Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

no kurde Tomek :D to juz jest nas dwoch i do tego fotorelacja kurde zrobm to gosc bedzie bil piana jak bedzie mial zeskrobywac te wlepki

:D :D :D

Frugo

heheh 100 kg to kurde juz jest sluszny ciezar :) sztanga sie wygina :)

z moja postura... co Ty ja jestesm spasiony cielak :D i nie mam sily kompletnie :)

no nie mało, znaczy zależy jak długo się trenuje, dla mnie 100 kilo to sobie serie tym robię mimo że jestem szczuply ale ćwiczę dłuuuugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no kurde Tomek :D to juz jest nas dwoch i do tego fotorelacja kurde zrobm to gosc bedzie bil piana jak bedzie mial zeskrobywac te wlepki

:D :D :D

Frugo

heheh 100 kg to kurde juz jest sluszny ciezar :) sztanga sie wygina :)

z moja postura... co Ty ja jestesm spasiony cielak :D i nie mam sily kompletnie :)

no nie mało, znaczy zależy jak długo się trenuje, dla mnie 100 kilo to sobie serie tym robię mimo że jestem szczuply ale ćwiczę dłuuuugo

heheh no to Ci powiem ze jestes kozak :D a ja piz*a :D :D :D

:decayed::naughty::decayed::naughty:

serie ile powtorzen ?? i jestes pewien ze to jest 100 kg ? :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201045.0

teraz aż się boje tego motula kupować jak takie jaja z tymi olejami robią[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 22:12_________________________________________________Panie Sebastianie zapraszam do mnie na siłownie:) serie na siłe czyli 6-8 nie więcej. Mój max 130 ale teraz za trening znów się biorę po pół rocznej przerwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201045.0

teraz aż się boje tego motula kupować jak takie jaja z tymi olejami robią[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 22:12_________________________________________________Panie Sebastianie zapraszam do mnie na siłownie:) serie na siłe czyli 6-8 nie więcej. Mój max 130 ale teraz za trening znów się biorę po pół rocznej przerwie

lo w pyte to ladnie :D eee nie ide do Ciebie bo mi krzywde zrobisz :) ja to sobie fitnes przy Tobie cwicze :D:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 22:15_________________________________________________130 kg sztanga by mnie zabila :polew: :polew: :polew::decayed::naughty: hehe powyzej 100 kg 20 kg sztanga zaczyna sie wyginac :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sąsiada to chuuuj mu wielki w d*pę i do buzi.... jutro jak go dorwę to zjebię tak, że z butów wyskoczy.... pieprzyć takich cieci no ale się wkurwiłem to fakt :wink4:

frugodh co Ty pękasz z tym olejem... bierz baniaka 5l przecież z 4.4-4.6 wejdzie Ci na zalanie pod full więc jak zostanie 0.5l to będziesz miał na dolewki w końcu masz TDI i pewnie troszeczkę oleju wpitala... ;) A co do Motula to olej extra klasa więc nie ma co panikować i kombinować - oczywiście brać z pewnego źródła a nie z allegro czy "bo dobra cena..." :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja ćwiczę z 6 lat już tyle że co troche to jakaś przerwa bo albo kontuzja albo coś, wcześniej to też dieta, suple a teraz tak rekreacyjnie dla zdrowia, już nie mam aspiracji na koksa hehe genetyki się nie oszuka[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 22:18_________________________________________________Nie no jasne że wezme 5 l tylko teraz się boję żebym orginał trafił bo w s klepie też podróbę mogą mieć[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 22:20_________________________________________________Co do dolewki to na 10 tysi mi bierze tak z 0.5 litra a silnik po programie wiec chyba w normie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja ćwiczę z 6 lat już tyle że co troche to jakaś przerwa bo albo kontuzja albo coś, wcześniej to też dieta, suple a teraz tak rekreacyjnie dla zdrowia, już nie mam aspiracji na koksa hehe genetyki się nie oszuka[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 22:18_________________________________________________Nie no jasne że wezme 5 l tylko teraz się boję żebym orginał trafił bo w s klepie też podróbę mogą mieć

heheh wez sie ogarnij przeciez masz 22 lata dopiero hehehe a juz nie masz aspiracji :P;) ;) ;)

pisales do DJ ?? kolo niego gdzies maja oleje chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frugodh ja kupiłem do swojej maszyny od nich:

http://allegro.pl/show_user.php?uid=12038671

100% ori, świeży a nie jakiś stary z magazynów + szybka dostawa bez jakiś jaj więc z czystym sumieniem POLECAM.

