Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

zależy od pogody chciał bym w sobote lub niedziele[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:40_________________________________________________w sumie to chyba jutro z rana lecę w opoczyńskie i może zostanę do niedzieli to bym miał bliżej nad wode :naughty:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:41_________________________________________________ :beach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Kurde, mam takie problemy tu z rannym wstawaniem, że nie mam czasu się nawet rano przywitać :D

A jutro mój pierwszy wolny dzień na "emigracji" :kox: :kox: :kox:

Niestety, w piątek do pracy :disgust:

Ale jest spoko w robocie, więc nawet nie mam oporów iść.

Już na początku lipca zostanie upubliczniony pierwszy serwis, który tworzyłem dla wp.pl :kox: :kox: :kox:

Ale to dłuuuga droga (procedury, akceptacje, sraty taty itepe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w korporacji tak jest..... musisz się przyzwyczaić, że jak chcesz się wysrać to musisz mieć podpisy 3 dyrektorów 5 manadzaaarów i odbyte 2 szkolenia :D

jednym słowem - jesteś korposzczurkiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od pogody chciał bym w sobote lub niedziele[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:40_________________________________________________w sumie to chyba jutro z rana lecę w opoczyńskie i może zostanę do niedzieli to bym miał bliżej nad wode :naughty:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:41_________________________________________________ :beach:

kurde ja będe jutro :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta...nożem i papierem ściernym mu splanuję głowicę :polew: Swoje Panton zrobił;D fakt faktem, że rozebrane mamy, jedynie zawory pozostały w głowicy - temat na piątek, bo muszę znaleźć do nich klucz... Ogólnie rzecz ujmując - będzie zrobiona głowica, to będziemy wkładać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jasne.... diagnoza się sprawdziła więc tylko dobrze opierdolić głowicę..... ładnie poskładać jak fabryka.... i ogień na tłoki.... dać mu porządnie w pizzz.... i krzyczeć "lubisz to suuuko".... ostre jebnięcie w kociołek musi być DJ - nie ma bata :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem jeszcze teraz oznaczenia uszczelek i faktycznie - była oryginalna "jedynka", czyli spokojnie dwójkę możemy zakładać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

038103383 DE - 3 wałeczki i 1 kuleczka --Sebek ORI

038103383 DF - 3 wałeczki i 2 kuleczki

038103383 DG - 3 wałeczki i 3 kuleczki

1 kuleczka - 1,49 mm

2 kuleczki - 1,57 mm

3 kuleczki - 1,67 mm

1.9 TDI AVB, AVX, AVF, BKE

Sebka silnik: AVB 1.9 101PS

Chriss z ETKĄ za***iście pomógł :good: bo po tych trzech numerach doszedłem o co kaman.... :decayed:

[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 23:32_________________________________________________więc po pierwszym szlifie dwójeczka będzie idealna - gitez majonez :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w korporacji tak jest..... musisz się przyzwyczaić, że jak chcesz się wysrać to musisz mieć podpisy 3 dyrektorów 5 manadzaaarów i odbyte 2 szkolenia :D

jednym słowem - jesteś korposzczurkiem :naughty:

Nie jestem :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

:D

kimiasz to kiedy w sierpniu mamy z mloda przyjechac na chlanie ??

Od poniedziałku do czwartku po 18 :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od pogody chciał bym w sobote lub niedziele[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:40_________________________________________________w sumie to chyba jutro z rana lecę w opoczyńskie i może zostanę do niedzieli to bym miał bliżej nad wode :naughty:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:41_________________________________________________ :beach:

kurde ja będe jutro :mysli:

jutro gdzie :mysli: nad wodą czy jak

[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 00:14_________________________________________________Sebek nic się nie martw,się łuszczelke wymieni i będzie mozna jebać w kociołek :good:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 00:21_________________________________________________Buuuuuuuuuuuuuuuurza :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...