Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

moze ktos by mi ladnie pomogl ogarnac temat naszych koszulek ?? :) bo sie lato skonczy a nic nie bedziemy mieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Zebym ja chociaz jedna widzial dziennie jak jade do roboty to by bylo cos:D

no ja cisne metrem wiec trafiaja sie okazy :) nawet czasem takie poimprezowe zacpane laski w pizamach :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebym ja chociaz jedna widzial dziennie jak jade do roboty to by bylo cos:D

no ja cisne metrem wiec trafiaja sie okazy :) nawet czasem takie poimprezowe zacpane laski w pizamach :D;)

:blink: :blink: :blink:

Uuuu, no nie wiem, czy to akurat jest hmmm.... fajne. Zaćpana laska w piżamie, choćby nie wiem, jak ładna, jakoś do mnie nie przemawia taka opcja :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no ja tez nie powiedzialem ze to fajne jest tylko mowie ze sie trafiaja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no ja tez nie powiedzialem ze to fajne jest tylko mowie ze sie trafiaja ;)

:D

Ale fakt, fajnych lasek w W-wie nie brakuje. Zresztą, co się będziemy oszukiwać, mamy akurat to szczęście w nieszczęściu, że choć mieszkamy w porypanym politycznie i prawnie kraju, natura "wynagrodziła" nam to właśnie w postaci dziewczyn :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos by mi ladnie pomogl ogarnac temat naszych koszulek ?? :) bo sie lato skonczy a nic nie bedziemy mieli :)

poprosze białą S z logo nie sugerującym walenia itd. będę lansowac Klub we Francy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piloty drzwi otwierają? :wink4:

no baaaa po takiej instrukcji muszą otwierać :wink4:

[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 09:00_________________________________________________

heheheh :) jaka dedukacja :P:naughty::decayed:

:hi: :hi: :hi:

na plecach zdjęcie zbiorowe lodz bandy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos by mi ladnie pomogl ogarnac temat naszych koszulek ?? :) bo sie lato skonczy a nic nie bedziemy mieli :)

poprosze białą S z logo nie sugerującym walenia itd. będę lansowac Klub we Francy

nom zostaje tylko znalezc firme albo kogos kto nam naniesie nadruki na koszulki

;)

[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 09:16_________________________________________________

Seba miałeś mi nadruk na kąpielówkach zrobiłć :>

:slina: :slina: :slina::naughty::decayed:

jak tylko znajdziemy firme ktora wykona nadruk flock flex to mozemy i nawet na skarpetkach czy bieliznie robic :P:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kwasny: a wzór wybrany? nie a wszędzie chcą zobaczyć co a potem mówią cenę[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 09:20_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1246.0;topicseen

:> kto to ? Tomcio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kwasny: a wzór wybrany? nie a wszędzie chcą zobaczyć co a potem mówią cenę

no ale do tej techniki flock flex nie jest wazny nadruk bo nadruk jest max w formacie a4 full color i tyle

wazna cena za wydruk na przodize plus rekawki kolnierzyk co tam kto chce :) no i koszulki jakies fajne i tanie w miare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kwasny: a wzór wybrany? nie a wszędzie chcą zobaczyć co a potem mówią cenę

no ale do tej techniki flock flex nie jest wazny nadruk bo nadruk jest max w formacie a4 full color i tyle

wazna cena za wydruk na przodize plus rekawki kolnierzyk co tam kto chce :) no i koszulki jakies fajne i tanie w miare

a Jarko ? on robi nam koszulki klubowe :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kwasny: a wzór wybrany? nie a wszędzie chcą zobaczyć co a potem mówią cenę[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 09:20_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1246.0;topicseen

:> kto to ? Tomcio ?

Nasz Tomaszek :good: :good: :good: , specjalista od węży :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom Jarko robi

kurde trzeba do niego nasmarowac cos

ale fote cykneli jak z fotoradaru :P hehehehe[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 09:33_________________________________________________narazie to co znalazlem

http://www.twojakoszulka.eu/koszulki,ceny.html

i to

http://www.art-flex.pl/index.php?go=nadruki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...