:good: :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zaraz 23 wybije, rocznikowo już jest. Może po prostu stwierdziłem, że nie ma sensu nic na siłę robić. Powiemk Ci że przy dużych ciężarach bolały mnie stawy, od supli bebechy i nic dobrego to nigdy nie przyniosło ;) i większość kontuzji przez które musiałem mieć przerwy w treningach przez te 6 lat też wynikało wlaśnie z kontuzji a to nadgarstka a to łokcia a to jakieś naciagnięcie ścięgna, więc wszystko dobre ale z umiarem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany, ja spadam, bo padam na ryj, 36 godzin na nogach praktycznie, wystarczy.

Do juterka :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zaraz 23 wybije, rocznikowo już jest. Może po prostu stwierdziłem, że nie ma sensu nic na siłę robić. Powiemk Ci że przy dużych ciężarach bolały mnie stawy, od supli bebechy i nic dobrego to nigdy nie przyniosło ;) i większość kontuzji przez które musiałem mieć przerwy w treningach przez te 6 lat też wynikało wlaśnie z kontuzji a to nadgarstka a to łokcia a to jakieś naciagnięcie ścięgna, więc wszystko dobre ale z umiarem

zgadza sie :) a ja tyram bo musze sie poruszac :) komputer nie sprzyja niestety yyyy ruchowi :) wiec :) silka i boks i jest gitez majonez jak to mawia nasz brat Mario :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pantonik logi chyba poszły w dobrym kierunku :good: nic nie pokazało do domu.

[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 22:45_________________________________________________BTW

To Radio Zet to chyba Ibiza a nie Leon :wink4: :wink4: :wink4: - tak rzuciłem okiem i na nią mi wygląda ale mogę się mylić :decayed: [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 22:46_________________________________________________Swoją drogą jak jutro będę turlał laćka pół dnia po Łodzi to zobaczymy czy błąd nie wywali - liczę, że nie :good: :good: :good:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 22:47_________________________________________________

no ja ćwiczę z 6 lat już tyle że co troche to jakaś przerwa bo albo kontuzja albo coś, wcześniej to też dieta, suple a teraz tak rekreacyjnie dla zdrowia, już nie mam aspiracji na koksa hehe genetyki się nie oszuka[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 22:18_________________________________________________Nie no jasne że wezme 5 l tylko teraz się boję żebym orginał trafił bo w s klepie też podróbę mogą mieć[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 22:20_________________________________________________Co do dolewki to na 10 tysi mi bierze tak z 0.5 litra a silnik po programie wiec chyba w normie jest

frugodh mi na 10kkm bierze ok. 1L :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom może to Ibiza (raczej na pewno) ale czy Leon czy Ibiza to jedno gówno małe ze stajni Seat :D

Dokładnie... jak doleciałeś i się nie pojawiło to trzeba być dobrej myśli... jutro cały dzień polatasz i jak będziesz miał chwilkę podjedziesz to zobaczymy czy w silniku czysto... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom może to Ibiza (raczej na pewno) ale czy Leon czy Ibiza to jedno gówno małe ze stajni Seat :D

Dokładnie... jak doleciałeś i się nie pojawiło to trzeba być dobrej myśli... jutro cały dzień polatasz i jak będziesz miał chwilkę podjedziesz to zobaczymy czy w silniku czysto... :wink4:

:good: :good: :good: będę kończył ok. 16.00 to podlecę :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis spotkałem taką furmankę na Jaracza przy Pietrynie zna ktoś miał klubowe ramki :mysli:

a4_klub111.jpga4_klub222.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Pantonik zrobi to nie ma c**ja we wsi :D :D :D

Chriss u mnie na osiedlu tez stoi avancik z ramkami

duzow wogole tego jezdzi tylko gamonie sie nie ujawniaja

bez sensu miec ramki nalezec do klubu chyba tylko dla szpanu bo nie wiem czemu

i nie wpasc na zaden spocik .... lamusy ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no :confused4:

pewnie się tylko rejestrują by czerpać wiedzę ale po co w takim razie te ramki :mysli:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 23:24_________________________________________________lamusy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no :confused4:

pewnie się tylko rejestrują by czerpać wiedzę ale po co w takim razie te ramki :mysli:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 23:24_________________________________________________lamusy :D

egzakly ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...