Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Ohayoo :hi: :hi: :hi: :hi:

Panda, widziałeś mnie dzisiaj na Aleksandrowkiej? Wyprzedziłeś mnie na wiadukcie, potem mrugałem Ci światłami na Limanowskiego, chciałem Cię dupnąć na Włókniarzy, ale przeleciałeś na późnopomarańczowym, to się już na czerwonym nie pchałem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

No tak myślałem że to Ty :D ale ja mam pecha do świateł bo zawsze co jestem przy sygnalizatorze to się czerwone zapala no i musze przejechać:D

I po urlopie kurde znowu lecimy cały tydzień do roboty kurde:P

:hi: nie cały tyidzeń tylko caly rok do nastepnego urlopu :kox: oczywisice mowie o okresie letnim :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

kuwa przez jedną jedyną śrubkę polegliśmy z tempomatem ........... :wallbash: ostatnia została i za cholerę nie dało się odkręcić..... ehhh życie :confused4:

teraz jak już wiem co, gdzie i czym odkręcić to już jej tak łatwo nie popuszczę i osłona będzie ściągnięta :wink4:

:siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

I zaczynamy kabarecik :decayed:

A tu się zrobiło lato wreszcie :decayed: :decayed: :decayed:

Trzeba będzie po pracy skoczyć na plażę i troszkę obczaić.... widoczki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

I zaczynamy kabarecik :decayed:

A tu się zrobiło lato wreszcie :decayed: :decayed: :decayed:

Trzeba będzie po pracy skoczyć na plażę i troszkę obczaić.... widoczki :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

a pozniej cala noc :jerk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jako nowy nie musiałem jakichś chrzestów przechodzić :gwizdanie:

:polew: :polew: to się ubawiłam[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 11:23_________________________________________________

:hi: :hi: :hi:

kuwa :( bylem w serwisie padlo podswietlanie matrycy :( 400 zl :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:kwasny: :kwasny: moge cie wesprzeć ino duchowo przy tym wydatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to napisze co nieco o zastosowaniu srodkow czyszczacych firmy Meguiar's :)

lakier wydawalo mi sie ze jest w miare czysty moze dlatego ze na jasnym nie widac az tak bardzo brudu :)

pozatym ze byl mocno ukurzony mial plamy od deszczu to cale auto bylo w dotyku szorstkie czyli pelno bylo na nim

poprzyklejanych drobinek a to asfaltu a to jakiegos innego syfu :) no i odbarwienia jakies stare ktorch nigdy nie moglem

domyc na myjni nawet myjac wlasnorecznie gabeczka :P

tak wygladalo auto przed myciem

DSC7165.jpgDSC7169.jpgDSC7170.jpgDSC7171.jpgDSC7172.jpgDSC7173.jpg

tak wygladalo auto po myciu samym Meguiar's NXT Generation Car Wash

DSC7176.jpgDSC7177.jpgDSC7181.jpgDSC7182.jpg

zdjecia napewno nie oddaja wszystkiego jak wyglada na zywo :) w kazdym razie bylo widac roznice :)

po osuszeniu auta z racji tego ze mialem maly wyciek z plynow ktore zakupilem dla Szamka za co jeszcze raz przepraszam :notworthy: :notworthy: :notworthy:

wylalo sie troche Meguiar's SwirlX wiec to co udalo sie zebrac bagaznika :) wykorzystalem na tylna klape :)

ale najpierw zastosowalem glinkowanie :D czyli oczyszczanie powierzchni lakieru ze wszystkich twardych zabrudzen ktore nie zeszly po myciu

a bylo tego od ch .... i jeszcze troche no ale co poradzic gabka sie tego nie ruszy jak to ledwo schodzi skrobaniem paznokciem i do tego sie rozmazuje na okolo

w kazdym razie glinka Bilt Hamber Auto Clay Regular

na cale auto ponad 1 raz przeglinkowania zuzylem nie wiecej niz koske do gry wielkosciowo czyli taki szescianik niecaly 1 cm na niecaly 1 cm na niecaly 1 cm

szok !!! :shocked: :shocked: :shocked: jak wydajne jest to ustrojstwo :D a jest tego w paczce prawie jak ramka fajek takze starczy na kilkanascie aut

lub po prostu na wiele razy :D po glinkowaniu i uzyciu Meguiar's SwirlX bylem w ciezkim szoku :D :D :D:blink: :blink: :blink: :blink:

cale auto bylo jak szyba gladkie pod dlonia nie bylo nic czuc zadnych grudek nierownosci no po prostu nic totalnie gladka powierzchnia... naprawde rewelacja

Meguiar's SwirlX jeszcze doczyscil przebarwienia male ryski i wszystko to co siedzialo na lakierze naprawde mega

na koniec zapodalem na calosc paste polerska Amway Silicon Glaze po nalozeniu odczekalem ok 10 min az cale auto zrobilo sie siwe czyli pasta wyschla

i zaczalem polerke aplikatorami z mikrofibry :D no i na koncu usiadlem i nie moglem sie nadziwic :D i macalem chyba ze 100 razy jak gladki i blyszczacy

jest lakier po prostu wypierd w kosmos :D nawet dzisiaj rano zanim wylalzem poszedlem sobie pomacac po deszczu i trasie i nadal jest gladko

po prostu szyba no nie sadzilem naprawde nie myslalem ze da rade to wszystko zczyscic szczegolnie tylna klapa i blotniki zprzodu no tam byl dramat

tak samo jak wszystko ponizej lini paska na drzwiach tam bylo po prostu piegowato od asfaltu a teraz jest po prostu tak ze mozna tam jesc :D

