Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Witam :)

Panie i Panowie, chcialbym poinformowac ze mam na wyprzedaży opony letnie w atrakcyjnych cenach :!:

Jezeli ktos jest zainteresowany to prosze o kontakt na PW albo GG 3763128

Dzięki :notworthy: ja mam dojścia do Bridgestone :) ale koledzy może skorzystają [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 12:04_________________________________________________

"podryw na VAG'a" - masz VAG'a - masz dziewczyne :>

w sumie lepszy jest na VCDS'a, bo istnieje większe prawdopodobieństwo, że przyjedzie jakaś miła Pani, takim, np. RS5 :polew: :>

:polew: :polew:

jak egzam ? :cool1:

Fail :tongue4: To jest taka strzelanka, że siadasz przy kompie, masz 10 min i 10 pytań, część jest wielokrotnego wyboru i punkty ujemne są również. W zeszłym roku ustrzeliłem 87% i myślałem, że mnie pozabijają koleżanki&koledzy, ale w tym mi to nie grozi, bo pyknąłem całe 31% :polew: od 40 się kolo zgodził na zaliczenie - jak widać, trochę zabrakło i tym razem szczęście dopisało komuś innemu :)

no taaa :thumbdown:......i jak ty kurna DJ strzelasz? :confused4: raz trafił raz chybił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh

a na dole znowu cieplutka sztuka najnowszy passat bluemotion ;):D heh ladny jest kurde ;)[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 13:07_________________________________________________

Frugo mial dac znac co z nadcrukiem i cisza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a tak przy okazji juz od tego weekendu chyba rusza znowu produkcja napojow FRUGO :D

pamietacie ta moc ktora drzemie w naturze ?? :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętamy :cool1:

szczególnie czarne :kox:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 14:59_________________________________________________Ale jak będą inne kapsle, to już nie będzie tak samo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki weekiend teraz sie zaczyna szkola i w poniedzialek od nowa arbeit macht frei :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: żeby tylko nie walnelli frugosa w plastikowych butelkaCH bo będzie kaszana;/ Nic na razie Sebek nie wiem, jak co się wyjaśni dam znać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...