Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Sebastianie...domyślam się, że PYK'asz :decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 00:28_________________________________________________Dobra, gaszę. Najwyżej ktoś sobie zapali :decayed:

Pstryk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

siemka for all :hi: :hi:

no i doczekaliśmy :dance: :dance: piątek, piąteczek, piątuniunio :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>

btw Panton dziś 4.22 chłopie ty jeszcze nie spałeś czy już nie spałeś :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Misie moje, to nie była reklama :doh1: tylko sztuka

format67 robią filmiki w różnym klimacie i musze przyznać że ten akurat im sie trochę 'rozjechal'

ale kiedyś wklejałam Wam filmy o Hondzie NSX i jak mi powiecie, że były nudne to chyba sobie strzele :strzal:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw Panton dziś 4.22 chłopie ty jeszcze nie spałeś czy już nie spałeś :shocked: :shocked: :shocked:

jeszcze nie spałem.... :cool1::hi:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 08:57_________________________________________________

:hi: :hi: :hi:

z tego co widać, to kolega panton niewiele snu wymaga :decayed: jakiś terminator chyba :kox::wink4:

2h to dużo czasu.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha ewryciało :papa:

Jak wiecie, dziś jest.... ppppppppppppiiiiiiiiiiiąąąąąąąąąąąąąąąąąttttttttteeeeeeeeeeeeeczeeeeeeeeeeeeeek !!!! :dance:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kłysiu :D

Dobra, ja na razie znikam, bo będzie dym :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę czy ktoś by się nie pofatygował i gościowi "jebnął" lub odebrał co moje(kasę bym oddał za wysyłkę albo Hugo jak będzie tam gdzieś u Was to mi bliżej do niego), bo badziewiak oszukał mnie na jednym uchwycie do relinga wysłał mi jeden taki jak chciałem(aluminiowy), a drugi jakiś złom stalowy. Od 3 tyg próbuje wyegzekwować ten dobry i ni cholery mówi że wysłał ale do tej pory to na ślimaku by doszło.

Adres:

CB RADIO SERWIS "MECENAS"

SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS - STROJENIE

ul. Dąbrowskiego 225/243 p. 303

93-231 Łódź ( Dąbrowa )

Mój nick na alledrogo: minimarket jeśli by miał jakieś ale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę czy ktoś by się nie pofatygował i gościowi "jebnął" lub odebrał co moje(kasę bym oddał za wysyłkę albo Hugo jak będzie tam gdzieś u Was to mi bliżej do niego), bo badziewiak oszukał mnie na jednym uchwycie do relinga wysłał mi jeden taki jak chciałem(aluminiowy), a drugi jakiś złom stalowy. Od 3 tyg próbuje wyegzekwować ten dobry i ni cholery mówi że wysłał ale do tej pory to na ślimaku by doszło.

Adres:

CB RADIO SERWIS "MECENAS"

SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS - STROJENIE

ul. Dąbrowskiego 225/243 p. 303

93-231 Łódź ( Dąbrowa )

Mój nick na alledrogo: minimarket jeśli by miał jakieś ale

Wszystko fajnie tylko trzeba kogoś z siłą perswazji :D [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 14:15_________________________________________________

wszyscy udają że pracują :kox:

:) Pracuja , pracują :hi: witam Basiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźmie od Adasia pistolet na kulki i da radę :decayed:

:polew: jak dla mnie wkurzony :disgust: Misiek wystarczy :]

[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 15:50_________________________________________________

trzeba by go jakoś uzbroić -----> :baseball::piroman:

:kox:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basieńka ma rację.... wszyscy udają, że zapracowani.... :wink4: ps: ale zrobiła się fajna mgła... pewnie za 1,2h będzie ładne mleko... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...