Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Seba - nie ma "za mało wydajna pompa wody" - do tego silnika jest przypisana odpowiednia pompa i już :) Jak już wcześniej wspomniano - albo pompa była dobita przy kolizji, albo po prostu jej nie wymieniono. Jako, że sam jestem (domorosłym) mechanikiem, to będę trzymał sztamę z mechanikami - nie można wykluczyć wady fabrycznej pompy (która wg Bruna była wymieniona na 100%) po 40kkm - po to jest dziurka na łożyskowaniu pompy, żeby użytkownik kapnął się, że pompa jest do wymiany, skoro z niej cieknie. De facto - na razie zaobserwowaliśmy wyciek tylko z tej pompy wody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa kto mi szybko powie jakie powinny być napięcia na poszczególnych pinach w kostce przy silniku wycieraczek w zależności od jego prędkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

spam nadrobiony po krótkiej nieobecności :decayed:

Idą dwa penisy przez miasto. Staja na pasach, patrzą,

a po przeciwnej stronie stoi wibrator.

Na to jeden penis do drugiego:

- Ty, patrz, cyborg!

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może z łódzkiego ślizgi pod poliftowy zderzak do b5 w sedanie przod i tył ?? :> :> :wink4: :wink4:

bo trzeba audice poskladac i na spocik sie wybrac w koncu :)

a ktos Ty ?? :D

melduj sie ladnie chyba ze mi umknelo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieściłem ten post w innym dziale ale tam cisza. Może tutaj ktoś pomoże

Problem w tym, że u mnie też mam prawdopodobnie problem z odmą. Po otwarciu maski ewidentnie widać śmierdzący dymek, a w kabinie na postoju śmierdzi spalonym olejem. Odma wiem, ale problem polega na tym, nasz klubowy nadworny mechanik D-J :notworthy:stwierdził, że walnięta jest odma (pęknięta) w miejscu gdzie wchodzi ona do bloku silnika. Tam między blokiem a grodzią trochę niżej. Natomiast z etki nie wynika żeby był tam jaki kolwiek przewód wchodzący do bloku. Jest dekiel zaworów kolano gumowe i patrząc dalej w dól w prawo ( nie w lewo) rurka do dołu, kolejny trójnik z niego rura do uchwytu filtra a druga gdzieś tam (kończy się rysunek). No i za cholerę nie wiem nic mi się nie pokrywa z etka. I teraz albo źle patrzymy, albo hhmmmm już sam nie wiem co. Pomóżcie bo idzie zima a przy włączonym ogrzewaniu w kabinie tupie spalinami.

http://imageshack.us/photo/my-images/823/odma.png/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślimy razem z DJ. On ''stawia'' na rysunek numer chyba 2. Aczkolwiek według etki nie wchodzi nic tam do bloku silnika stąd pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/

"Przerwa techniczna

W godzinach 01:00 do 04:00 serwis Allegro będzie niedostępny.

Oferty sprzedaży, które powinny zakończyć się w tym czasie, zostaną przedłużone o 24 godziny.

Przepraszamy.

Zespół Allegro"

dno i 1000m mułu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...