bo przywalę głową w dach na skutek wjechania w dziurę, a tym samym będę miał obrażenia kręgosłupa szyjnego. Na wszelki wypadek zadzwonię dzisiaj i powiem, ze jutro też będę dzwonił w sprawie tego zdarzenia, ale wolę poinformować ich wcześniej, gdyż wszystko to mi się przyśniło, a moje sny są prorocze. Załączę też zaświadczenie od lekarza, że jestem normalny (tak, wiem, trudno w to uwierzyć) i będę kręcił kamerą, że nie miałem możliwości ominięcia ww. dziury, ponieważ na sąsiednich pasach jechały auta, a nie zamierzam być powodem sytuacji niebezpiecznych. Na koniec dowalę, że byłem wtedy w drodze na lotnisko, a przez ten fakt straciłem lot i muszą wybulić za moje straty, gdyż miałem lecieć w interesach. Potem pojadę po wycenę do Idczaka, pewnie będzie opiewać na kwotę ~80000zł i potraktują to jako szkoda całkowita. Następnie firma Interrisk będzie miała codzienne budzenie telefonem ode mnie z prośbą o zmianę hasła reklamowego na "Interrisk - jest ryzyko, jest zabawa", jak również z zapytaniem, jak moja sprawa. Jeśli to nie pomoże, odwołam się do Brukseli, Strassburga, Republiki Czadu i Fidela Castro, a dziurę, w którą wpadłem, będą oglądać wycieczki z najdalszych zakątków świata. Jeśli Interrisk, uzna, że są takie przypadki, to im powiem, że owszem, ale to takie przypadki, że córka jest starsza od matki. Aha - odwołanie napiszę wierszem, poza paragrafami i jak się zaangażuję, to powstanie coś w stylu Pana Tadeusza. Ciąg dalszy nastąpi.

Był to rozdział drugi powieści fantastycznej "Jak zbierałem na Q7" autorstwa B. Grzesiaka. All rights reserved.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario Kimi :D

DSC09593.jpgDSC09612.jpgDSC09619.jpgDSC09637.jpg

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 21:29_________________________________________________nie mialem aparatu zwyla cyfra ale i tak byla kupa smiechu :D i zabawy :D

Seba widzę że impreza przednia była :D

i o to w życiu chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz, Seba - w seksie analnym najważniejsze jest to, żeby stać z tyłu - ja nie zamierzam dać się im wydymać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz, Seba - w seksie analnym najważniejsze jest to, żeby stać z tyłu - ja nie zamierzam dać się im wydymać :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

DeeJay, ten wcześniejszy tekst powinienieś wysłać do gazet :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...