Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

nie powiem - wkurzony byłem, ale wiesz - takie życie... Idę sobie emulatory kleić i domofon naprawiać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: witka, DJ możemy na spocie jakieś 1,9 wymontować :polew: ale trzeba będzie zakupić dużo % :wink4:, [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 12:37_________________________________________________

To żadne przekleństwo tylko w tym kolorowym kraju gdzie rządzi PZPN jak zorganizowana grupa przestępcza.... gdzie wszystko na poziomie 3,4 ligi jest załatwiane / ustawiane i większość piłkarzy zrobiła karierę nie dzięki talentowi, własnej pracy i szczęściu a dziwnym powiązaniom zaczyna się rysować obrać gówna nazywanego "polska piłka"..... Podolski chciał grać w Polsce to PZPN powiedział mu by spieerdalał.... a później jak u szfabów zabłysną kopiąc piłkę to nagle PZPN sobie przypomniał...

To wszystko jest chore do szpiku kości!

Panton ja jednego ciągle nie ogarniam-Polska- kraj 38 mln ludzi i nie można sklecić zaj* reprezentacji ?! A gdzie okiem nie spojrzeć- grają w piłkę od przedszkola po tatuśków na orlikach. Dla mnie cały ten PZPN....... :kwasny: ....nie będę się jednak "wyrażać"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dj przyzwyczajony :P

zobacz, jakie to dziwne...d*pa mnie nie boli, a życie mnie rucha...

Czai się bartas i czai, aż tu nagle zobaczył, że można pocisnąć dj'owi;p A ja miałem do Ciebie dzwonić, że mam więcej wolnego czasu.... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: a ja dzisiaj w pracy 24 h :kox::drunk: :drunk: :decayed:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 12:44_________________________________________________juz pierwsze piwka poszly w diably :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: a ja dzisiaj w pracy 24 h :kox::drunk: :drunk: :decayed:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 12:44_________________________________________________juz pierwsze piwka poszly w diably :decayed:

no to ja mam nadzieje że skoro 24 godz z piwem :drinks: to nie pracujesz na infolini :polew: :polew: [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 12:54_________________________________________________a propos tych fiatów , dodgow, mercedesów....wczoraj taki jeden mały mercedes ..., A klasa usiłował mnie wysadzić z pasa, jego zdaniem, 50 tka w mieście, na osiedlu i gęstymi przejściami dla pieszych to było za mało. Kiedy jeszcze zacząl mi walić światłami......odezwał się we mnie diabeł :evil: oczywiście mea culpa ja też się zachowałam jak debil ale chamstwa nie dzierżę.....chciał adrenaliny to ją dostał, po krótkiej i intensywnej próbie wyprzedzenia mnie w 2 ciasnych zakrętach, poziom adrenaliny u kierowcy merca osiągnął zapewne szczyt. [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 13:06_________________________________________________

dj przyzwyczajony :P

zobacz, jakie to dziwne...pupa mnie nie boli, a życie mnie rucha...

Czai się bartas i czai, aż tu nagle zobaczył, że można pocisnąć dj'owi;p A ja miałem do Ciebie dzwonić, że mam więcej wolnego czasu.... :polew:

Pupę masz fajną w profilku :> Życie jest ok tylko ludzie świnie...czasami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo u nas Magda jest takie buractwo na drodze, że słów brakuje..... kuźwa jak się wyjedzie za granicę to człowiek jest w szoku.... w terenie zabudowanym od 50km/h a wszyscy jadą 50.......... do 70km/h za wioską... wszyscy jadą 70km/h - nikt się nie pcha nikt się nie wciska, nie wali światłami, nie trąbi... ostatnia moja wycieczka i człowiek aż się dziwnie czuje, że tak normalnie można jeździć... przyjechałem do Polski.... jadę zakopianką i już zaczyna się wyścig pokoju... zapitalam 110km/h a koleś mi skodą dojechał do zderzaka i oburzony, że nie zjechałem a lewy pas same tiry i dostawczaki... zrobiłem mu miejsce to już przy tych zakrętach bidulek ledwo się wyrobił i jechał dosłownie 20m przede mną.. po co było się tak pchać i podniecać to nie mam pojęcia...

