Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: witam i pozdrawiam kierownika czarnej klubowej B7 EPA co mnie dziś minęła w Zgierzu na Konstantynowskiej :wink4:

Jeśli to był DJ, to nie B7 !!!! :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

:D :D :D :D :D

BTW, widzieliście to? :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=212644.msg2515776#msg2515776

:nabijasie:

kuwa śmiejecie się z chłopaka a prawda jest taka, że większość leci w kierunku tunu optycznego niż mechanicznego... zamiast zrobić wymiane hebli na 321/288 to każdy się pieprzy z gilami, zderzakami itp. bajerami

no to niektórym pojechałeś tera po rajtach :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

To i my powróciliśmy;D Pzdr dla Miśka spotkanego o 8.40, jak i dla Magdy, której niewiedzieć, czemu - nie widziałem :embarrassed: Silniczek i inne graty przywiezione, więc teraz pora brać się do roboty;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz, że nie było :polew:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 23:02_________________________________________________jutro po niego jestem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam i pozdrawiam kierownika czarnej klubowej B7 EPA co mnie dziś minęła w Zgierzu na Konstantynowskiej :wink4:

Jeśli to był DJ, to nie B7 !!!! :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

:D :D :D :D :D

BTW, widzieliście to? :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=212644.msg2515776#msg2515776

:nabijasie:

kuwa śmiejecie się z chłopaka a prawda jest taka, że większość leci w kierunku tunu optycznego niż mechanicznego... zamiast zrobić wymiane hebli na 321/288 to każdy się pieprzy z gilami, zderzakami itp. bajerami

no to niektórym pojechałeś tera po rajtach :polew: :polew:

po prostu szczery jestem.... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 00:11_________________________________________________ :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

Wczoraj o 20.28 Panton widziany na Północnej przy Teatrze :decayed::wink4:

:> :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe tylko czy wszystko by pasowalo bo cena 140 zl to chyba nie sa duze pieniadze aczkolwiek moge sie nie znac :P tzn napewno sie nie znam :P:decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i my powróciliśmy;D Pzdr dla Miśka spotkanego o 8.40, jak i dla Magdy, której niewiedzieć, czemu - nie widziałem :embarrassed: Silniczek i inne graty przywiezione, więc teraz pora brać się do roboty;)

:wallbash: nie widział mnie no.....a awaryjnych też we wstecznym chociaż ? hyhy będę trąbić w takim razie :disgust:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 09:11_________________________________________________

audi_quattro_concept_04.jpg

jakie wrażenia ? :hi: aaa dzień dobry zapomniałam.... :decayed:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 09:14_________________________________________________

Kimi no wiem :decayed: :decayed: tylko może Madzia nie spojrzała do tyłu :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 16:58_________________________________________________Kimi laminacik :buahaha: :buahaha: :buahaha: :> :> :>

a widzieliście może to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=210247.0

Osz w d*pę jeża, ale ładna.... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

.... B6-ka :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

B6 ? widziałam ładniejsze np. Bart-S'a a co do Pani....Kimi już wolę twoje panienki :decayed: jakby taką sesyjkę zrobić cioci Basi np. ooo to już by była malinka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...