Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Panton nie pier$ol,lepiej napraw mi napęd w lapku bo coś zaczyna brzęczeć i się przycinać :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Panton nie pier$ol,lepiej napraw mi napęd w lapku bo coś zaczyna brzęczeć i się przycinać :disgust:

nie wiem czy da radę naprawić.... obczaić na pewno mogę... w razie czego trzeba będzie szukać i wymienić cały :kwasny:

[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 23:21_________________________________________________

zgadza sie glock 17 8 mm

ojjj... chyba 9mm :P

a fakt :P heheh

to jest bardzo fajny sprzęt.... w Straży Granicznej mają i się bawiłem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

wstawać bo już .................... Piątunio :banan: :banan: :banan::punk: :punk: :punk::banan3: :banan3: :banan3:

odnośnie strzelnicy to może dziś coś się dowiem - na tą chwilę wiem o "Zdrowiu" za 30min 10 pln-ów (wiatrówka :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: a ja woczraj kontynuacja prawka i odbylem pierwsze jazdy na zespole :dance::decayed: taka krowke prowadzic to jest czad :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie doświadczyłem, czy zimno, czy nie, ale ważne, że słońce wyszło:) Kawka i trzeba ruszać w bój z A3;) A na spot na strzelnicy jestem chętny jak najbardziej, tylko zależy, czy Bartas będzie -> grozi to strzelaniem do siebie nawzajem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie doświadczyłem, czy zimno, czy nie, ale ważne, że słońce wyszło:) Kawka i trzeba ruszać w bój z A3;) A na spot na strzelnicy jestem chętny jak najbardziej, tylko zależy, czy Bartas będzie -> grozi to strzelaniem do siebie nawzajem :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

no wlasnie w lodzi kurde chyba nie mozna nigdzie popykac z ostrej kurde az dziwne

ale jak cos znajde napewno zapodam temat :D bo niezly fun jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Chriss jak chcesz zniszczyć fure to porzuć mi ją na tydzień i będzie sprawa załatwiona :cool1:

nie wiem o co kaman :mysli:

po co niszczyć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedał ten Wesołowski..........ale wózek mógłbyś zakosić - przydałby się dla Sebka do kręcenia :naughty:

pedał ten Wesołowski..........ale wózek mógłbyś zakosić - przydałby się dla Sebka do kręcenia :naughty:

dokładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Chriss jak chcesz zniszczyć fure to porzuć mi ją na tydzień i będzie sprawa załatwiona :cool1:

nie wiem o co kaman :mysli:

po co niszczyć :mysli:

a co mówiłeś w niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariano wyjmuj kapuste z skarpetek

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=221747.0

:naughty:

dokładnie :good: a jakby ktoś miał jeszcze wolną kapustę to niech się podzieli bo A6 mnie się jedna podoba :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...