U nas w polandi to trzeba mieć sporo KM pod maską i w miarę możliwości buractwo temperować.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zauwaz ze za granica lewy pas jest do wyprzedzania tylko a nie ze za 3 skrzyzowania bede skrecal w lewo to jade lewym. i przyznaje sie jechalem 30 na godzine w czechach :P[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 13:36_________________________________________________ponton z iklocka zdejmiesz simlocka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Słowacji może dlatego tak normalnie jeżdżą bo mandaty tam walą 500ojro... w nocy o 23 z kawałkiem jechał przede mną jakiś Seat Leon sportowy... w każdym razie fura porządnie zglebiona, koła 18 lub 19.... teren zabudowany a koleś do 50km/h....... skończył się teren zabudowany koleś 90km/h - nie mniej nie więcej.... Węgry to samo... każdy Cię wpuszcza, nikt się nie pcha... w Budapeszcie zatrzymałem się bo musiałem dokładnie przyczaić numer ulicy i za mną się zrobił koreczek mały.... nawet jeden nie zatrąbił.... a u nas? Już by się wyprzedzali, trąbili.. łapami machali.... Serio u nas jest taka dzicz na drogach, że człowiek jak jedzie gdzieś zagranicą to aż się dziwnie czuje, że tak normalnie można jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Słowacji może dlatego tak normalnie jeżdżą bo mandaty tam walą 500ojro... w nocy o 23 z kawałkiem jechał przede mną jakiś Seat Leon sportowy... w każdym razie fura porządnie zglebiona, koła 18 lub 19.... teren zabudowany a koleś do 50km/h....... skończył się teren zabudowany koleś 90km/h - nie mniej nie więcej.... Węgry to samo... każdy Cię wpuszcza, nikt się nie pcha... w Budapeszcie zatrzymałem się bo musiałem dokładnie przyczaić numer ulicy i za mną się zrobił koreczek mały.... nawet jeden nie zatrąbił.... a u nas? Już by się wyprzedzali, trąbili.. łapami machali.... Serio u nas jest taka dzicz na drogach, że człowiek jak jedzie gdzieś zagranicą to aż się dziwnie czuje, że tak normalnie można jechać.

Dlatego co roku czekam na wakacyjny wypad zagranicę. Błogie dwa tygodnie na malowniczych trasach, spokój...nic tylko tankować i jechać. Marzy mi się powrót na norweskie fjordy i przejażdżka Trollstigen, 11 zakrętów i największy wodospad po drodze, pyszna kawa na stacji benzynowej rekompensuje odciski na tyłku i ci wszyscy mili kierowcy, łącznie z kierowcami TIR-ów którzy ostrzegają, że np. owce leża na środku drogi haha i mówią sobie cześć. Tymczasem dziś po 16:00 nastąpi wielka pardubicka Aleją Włokniarzy i bluzgi w eterze ---- te ..koleś asfalt ci się kończy i kto cię teraz wpuści? - na pewno nie taki wuj jak ty! i inne takie tam komplementy[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 13:59_________________________________________________

To jedź do Arabów, albo do Ruskich;D Tam dopiero jest prawo dżungli :decayed:

Dj ruski i inne wschodnie już u nas jeżdżą i styka, ja miałam zaproszenie na ślub za wschodnią granicę i pomimo, że mają piekne zabytki to nikt i nic mnie nie zmusi do jazdy autem w tamtym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedź do Arabów, albo do Ruskich;D Tam dopiero jest prawo dżungli :decayed:

do Indii :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Dj dzięki za emulatorek i za podrzucenie :) Wracam dziś z roboty do domu, wchodzę na pocztę i co? Udało mi się kupić lotkę na klape ori s4 za 180 zł :kox: Ile lakiernik może chcieć za malowanie tego? Chyba dokupie jeszzcze listwy drzwiowe jak sie trafi też jakaś okazja i wszystko razem pod pistolet pójdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na poczcie takie okazje sa ?? wezno dawaj adres poczty :D i jade z przyczepka :D[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 18:47_________________________________________________http://www.moja-ostroleka.pl/traktor-zlamal-sie-po-zderzeniu-z-motocyklem-nowe-fakty-zdjecia,1315387184,3.html

http://www.chojnowski.net/thumbnails.php?album=3397

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na poczcie takie okazje sa ?? wezno dawaj adres poczty :D i jade z przyczepka :D[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 18:47_________________________________________________http://www.moja-ostroleka.pl/traktor-zlamal-sie-po-zderzeniu-z-motocyklem-nowe-fakty-zdjecia,1315387184,3.html

http://www.chojnowski.net/thumbnails.php?album=3397

miałem na myśli e-pocztę. Gość po prostu nie wiedział chyba co sprzedaje zbytnio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba będziesz w Niedzielę :?: :?: :?:

bede a co jest na temacie ?? :D:)

hehehe juz myslalem ze masz jakas fajna poczte z gadzetami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba będziesz w Niedzielę :?: :?: :?:

bede a co jest na temacie ?? :D:)

hehehe juz myslalem ze masz jakas fajna poczte z gadzetami :D

Mam jeden temat ale to na "luźnej gumie" :decayed: najważniejsze, że będziesz to ogarniemy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...