Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Pany nie kojarzy ktoś jak porządnie odpowietrzyć układ chłodzenia :cool1: - gdzieś czytałem o tym na forum ale nie mogę znaleźć :mysli::no:

jeśli ktoś by na to wpadł to niech da "cynę" :decayed: :decayed: :decayed::wink4: :wink4: :wink4:

siemka

ja znam dwa sposoby

1 sciagasz przewod gumowy z nagrzewnicy (chyba) albo cos pomylilem tam jest dziureczka wiec sciagasz

do dziureczki i wlaczasz nawiewy na maxa i jak bedzie powietrze to powinno sobie tam uleciec az do momentu kiedy

bedzie sam plyn lecial

2 stajesz na wzniesieniu np jakis parking podziemny na podjezdzie przodem do gory i odrecasz korek nawiewy max

i pogazowac troche

no i chyba cos w ten desen zaraz chlopaki pewnie zweryfikuja czy ma to sens czy nei ja tak slyszalem a nawet czytalem gdzies

dawno tu na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

z tą dziureczką też słyszałem :P[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 22:24_________________________________________________Należy zsunąć węża powrotnego z nagrzewnicy tak, aby powietrze mogło wydostawać się poprzez dziurkę w tymże wężu, niech leci, nawet płynu powinno tędy trochę upłynąć (właściwie powinien po prostu sikać do góry)

Tak to chyba leciało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: ale patentu z górką nie znałem

wow :D czuje sie dumny :P[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 23:31_________________________________________________UWAGA, oszustki!

Nie wiem, czy też robicie zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło.

Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w TESCO, ale mogło i gdzie indziej, komuś innemu.

Oszustki działają następująco:

Dwie ładne dziewczyny koło 20-ki przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupu do bagażnika. Zaczynają myć szyby, a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek.

Kto by nie popatrzył?

Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by lepiej podrzucić je do następnego TESCO. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy zaczną się nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabierze się do robienia laski. Zmuszają Cię jeszcze do zjechania na pobocze i gwałcą po kolei.

Gdy obrabia Cie ta pierwsza, w tym czasie druga kradnie wasz portfel.

Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj też! Dzisiaj znowu jadę!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą dziureczką też słyszałem :P[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 22:24_________________________________________________Należy zsunąć węża powrotnego z nagrzewnicy tak, aby powietrze mogło wydostawać się poprzez dziurkę w tymże wężu, niech leci, nawet płynu powinno tędy trochę upłynąć (właściwie powinien po prostu sikać do góry)

Tak to chyba leciało :P

w którym miejscu jest ten wąż :?: :?: :?: może jakaś fotka :naughty: :naughty: :naughty:

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 05:40_________________________________________________

Seba ty to masz przeżycia ( Tesco ) :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

heheeh ;) a no widzisz :P

co do weza to przy grodzi a dokladnie przed ta grodzia co jest aku po prawej stronie wchodza dwa weze

oile sie nie myle to tutaj Untitled_1.jpg

jeden powinien byc nieznacznie wyzej :) i jego sie zssuwa do dziurki ;)[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 07:09_________________________________________________ :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

:rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

Wszystkiego najlepszego Madziu :D niech moc oooo bedzie z Toba :D wreszcie bedziesz mogla wymienic dowod z tyczasowego na normalny

18 lat to piekny wiek :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed::dance::pociesz::buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściema Pany :> Magda - Wszystkiego Najlepszego na "nowej drodze życia" - dorosłego życia:) Szczęścia, miłości i dużo uśmiechu oraz samych pogodnych dni:) :rose:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

heheeh ;) a no widzisz :P

co do weza to przy grodzi a dokladnie przed ta grodzia co jest aku po prawej stronie wchodza dwa weze

oile sie nie myle to tutaj Untitled_1.jpg

jeden powinien byc nieznacznie wyzej :) i jego sie zssuwa do dziurki ;)[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 07:09_________________________________________________ :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

:rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

Wszystkiego najlepszego Madziu :D niech moc oooo bedzie z Toba :D wreszcie bedziesz mogla wymienic dowod z tyczasowego na normalny

18 lat to piekny wiek :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed::dance::pociesz::buziak:

:laghing2: Dzieęęęki :hi: i wreszcie będe mogła legalnie te A4 prowadzić :polew:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 10:28_________________________________________________

Ściema Pany :> Magda - Wszystkiego Najlepszego na "nowej drodze życia" - dorosłego życia:) Szczęścia, miłości i dużo uśmiechu oraz samych pogodnych dni:) :rose:

:gwizdanie: :gwizdanie: DJ dziś jest bardzo pogodnie aż się nie chce siedzieć w pracy :kwasny:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 10:30_________________________________________________

:polew: ale patentu z górką nie znałem

wow :D czuje sie dumny :P[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 23:31_________________________________________________UWAGA, oszustki!

Nie wiem, czy też robicie zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło.

Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w TESCO, ale mogło i gdzie indziej, komuś innemu.

Oszustki działają następująco:

Dwie ładne dziewczyny koło 20-ki przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupu do bagażnika. Zaczynają myć szyby, a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek.

Kto by nie popatrzył?

Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by lepiej podrzucić je do następnego TESCO. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy zaczną się nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabierze się do robienia laski. Zmuszają Cię jeszcze do zjechania na pobocze i gwałcą po kolei.

Gdy obrabia Cie ta pierwsza, w tym czasie druga kradnie wasz portfel.

Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj też! Dzisiaj znowu jadę!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Untitled_1.jpg

Mario przy ścianie grodziowej, pod maską masz dwa przewody wchodzące do kabiny w takiej harmonijce jak pokazał Bartek na focie ,na jednym z nich jest taka plastikowa rurka pod którą jest otworek,gdy układ jest odpowietrzony przez ten otworek powinien lecieć płyn.

Ja u siebie nic nie odpowietrzałem po wymianie termostatu i wydaje mi sie że wszystko samo się odpowietrzyło :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...