Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

9096402e36cde2d8199f9adeb64f6775.jpg

[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 15:19_________________________________________________ :polew:

robie baner dzieki za kandydatke :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

cycki.gif

aaaa to ma kolega klubowy w logo w wątku technicznym gdzie często zaglądam i czasami oczopląsu dostaję :> :>[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 15:26_________________________________________________

804107f6c5c7549e7271db151e3a9196.jpg

To dziś mi pracownicy przesłali :decayed:

Te latające cycki to chyba H4mm3r ma o ile dobrze kojarzę :mysli: :mysli: :mysli:

tyle że u niego większy podgląd i się skupić nie można :polew: :polew:

Hmmm.... Podskakujące cycki nie pozwalają Ci się skupić :blink: :blink: :blink:

Zaczynasz mnie martwić :cool1: :cool1: :cool1:

:D :D :D :D

no czytam kurde jak to co rezać a ciągle coś mi skacze w polu widzenia i nie można nawet :baseball: żeby siadło :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszyscy robia

wave.gif[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 15:39_________________________________________________sexes502.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszyscy robia

wave.gif[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 15:39_________________________________________________sexes502.gif

stosowała "Dokolan" ? :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe no no :D

hyhyhy ale za***iste emotki znalalzlem :P

sexes397.gif

:naughty: :naughty: :naughty::decayed:

nooooooo robi się hardcorowo :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja za***ista tylko musi byc cala :D zeby dobrze wygladala ale ja jestem za jak najbardziej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Seba, słyszałam, że zakupiłeś jakieś specyfiki do "błękitnej laguny" z Amwaya :mysli:

Co kupiłeś i gdzie ? Kiedyś "byłam" w Amwayu, baaardzo chwalę sobie wszystko co od nich,pewne artykuły stosuję

do tej pory.[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 18:46_________________________________________________

Magdalenah,

widziałam Cię parę razy na Szczecińskiej już w Zgierzu,ok 16:30, jechałam Matizem, dzisiaj też Cię widziałam, akurat byłam myszą, wołałam na radiu ale chyba ci antenę ukradli :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka Kasiu :)

kupilem Amway Silicon Glaze znam to mleczko do polerki jest zejebiste ...

efekty sa kosmiczne :P:)

narazie musze sieodmeldowac

bede w niedziele to wstawie zdjecie przed i po czyszczeniu zoczaczymy czy bedzie roznica :D

tymczasem udanego weekendu wszystkim :):hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 18:53_________________________________________________aa no w razie co to pod komem jestem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ale spamu :decayed:

Madzia ja też cie dziś widziałem jak leciałaś do pracy na Włókniarzy 7:30 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano z pokłądu IC Gdynia->Zakopane :D

Wiecie, jaką zaletę mają w takim pociągu dwa wagony odczepiane na Kaliskiej? :kox: :kox: :kox:

Taką, że do Krakowa/Zakopanego w pierwszych wagonach inni jadą jak śledzie, a ja mam cały przedział dla siebie :decayed: :decayed: :decayed:

:hi: Moja propozycja na baner

laskiitatoo016.jpg

Wiktor, jesteś moim idolem :slina: :slina: :slina: :slina:

Od czasów Krystal Forscutt nie widziałem tak wyjebanej w kosmos laski :blink: :blink: :blink: :blink: :slina: :slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Seba, słyszałam, że zakupiłeś jakieś specyfiki do "błękitnej laguny" z Amwaya :mysli:

Co kupiłeś i gdzie ? Kiedyś "byłam" w Amwayu, baaardzo chwalę sobie wszystko co od nich,pewne artykuły stosuję

do tej pory.[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 18:46_________________________________________________

Magdalenah,

widziałam Cię parę razy na Szczecińskiej już w Zgierzu,ok 16:30, jechałam Matizem, dzisiaj też Cię widziałam, akurat byłam myszą, wołałam na radiu ale chyba ci antenę ukradli :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:

jak ja wołam i migam to Wam anteny kradną a co tam też ściemę waliłam :evil:

[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 23:52_________________________________________________

:hi: ale spamu :decayed:

Madzia ja też cie dziś widziałem jak leciałaś do pracy na Włókniarzy 7:30 :tongue4:

ooo popatrz :mysli: a ty gdzieś leciał? bo ja oglądam wszystkie A4 jakie mijam.... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja podobnie odrazu patrze czy klubowa czy nie :)

taaa, a ty masz ramki czy nie? :mysli: bo chyba nie miałeś[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 00:04_________________________________________________ :drinks: cos dzis abstynenci? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...