Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

nie no jednak ldz banda nigdy nie spi

:D

jak dzisiaj z tym praniem pierzemy sie czy nie ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema siema Gdanszczanin wrocil :)

hyh nie nazywa sie tak pociag ?? :P;):) :)[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 09:47_________________________________________________dobra banda ja mykam sie powspinac na scianke do manufaktury :) jakby cos sie wyjasnilo z praniem tapicerek

moze cos Dj napisze :) to niech mi ktos smsa skrobnie :)

:decayed: podziekowal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitać :hi: :hi: :hi:

a mnie znowu coś przewiało :beksa: znaczy się moja wina bo spałem przy otwartym oknie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek zadzwonił, że się dzisiaj niestety nie upierzemy, bo ma pasowanie nowych członków klubu motorowego - nazwy nie pamiętam;/

BTW - k***a, ja już nie wiem, co grać w tym klubie - chętnie się dzisiaj zamienię z kimś, ale nie ma z kim... Miały być klimaty 80', 90', radiówki, a tu szef przychodzi i chce 3/4 disco z pola... Jak tu normalnie grać? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze coś takiego było :mysli:riki tiki tak jeśli masz ochotę daj mi jakiś znak :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zakupiłem amorki tylne do Ady: SACHS SuperTourer :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Jutro od rana przymierzę się do wymiany :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zakupiłem amorki tylne do Ady: SACHS SuperTourer :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Jutro od rana przymierzę się do wymiany :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:good: też na takie wymieniałem :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miało być tak pięknie... Cieszyłem się, że sobie pomiksuję, a tu w ogóle nie ma to sensu - puszczanie muzyki i tyle + gadka do tego;p Wszystkie ww. utwory posiadam i nie zawaham się ich użyć :decayed: Jak na razie, biorę się za inne rzeczy i może auto zdążę umyć;) Jeszcze wypadałoby jakiś wosk kupić - do tej pory używam farecla liquid wax, efekt super, ale ze 2h roboty... Mam upatrzony inny wosk, typowo "na szybko", ale jeszcze nie kupiłem, więc testy trzeba odłożyć :>

Aha...jestem jednym z nielicznych, którzy piszą wypowiedzi dłuższe, niż 1 linijka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miało być tak pięknie... Cieszyłem się, że sobie pomiksuję, a tu w ogóle nie ma to sensu - puszczanie muzyki i tyle + gadka do tego;p Wszystkie ww. utwory posiadam i nie zawaham się ich użyć :decayed: Jak na razie, biorę się za inne rzeczy i może auto zdążę umyć;) Jeszcze wypadałoby jakiś wosk kupić - do tej pory używam farecla liquid wax, efekt super, ale ze 2h roboty... Mam upatrzony inny wosk, typowo "na szybko", ale jeszcze nie kupiłem, więc testy trzeba odłożyć :>

Aha...jestem jednym z nielicznych, którzy piszą wypowiedzi dłuższe, niż 1 linijka :decayed:

Myślę, że wystąpimy z wnioskiem o przyznanie nagrody rzeczowej :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie macie jakiegoś zaprzyjaźnionego agenta Allianz, PZU, Warta który dzisiaj nie dłubie w nosie tylko pracuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie macie jakiegoś zaprzyjaźnionego agenta Allianz, PZU, Warta który dzisiaj nie dłubie w nosie tylko pracuje?

Daj mi 5 minut (PZU, ojciec kolegi, jest agentem od ponad 20 lat), zadzwonię i zaraz do Ciebie oddzwonię, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemaaaaa :kox: Kamilu ja w szkole?No co Ty. Z leksza zapiłem wczoraj, dobrze że żyje taka impreza była :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

kurde lipa z prania mowicie :(

Panton ubezpiecznie ogarniete ?? czy mam sie uruchomic ?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qwa jakaś banda (czytaj kibice ŁKS) właśnie przeszła pod oknem ulicą Wielkopolską :shocked: było ich ze 200 i petardy odpalali :shocked:

aż strach się bać :strachliwy:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 14:37_________________________________________________nawet śmigłowiec policmajstry uruchomili :kox:

będzie zadyma chyba :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...