Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

hehe pewnie

:jerk::yeah::radocha::polew: :polew: :polew::decayed:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 23:34_________________________________________________napisali o mojej kolezance o ktorej nie raz juz mowilem

zobaczcie naglowek

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20111025%2FSPORT09%2F557556447

jedna literka a jak wiele zmienia

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z rana

300055_10150360327564823_6020654822_8425225_1444624386_n.jpg[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 05:48_________________________________________________

Siemka wszystkim ludziską z rańca :P dobrze już czwartek a dzisiaj mnie czeka wycieczka do ozorkowa w godzinach szczytu lol:P

Seba pakować trzeba hehe :P

:hi: :hi: :hi:

a jak :D:naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 06:59_________________________________________________

hehe no budda budda ale wiesz co mi po fajnie wygladajacej lapie czy po tym ze mi klata urosla jak bebzon mam nadal jak mialem :P

fakt nie cwicze brzucha :D no chyba ze piwo :D a na silce teraz mam cel poddciagnac sie na drazku 10 razy ... to jakas masakra

pamietam jak przyszedlem to nawet raz nie dawalem rady :D takze cel mam zacny :P a uniesc te 100 kg nie jest latwo :P im wyzszy czlowiek

i dluzsze rece tym ciezej a ja mam nad wyraz dlugie jak na swoj wzrost :D

rece jak orangutan :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

A ja Wam powiem, że coraz bardziej zarażam się nieuleczalną chorobą zwaną A5 :kox: :kox: :kox: :kox:

I nie chodzi tu jedynie o szok wywołany Remikową 3.0TDi, ale generalnie coś we mnie pękło, gdy wczoraj w GD minęła mnie na ulicy stalowoszara S5. Zawsze miałem słabość do tego auta, ale teraz dociera do mnie, że tak - to jest TO AUTO, to jedno jedyne, o którym śni się po nocach i ma się od tych snów kisiel w gaciach :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe kazdy ma po czyms innym kisiel w gaciach :) hehehehe :P no to ci powiem ze albo kredycik albo zapomniales odkladac jakies 25 lat temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde, chyba mnie strzeli... Do A6 C6 graty sa bez problemow i w dobrych cenach, a do C5 dyktuja sobie ceny typu 700zl maska...qrde, gdzie tu logika?! Dzwonie od ponad 2h po ludziach i nikt nie ma wszystkiego, co potrzebuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to bardzo chodliwi towar a C5 jeszcze lata bardzo dużo.... bardzo dużo jest też przygód więc i zapotrzebowanie jest duże a tym samym dostępność mniejsza... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

DJ jak chcesz mieć wyjątkowy model to przerabiaj a jeżeli chcesz zginąć w tłumie to zostań przy oryginale :cool1:

Szczerze mówiąc ja tam wole 100% oryginał ale każdy ma swój gust :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...