Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

spoko czyli jak sie uda te tloczki ogarnac na tygodniu to moze w sobote sie jakos ogarnie ten temat i jeden i drugi no ale to juz zalezy od Ciebie Bartku :)

takze ja czekam na znak sygnal :)[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 09:36_________________________________________________http://farm4.static.flickr.com/3655/3639972761_cfa1a024c7_o.png

4104029814_1a8e067fa6_o.jpgAudiTTshow.jpg4195080542_a34b06ce34_b.jpgSilver21b.jpg2cgk129.jpg4971790742_599c4cdef7_b.jpg4971155867_857b3bcf5b_b.jpg

a to zeby bylo milej w poniedzialek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no no ta przy białej S4 najs... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Mario, widzę, że udało się ogarnąć temat, super :good: :good: :good:

Zaciski - mam takie samo zdanie, jak Seba - oczojebny kolorek (czerwony, albo coś takiego, jak kiedyś miał bodajże Paput - zielony żarówiasty, z czarnymi felgami wygląda to przekozacko :kox: :kox: :kox:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom dokladnie tylko moznaby jeszcze konsekwetnie cos pocisnac tym kolorkiem na aucie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witka przy poniedziałku , w tym tygodniu odliczam jedynie do wtorku :tongue4: potem program "Jaka piękna Polska cała" czyli oprowadzanie wikingów po polskiej ziemi do niedzieli. W planach wypad na Kraków i stolyce...Sebciu :cool1: [br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 10:09_________________________________________________

1 najfajniesza fota :rolleyes:

chciałbym mieć taką na wyposarzeniu

na wyposażeniu powiadasz ? :tongue4: no fajniejsza od poprzednio prezentowanej B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tloki ?? :D

heheh Madziu stolica nie jest fajna :D

LDZ lepszy :D :D :D:decayed:

Sebciu ja to wieeem :notworthy: ale turyści to wiesz myślą, że fajna a ja im pokaże stolyce a potem Kraków i dam sobie rękę uciąć, że to Kraków zapadnie w pamięć najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom dokladnie bo co tu ugladac w tej stolnicy :) no ale jak trzeba to trzeba :) wejscie na palac kultury kosztuje chyba ok 45-50 zl

:polew: :polew: :polew: :polew: rozbawili mnie :D dawno takiej bzdury nie slyszalem :D jakby nie wiem co tam bylo

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario zaciski walnij na czarny ale błyszczący... takie jakby lakierowane... i będzie kox.... nie maluj na czerwony bo czerwony z czym miałby się łączyć na Twoim aucie? nie pasuje

ewentualnie na pomalowany zacisk na czarny-błyszczący walniesz czerwony kwadracik z loga S by dodać smaczku i tyle...coś takiego:

7325.jpg

picture.php?albumid=19621&pictureid=104508

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom dokladnie bo co tu ugladac w tej stolnicy :) no ale jak trzeba to trzeba :) wejscie na palac kultury kosztuje chyba ok 45-50 zl

:polew: :polew: :polew: :polew: rozbawili mnie :D dawno takiej bzdury nie slyszalem :D jakby nie wiem co tam bylo

;)

:blink: a to niech sami tam włażą :kwasny: [br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 10:39_________________________________________________Foliatec jest sprawdzony do lakierowania zacisków -

http://cgi.ebay.de/FOLIATEC-Bremssattellack-Set-alle-Farben-NEU-Original-/150632097474?pt=DE_Autoteile&hash=item23125f66c2#ht_4072wt_1139

Ja osobiście walnę srebrny jak skończę to zaczęłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mnie zjechali ze logi zle zamieszczone :P Bartek1605 :P ktore sa ktore zeby je podzielic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mnie zjechali ze logi zle zamieszczone :P Bartek1605 :P ktore sa ktore zeby je podzielic ?

taa mów mi jeszcze :gwizdanie: dla mnie i tak nic nie mówiące, ja tu się rozkoszuję innymi wizjami :

http://www.caractere.pl/carDetails_AudiA4avant02.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo elegancko podoba sie mnie Lubie to! :D

mnie baaaardzo , czekam na info na jak duży skok muszę się szykować aby zdobyć środki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba tez pomodze i zaloze sobie choinke o zapchu kokosowym :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...