Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Spadam do tego Malborka :> Może zahaczę o Gdańsk i odwiedzę koleżanki :decayed:

no to uważaj na plaży

duzo_bikini_mini.jpg

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

ale mnie zmoczylo pies to drapal

kabrio sie lansowałes ? :cool1:

nie mam auta tacie dalem bo jemu jest potrzebne bardziej niz mnie a on oddal do warsztatu na male poprawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybko wróciłem z tego Malborka, nie? Qrde, jednak mój kumpel ma poje**ne pomysły - najpierw miałem jechać do niego, potem się okazało, że do banku, bo musi wypłacić kasę w oddziale, potem stwierdziliśmy, że może się u gościa zrobi przelew na miejscu, ale on sceptycznie do sprawy podchodził, a na sam koniec, jak już byliśmy w zgierzu, to kumpel stwierdził, że się wracamy, bo ogólnie "nie ma nastroju do jazdy" :polew: Trochę go opieprzyłem, bo mam na jutro zrobić pewne rzeczy do szkoły i już się ugadaliśmy, że zrobię to w samochodzie na laptopie, a tak - wyleciało mi z 4 godziny życia na głupie jazdy w godzinach szczytu... Taki lajf :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Bandyty i Bandziorki :decayed: :decayed:

Potrzebował bym kogoś z kompem i VAG-iem do mojej "myszy" i zrobić kompletne :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi:

Non stop wywala mi tego błęda Check Engine.

Są może jacyś chętni ;( ;( ;( :cool1: :cool1: :cool1::wink4: :wink4: :wink4: :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybko wróciłem z tego Malborka, nie? Qrde, jednak mój kumpel ma poje**ne pomysły - najpierw miałem jechać do niego, potem się okazało, że do banku, bo musi wypłacić kasę w oddziale, potem stwierdziliśmy, że może się u gościa zrobi przelew na miejscu, ale on sceptycznie do sprawy podchodził, a na sam koniec, jak już byliśmy w zgierzu, to kumpel stwierdził, że się wracamy, bo ogólnie "nie ma nastroju do jazdy" :polew: Trochę go opieprzyłem, bo mam na jutro zrobić pewne rzeczy do szkoły i już się ugadaliśmy, że zrobię to w samochodzie na laptopie, a tak - wyleciało mi z 4 godziny życia na głupie jazdy w godzinach szczytu... Taki lajf :tongue4:

live is brutal jak to miawial moja baba od matematyki :polew: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 18:39_________________________________________________

Siema Bandyty i Bandziorki :decayed: :decayed:

Potrzebował bym kogoś z kompem i VAG-iem do mojej "myszy" i zrobić kompletne :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi:

Non stop wywala mi tego błęda Check Engine.

Są może jacyś chętni ;( ;( ;( :cool1: :cool1: :cool1::wink4: :wink4: :wink4: :?: :?: :?:

ja moge popatrzec :decayed:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 18:40_________________________________________________ale nie umiem vagowac :gwizdanie: ale chetnie popatrze zeby czegos s ie nauczyc :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłysiu :hi: chciałem zrobić może statyczne i dynamiczne - czytałem, że co nieco mogą pokazać co jeszcze mogę mieć do wymiany :gwizdanie: a nie chcę kupować metodą prób i błędów - może to a może jeszcze to, a na koniec okaże się, że to było zupełnie coś innego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariano pisac do makiavleiego o miejscowy na letniaka bo juz wszytsko sie wyjasnilo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariano pisac do makiavleiego o miejscowy na letniaka bo juz wszytsko sie wyjasnilo :decayed:

muszę jeszcze wszystko poczytać odnośnie tego ogólnego i zagadać z Kachą czy jedziemy ale chyba raczej nie polecimy :no: :no: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariano pisac do makiavleiego o miejscowy na letniaka bo juz wszytsko sie wyjasnilo :decayed:

muszę jeszcze wszystko poczytać odnośnie tego ogólnego i zagadać z Kachą czy jedziemy ale chyba raczej nie polecimy :no: :no: :no:

;( :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariano pisac do makiavleiego o miejscowy na letniaka bo juz wszytsko sie wyjasnilo :decayed:

muszę jeszcze wszystko poczytać odnośnie tego ogólnego i zagadać z Kachą czy jedziemy ale chyba raczej nie polecimy :no: :no: :no:

;( :confused4:

:naughty: jeszcze nic nie jest przesądzone :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariano pisac do makiavleiego o miejscowy na letniaka bo juz wszytsko sie wyjasnilo :decayed:

muszę jeszcze wszystko poczytać odnośnie tego ogólnego i zagadać z Kachą czy jedziemy ale chyba raczej nie polecimy :no: :no: :no:

;( :confused4:

:naughty: jeszcze nic nie jest przesądzone :naughty:

to pogadaj Mariano bo na pewno z Ewcia lecimy i Bartek 1605 tez jedzie ma jeszcze cisnac tomek prawdopodobnie i admin 20 :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pisz prv do makiaveliego i powiedz ze z LDZ jestes nastepny chetny jez bedzie nas 4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

to pisz prv do makiaveliego i powiedz ze z LDZ jestes nastepny chetny jez bedzie nas 4 :decayed:

napisze wieczorem musze mojej zapytac czy jedzie czy nie :P bo pozniej mi bedzie marudzic ze pojechalem sam a ja wtedy bede mial wytlumaczenie ze przeciez pytalem czy jedziesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pisz prv do makiaveliego i powiedz ze z LDZ jestes nastepny chetny jez bedzie nas 4 :decayed:

napisze wieczorem musze mojej zapytac czy jedzie czy nie :P bo pozniej mi bedzie marudzic ze pojechalem sam a ja wtedy bede mial wytlumaczenie ze przeciez pytalem czy jedziesz :P

:good: :good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale co z tym letnim sie wyjasnilo w koncu ?? bo ja tez mysle o nim :P [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 19:37_________________________________________________Mario dynamiczne i statyczne robilismy u mnie pamietasz przyjechalismy do Ciebie z Kimim i Bartkiem :)

to wiesz co i jak mniej wiecej tyle tylko ze przy kompie nie siedziales :/

[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 19:37_________________________________________________przy wymianie uszczelki pod glowica i tak sie zdejmuje egr nie ?? [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 19:38_________________________________________________kurde wogole jaki power sam gadam ze soba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...