Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

oj chriss..... zobaczysz w kosciele.... czy ktos ma cos przeciwko temu slubowi..... taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkk :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:good:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie najwyżej podmieni pacjentki :polew:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 12:39_________________________________________________

b4rt4s - kiedy kiedy ?????????????????????????????????????

B4rt4s jeszcze jest nie zdecydowany :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuu na trzeźwo to też się nie pobawicie ze mną :(

dobra, idę mamie obciąć paznokcie

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: jako, że w najbliższych dniach stanę się posiadaczem autka z pod znaku :a4fan: to witam się też na lokalnym kąciku :rolleyes:

autko jedzie już do Polski, mam nadzieję dojedzie w całości :embarrassed: oczywiście postaram się też pojawić na jakimś spociku jak już je ogarnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś auta w sedanie mi się nie podobają zbytnio :cool1: poza tym rodzina się powiększa, więc avant jak znalazł :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę się chwalił tym hb co teraz jeżdżę :polew: ale przesiadka z poprzedniego do nadciągającej A4 będzie zmianą o kilka klas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam bez znajomości rynku i niemieckiego szukałem co najwyżej po sajtach niemieckich... ale w pewnym momencie natrafiłem na info w sieci i podparłem się firmą Automeritum (Koło, Kraków, Wawa). Ponieważ opinie mieli dobre to jakoś się dałem skusić i zaufałem, póki co wszystko jest OK. Dzisiaj jeszcze dostałem (ale nie od nich :cool1: ) historię serwisową auta, więc trochę spokojniej śpię bo wygląda na to, że to co mi opisywali i podsyłali się zgadza z historią auta, autko jedzie z DE :rolleyes: zobaczymy jak już obejrzę i sfinalizuję końcowo ofertę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam bez znajomości rynku i niemieckiego szukałem co najwyżej po sajtach niemieckich... ale w pewnym momencie natrafiłem na info w sieci i podparłem się firmą Automeritum (Koło, Kraków, Wawa). Ponieważ opinie mieli dobre to jakoś się dałem skusić i zaufałem, póki co wszystko jest OK. Dzisiaj jeszcze dostałem (ale nie od nich :cool1: ) historię serwisową auta, więc trochę spokojniej śpię bo wygląda na to, że to co mi opisywali i podsyłali się zgadza z historią auta, autko jedzie z DE :rolleyes: zobaczymy jak już obejrzę i sfinalizuję końcowo ofertę :cool:

siema :):hi:

zawszze mozesz podac VIN i sprawdzimy co i jak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...