no i fotki po zakonczeniu ale i tak nic to nie oddaje efektu na zywo :D naprawde kox :D nie mialem wczoraj czasu zeby podjechac zrobic lepsze zdjecia :)

moze efekt sie utrzyma to zobaczycie na zywo :D

DSC7185.jpgDSC7186.jpgDSC7187.jpgDSC7188.jpgDSC7191.jpgDSC7192.jpgDSC7193.jpgDSC7194.jpgDSC7195.jpgDSC7196.jpg

czyli reasumujac kosmetyki wypas i naprawde robia robote :good: :good: :good: :good: :good:

tyle ze potrzeba na to sporo czasu spokojnie 10 godzin mozna liczyc na auto robiac w miare dokladnie :D :D :D ale naprawde warto :)

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :kox::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to napisze co nieco o zastosowaniu srodkow czyszczacych firmy Meguiar's :)

lakier wydawalo mi sie ze jest w miare czysty moze dlatego ze na jasnym nie widac az tak bardzo brudu :)

pozatym ze byl mocno ukurzony mial plamy od deszczu to cale auto bylo w dotyku szorstkie czyli pelno bylo na nim

poprzyklejanych drobinek a to asfaltu a to jakiegos innego syfu :) no i odbarwienia jakies stare ktorch nigdy nie moglem

domyc na myjni nawet myjac wlasnorecznie gabeczka :P

tak wygladalo auto przed myciem

DSC7165.jpgDSC7169.jpgDSC7170.jpgDSC7171.jpgDSC7172.jpgDSC7173.jpg

tak wygladalo auto po myciu samym Meguiar's NXT Generation Car Wash

DSC7176.jpgDSC7177.jpgDSC7181.jpgDSC7182.jpg

zdjecia napewno nie oddaja wszystkiego jak wyglada na zywo :) w kazdym razie bylo widac roznice :)

po osuszeniu auta z racji tego ze mialem maly wyciek z plynow ktore zakupilem dla Szamka za co jeszcze raz przepraszam :notworthy: :notworthy: :notworthy:

wylalo sie troche Meguiar's SwirlX wiec to co udalo sie zebrac bagaznika :) wykorzystalem na tylna klape :)

ale najpierw zastosowalem glinkowanie :D czyli oczyszczanie powierzchni lakieru ze wszystkich twardych zabrudzen ktore nie zeszly po myciu

a bylo tego od ch .... i jeszcze troche no ale co poradzic gabka sie tego nie ruszy jak to ledwo schodzi skrobaniem paznokciem i do tego sie rozmazuje na okolo

w kazdym razie glinka Bilt Hamber Auto Clay Regular

na cale auto ponad 1 raz przeglinkowania zuzylem nie wiecej niz koske do gry wielkosciowo czyli taki szescianik niecaly 1 cm na niecaly 1 cm na niecaly 1 cm

szok !!! :shocked: :shocked: :shocked: jak wydajne jest to ustrojstwo :D a jest tego w paczce prawie jak ramka fajek takze starczy na kilkanascie aut

lub po prostu na wiele razy :D po glinkowaniu i uzyciu Meguiar's SwirlX bylem w ciezkim szoku :D :D :D:blink: :blink: :blink: :blink:

cale auto bylo jak szyba gladkie pod dlonia nie bylo nic czuc zadnych grudek nierownosci no po prostu nic totalnie gladka powierzchnia... naprawde rewelacja

Meguiar's SwirlX jeszcze doczyscil przebarwienia male ryski i wszystko to co siedzialo na lakierze naprawde mega

na koniec zapodalem na calosc paste polerska Amway Silicon Glaze po nalozeniu odczekalem ok 10 min az cale auto zrobilo sie siwe czyli pasta wyschla

i zaczalem polerke aplikatorami z mikrofibry :D no i na koncu usiadlem i nie moglem sie nadziwic :D i macalem chyba ze 100 razy jak gladki i blyszczacy

jest lakier po prostu wypierd w kosmos :D nawet dzisiaj rano zanim wylalzem poszedlem sobie pomacac po deszczu i trasie i nadal jest gladko

po prostu szyba no nie sadzilem naprawde nie myslalem ze da rade to wszystko zczyscic szczegolnie tylna klapa i blotniki zprzodu no tam byl dramat

tak samo jak wszystko ponizej lini paska na drzwiach tam bylo po prostu piegowato od asfaltu a teraz jest po prostu tak ze mozna tam jesc :D

no i fotki po zakonczeniu ale i tak nic to nie oddaje efektu na zywo :D naprawde kox :D nie mialem wczoraj czasu zeby podjechac zrobic lepsze zdjecia :)

moze efekt sie utrzyma to zobaczycie na zywo :D

DSC7185.jpgDSC7186.jpgDSC7187.jpgDSC7188.jpgDSC7191.jpgDSC7192.jpgDSC7193.jpgDSC7194.jpgDSC7195.jpgDSC7196.jpg

czyli reasumujac kosmetyki wypas i naprawde robia robote :good: :good: :good: :good: :good:

tyle ze potrzeba na to sporo czasu spokojnie 10 godzin mozna liczyc na auto robiac w miare dokladnie :D :D :D ale naprawde warto :)

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :kox::cool1:

także panienki nie mają co się schylać przy twoim aucie, bo wsio wyjdzie w odbiciu :tongue4: ale tak pomyśl Seba ciemny lakier zrobiłby furrorę a na naszych to owszem widać ale cóż....efekt nie ten sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...