Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:D [br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 14:09_________________________________________________jesień to powinna być w listopadzie a nie w lipcu :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D [br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 14:09_________________________________________________jesień to powinna być w listopadzie a nie w lipcu :gwizdanie:

Potwierdzam, tu w GD też taki wrześnio-październik :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: ja to dzisiaj w robocie to bede do 22 najprawodopodobniej :confused4: musze wypusic 2 transporty na slaska i przyjac jeden w c**j duzy na poznan :confused4: ale za to do pracy sie przyturlalem na 11 :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero urlop od 27 :D bruno a to bedziesz na zlocie czy juz wybywasz?

Będę przecież ktoś mi musi checka wykasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 19:01_________________________________________________no to widze ze "se" bogadalem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no se pogadałeś :polew:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 22:24_________________________________________________wszyscy odpoczywają po robocie chyba albo z babami na zakupach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurde ja to mecz ogladalem i dzielnie dopingowalem a reszta to nie wiem moze wszyscy :jerk:

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano z wieczora Bandziory :hi: :hi: :hi:

A ja właśnie dotarłem do siebie do mieszkania po pierwszym swoim spocie w 3mieście :kox: :kox: :kox:

Powiem Wam tak - chłopaki z Trójmiasta są w pytkę jeża spoko :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

No i furaki niczego sobie: moje "ulubione" B7 Avanty w dizlu :cool1: :cool1: :cool1: (1.9 i 2.5), B6 1.8T (wyjebana w kosmos, chociaż przekładka z angola, ale wyjebana :slina: :slina: :slina: ), kolejna B6 w sedanie, B7 sedan też chyba 1.9 TDi :mysli: :mysli: :mysli:, jeden AEB B5, ale właściciel - Kolega Łepski, który BTW mnie zgarnął po drodze i dostarczył na miejsce na co dzień porusza się VW Jettą I i ma za***iste plany na mody odnośnie owej Jetty (trzymam kciuki :good: :good: :good:)

No i gospodarz "miejscówki", Olo (warsztatu na Orunii - o tu: http://az.gda.pl/ ), w trakcie swapa w B7 Avant na 3.0 TDi z B8 (240 KM) :blink: :blink: :blink::D )

I pewnie jeszcze kilka konkretnych furaków, których nie miałem okazji zobaczyć :naughty: :naughty: :naughty:

06072011004.jpg

06072011003.jpg

06072011002.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy sie ze nas juz nie lubisz ? :(

Ale czemu tak myślisz? :( :( :(

:D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

dobra Towarzystwo spadam w kime operat zrobiony jutro a wlasciwie dzis sie bronie i jak bedzie git wracam do Łodzi :D a w piatek do stalowej woli idzie oszalec.[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 00:05_________________________________________________siema :) ale cisza z rana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...