Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Po długiej nieobecności (kilkunastogodzinnej) - powracam;D Właśnie obejrzałem film... Muzyka jest baaaaardzo git, ujęcia ok. Jak nie ma podglądu w kamerze, to nikt lepiej nie wyczaruje. Inicjację reżyserską już seba przeszedł, a do tego długie siedzenie przy montażu wszystkiego - To zasługuje na pochwałę, bo nie każdemu się po prostu chce :decayed: Jak powiedzieli poprzednicy - następny film już będzie full madafaka wypas :wink4: A co do określenia tego filmu, można się posłużyć dowcipem:

Wchodzi ziomek do lekarza, ściąga portki i kładzie pytę na stół:

- Panie doktorze...no sam Pan spojrzy!!

- Co? Za krótki?

- Nie

- Za długi!?

- Nie

- No to o co chodzi?

- Fajny, nie? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

z wieczora :hi: :hi: :hi:

muzyka dla mnie kosa :kox: :kox: :kox:, same ujęcia i pomysł późniejszego ich obrobienia :good: :good: :good:

jakość - to co napisał "frugodh"... , ale czy to wszystko jest ważne.

Najważniejsze to chyba to, że pierwsze koty za płoty. Następne filmiki będą lepsze, dużo dużo lepsze.

:oklaski: :oklaski: :oklaski: że w ogóle wziąłeś się za to i myślę, że ogarnąłeś temat a nikt cię przecież nie zmuszał do zrobienia tego filmiku.Do następnego filmiku przygotujemy się jeszcze lepiej :cool1: :cool1: :cool1:

podpisuje sie pod tym :good:

tylko raz :polew: dobre:good: :good: :good:

fajny ten filmik aczkolwiek mógł by być bardziej wyraźny :good: :good: :good:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 23:46_________________________________________________oczywiście mam nadzieje że wystąpię też w następnym :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wieczora :hi: :hi: :hi:

muzyka dla mnie kosa :kox: :kox: :kox:, same ujęcia i pomysł późniejszego ich obrobienia :good: :good: :good:

jakość - to co napisał "frugodh"... , ale czy to wszystko jest ważne.

Najważniejsze to chyba to, że pierwsze koty za płoty. Następne filmiki będą lepsze, dużo dużo lepsze.

:oklaski: :oklaski: :oklaski: że w ogóle wziąłeś się za to i myślę, że ogarnąłeś temat a nikt cię przecież nie zmuszał do zrobienia tego filmiku.Do następnego filmiku przygotujemy się jeszcze lepiej :cool1: :cool1: :cool1:

podpisuje sie pod tym :good:

tylko raz :polew: dobre :good: :good: :good:

fajny ten filmik aczkolwiek mógł by być bardziej wyraźny :good: :good: :good:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 23:46_________________________________________________oczywiście mam nadzieje że wystąpię też w następnym :cool1:

Ale już nie będzie sceny "Ostatni raz przed ślubem" :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:tongue4:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 00:09_________________________________________________zawsze może być inna :naughty: scena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:tongue4:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 00:09_________________________________________________zawsze może być inna :naughty: scena

jak sie wybronil i dopisal scena :P:D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

no no had musi byc nie ma bata :P musi byc fpyte :D i koniec :D i tak wlasnie bedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko... będą tablice E0 PANTON :wink4:

normalnie specjalnie dla filmu wyciągnę moje zlotowe tablice :P z nickiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom trzeba cos pomyslec kurde tylko ja sie boje ze jak bedziemy robic ujecia a trzeba bedzie troche porozstawiac sprzetu beda nas ganiac z parkingow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby były ze 2 kamerki wrzucić na 2 auta... pokręcić ujęcia podczas jazdy, a potem stacjonarnie ;) raczej nie będziemy mieli tyle sprzętu co w Getaway in Stockholm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe napewno nie bedziemy miec zadnych wyscigow no bo jak ;) chyba ze sie deklarujesz :D:P

jak zmontujemy z Pantonem wozek pod statyw plus do tego szyny :D no to bedzie troche ukladania :D :D :D:naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 12:39_________________________________________________

jak zmontujemy z Pantonem wozek pod statyw plus do tego szyny :D no to bedzie troche ukladania :D :D :D:naughty: :naughty: :naughty:

:shocked: :shocked: :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...