Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

heheheh jak w rodzinie normalnie :D

No no :naughty: :naughty: :naughty:

Tylko kto będzie Ojcem Tadeuszem? :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

heheheh jak w rodzinie normalnie :D

No no :naughty: :naughty: :naughty:

Tylko kto będzie Ojcem Tadeuszem? :polew: :polew: :polew:

Ja mogę być... na ochotnika.... a co tam w końcu do odważnych świat należy! :>

ps: i ładnie śpiewam.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh jak w rodzinie normalnie :D

No no :naughty: :naughty: :naughty:

Tylko kto będzie Ojcem Tadeuszem? :polew: :polew: :polew:

Ja mogę być... na ochotnika.... a co tam w końcu do odważnych świat należy! :>

ps: i ładnie śpiewam.... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Teraz Mamusię trzeba wybrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie - mała sprawa - napisałem odwołanko, proszę więc o sprawdzenie i sugestie;) Szczególnie mile widziane zdanie Basi i Pantona oraz wszystkich, którzy mogą pomóc i podsunąć jeszcze jakieś myśli:)

http://www.wklej.org/id/464838/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie - mała sprawa - napisałem odwołanko, proszę więc o sprawdzenie i sugestie;) Szczególnie mile widziane zdanie Basi i Pantona oraz wszystkich, którzy mogą pomóc i podsunąć jeszcze jakieś myśli:)

http://www.wklej.org/id/464838/

Uuuu :D

Pojechałeś. Ale w pełni się zgadzam i popieram, a te różnice w wymiarach pomiędzy ustawą a stanem faktycznym już same w sobie powinny być argumentem przemawiającym za Twoją racją.

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 12:24_________________________________________________Dobra, wszystko co fajne, szybko się kończy :confused4:

Żulek opierdzielony, trzeba zbierać zabawki i wracać do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie - mała sprawa - napisałem odwołanko, proszę więc o sprawdzenie i sugestie;) Szczególnie mile widziane zdanie Basi i Pantona oraz wszystkich, którzy mogą pomóc i podsunąć jeszcze jakieś myśli:)

http://www.wklej.org/id/464838/

Przeleciałem tak szybko to pisemko i pytanie jest takie - czy Ty dzisiaj musisz im to wysłać?

Jak na mój gust, wiedzę to pismo jest takie sobie (zaznaczam, że NIE jestem prawnikiem i mogę być w DUŻYM błędzie - wyrażam tylko swoje skromne zdanie.. ) i przydałoby się je poprawić.

Pytanie jest takie - czy możesz się wstrzymać do wieczora z tym pismem... wtedy byśmy usiedli i poprawili je (mógłbym to poprawić i zaproponować swoją wersję... decyzja wiadomo jest Twoja).

Teraz jest trochę pracy jeszcze i tak średnio czasu a warto by było na spokojnie podejść do tematu.

ps: miałeś dostać jakieś pisemko od znajomego prawnika Tomka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam czas, nie muszę tego wieźć koniecznie dzisiaj. Dzięki w ogóle za zainteresowanie:) Od znajomego Tomka dostałem wytyczne, których miałem się trzymać, ponieważ nie ma czegoś takiego, jak uniwersalny wzór odwołania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam czas, nie muszę tego wieźć koniecznie dzisiaj. Dzięki w ogóle za zainteresowanie:) Od znajomego Tomka dostałem wytyczne, których miałem się trzymać, ponieważ nie ma czegoś takiego, jak uniwersalny wzór odwołania.

zgadzam się... a można wiedzieć jakie to wytyczne (czysta ciekawość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"1. Napisać porę dnia, warunki na drodze, rodzaj nawierzchni 2. Jak doszło do zaistniałej sytuacji tzn. (wszystko z jaka prędkością jechał, czy miejsce jest dość wystarczająco doświetlone, czy zauważył znak a dokładniej jak późno co mu w tym przeszkodziło) 3. Opis usytuowania znaku czy był dobrze obsadzony we właściwym miejscu + zdjęcia najlepiej podczas zarysowania i po tym jak go naprawili jeżeli w ogóle to zrobili (do tego obsadzenia znaku najlepiej dołączyć art. z Kodeksu ale to mówiłeś że znalazł i to te co mi pokazałeś) 4. Co zostało uszkodzone w aucie + najlepiej fotografie 5. Jaki byłby koszt wg Niego naprawy auta, ale realny nie zawyżajcie bo nici z tego będą 6. Jak dało by radę koszt naprawy przez jakiś warsztat (Tomek ale sam na swoim przykładzie wiesz że warsztaty nie chętnie robią coś takiego) I tyle wg mnie jak mają wypłacić to na podstawie takich danych wypłacą a jak nie to pozostaje sąd ale nie wiem czy to jest warte jak mówiłeś że sam to naprawił bo mogą kolegę obciążyć kosztami sprawy albo innymi ukrytymi kosztami o których człowiek nie wie a sprawa może się ciągnąć i ciągnąć z takim monopolem jak Zarząd Dróg czy inni ciężka wygrać. Z nimi tylko na dziurach w miarę łatwo jest jakieś pieniądze wyciągnąć ale to też by chcieli żebyś najpierw zadzwonił im powiedzieć ze w tym miejscu jest dziura bo mogą powiedzieć że nie byli informowani przez obywateli że są jakieś trudności na jezdni w poruszaniu się autem. Pozdrawiam jak będziecie coś potrzebować to piszcie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ale na mój gust to są wytyczne do napisania pisma o ewentualne odszkodowanie (szczegółowy opis zaistniałej sytuacji, szkody powstałe, koszty ich naprawienia itp. - pierwsze pismo) a Ty chyba musisz napisać odwołanie od pisma (decyzji) zarządcy, który odmówił wypłacenia odszkodowania zasłaniając się aktem wandalizmu czyli brakiem odpowiedzialności za to zdarzenie.

Ten znajomy prawnik dostał pismo, które otrzymałeś i na które musisz odpisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...