Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

20 osób i same audice, wyglądacie jak jakaś mafia to jak się nie bać? Może ja tez jakiegoś kija wezme jak bede jechał :evil:?

mafia i Audi to mi się jakoś nie kojarzy... :no:

[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 23:17_________________________________________________

Dobra stare rowery tez ide w kimono bo za 5 h pora ruszac na mazury :kwasny: juz rzygam jak mam jezdzic samochodem :sick3:

Tyle co TY latasz to się wcale nie dziwię... :kwasny:

dlatego bede twoja sekretarka :kox:

spoko... muszę z doła wyjść bo dwie firmy przycięły w chu....z płatnościami i mam problemy z płynnością :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

20 osób i same audice, wyglądacie jak jakaś mafia to jak się nie bać? Może ja tez jakiegoś kija wezme jak bede jechał :evil:?

mafia i Audi to mi się jakoś nie kojarzy... :no:

[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 23:17_________________________________________________

Dobra stare rowery tez ide w kimono bo za 5 h pora ruszac na mazury :kwasny: juz rzygam jak mam jezdzic samochodem :sick3:

:baseball::naughty:

Tyle co TY latasz to się wcale nie dziwię... :kwasny:

dlatego bede twoja sekretarka :kox:

spoko... muszę z doła wyjść bo dwie firmy przycięły w chu....z płatnościami i mam problemy z płynnością :wallbash:

tzrymam cie za slowo :kox: ale jak chcesz moge tez byc twoim prywatnym windykatorem jak ktos kase wisi :cool1::baseball:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eehhhh nie jest to takie proste.... w tym kraju prawo sprzyja takim praktykom niestety.... nom ale damy radę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luk zobacz PENTATONES - The Devil’s Hand poczatek muzyczki do filmidla co skrecimy :D:naughty: :naughty: :decayed:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 00:24_________________________________________________jest niezla juz to widze normalnie :D takie wolne ujecia :slina: :slina: :slina::decayed::naughty:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 00:28_________________________________________________kurde wlasnie sobie przypomnialem ze kumpel ma aparat nikona d90 tez kreci filmy full hd :D :D :D jutro bede sie dowiadywal :D

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 00:29_________________________________________________a tymczasem lece pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde początek do intro i wejścia jest bardzo fajny.... :good:

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 00:30_________________________________________________

Luk zobacz PENTATONES - The Devil’s Hand poczatek muzyczki do filmidla co skrecimy :D:naughty: :naughty: :decayed:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 00:24_________________________________________________jest niezla juz to widze normalnie :D takie wolne ujecia :slina: :slina: :slina::decayed::naughty:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 00:28_________________________________________________kurde wlasnie sobie przypomnialem ze kumpel ma aparat nikona d90 tez kreci filmy full hd :D :D :D jutro bede sie dowiadywal :D

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 00:29_________________________________________________a tymczasem lece pozdro :hi:

kuwa jakby debile mi popłacili faktury to w połowie marca była by kamerka FullHD pod nasze filmiki..... a tak trzeba sprzęt kombinować bo nie ma czym contentu przygotować... :confused4:

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 00:33_________________________________________________hmmm.... taki aparat by na początku wystarczył... wiadomo, że 80% efektu końcowego to montownia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhyhh spoko loko damy rade nie ma cisnienia wiosna dopiero przed nami i masa cieplych dni :D takze damy rade :D

a wogole to dzindybry :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim :hi: :hi: :hi:

Dzisiaj będzie dobry dzień :good: :good: :naughty: :naughty: :wink4: :wink4:

Mam nadzieję :smutas: :smutas: :smutas:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 07:35_________________________________________________Planowane czy po prostu mieli fart :mysli: :mysli: :mysli:

http://www.maxior.pl/film/152407/Bylo_blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi: :hi:

Mario, będzie :good: :good: :good: :good:

Seba, może jednak zdejmij to info o tym VAG-owaniu, umówmy się, że każdy przypadek, jak przyjedzie jakiś Gaijin będziemy traktować indywidualnie, a teraz to wygląda jak cennik w burdelu: w paszczu 30, w pipu 50 :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w paszczu sorok w piz*u za tricat :D[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 08:07_________________________________________________up top ;)Kimi git ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w paszczu sorok w piz*u za tricat :D[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 08:07_________________________________________________up top ;)Kimi git ?

Sam bym tego lepiej nie wymyślił :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Dobra, lecę do roboty :kwasny: :kwasny: :kwasny:

:papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a ja po robocie :heat:, teraz tylko basenik i kimonko :lazy:

pracowac musi ktos by ktos mogl odpoczywac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowane czy po prostu mieli fart :mysli: :mysli: :mysli:

http://www.maxior.pl/film/152407/Bylo_blisko

chłopaki na grubasa jadą :naughty:

ale już się troche połamali przy tych zlotach :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowane czy po prostu mieli fart :mysli: :mysli: :mysli:

http://www.maxior.pl/film/152407/Bylo_blisko

chłopaki na grubasa jadą :naughty:

ale już się troche połamali przy tych zlotach :tongue4:

połamali? on jakby o coś zaczepił przy tej prędkości to ciężko by było pozbierać wszystkie kawałki.... przy takim spadaniu łapią prędkość ponad 200km/h :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...