Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:dance: :dance: :dance: :dance: :dance:Zostałem dziadkiem :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i znowu kurde caly tydzien :P

kur... śniło mi się że miałem czarne Q7 gdyby nie robota to dalej bym śnił o tym :P sami widzicie że praca to źródło wszelkiego zła :D

Opublikowano
  • Autor

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance:Zostałem dziadkiem :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

hehhehe no to sie udalo :D gratulacje :D:decayed: :decayed: :decayed:

i znowu kurde caly tydzien :P

kur... śniło mi się że miałem czarne Q7 gdyby nie robota to dalej bym śnił o tym :P sami widzicie że praca to źródło wszelkiego zła :D

hehhe ja tam bym sie nei budzil heheh walic robote jak polatac mozna :D [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 05:32_________________________________________________no to oby bylo milo w poniedzialek

376365_10150372341149823_6020654822_8504503_793459728_n.jpg

319130_10150363899164823_6020654822_8445783_695021865_n.jpg

303707_10150356410044823_6020654822_8402564_1366051349_n.jpg

298129_10150359991414823_6020654822_8423675_439240171_n.jpg

:decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

mar_92 :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Panda z Teksasu :good: :good: za rodzaj auta wyśnionego :decayed:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 06:55_________________________________________________rkwon ta pierwsza ma coś w oczach :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 06:56_________________________________________________

Idę szykować szarańcze do szkół :kwasny::decayed:

Opublikowano
  • Autor

no ma ma mozna patrzec i patrzec :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

qrde zimno coś ;) w garażu na FISie 16 ... po drodze spadło do 3,5 :P

Opublikowano
  • Autor

fis klamie :D

Opublikowano

cc.jpg

FHG_big_0007.jpg

tumblr_ls25ozLgDJ1qfkyamo1_500.png

Opublikowano
  • Autor

daaaaaaaamn wiedzialem ze mozna na Ciebie liczyc :slina: :slina: :slina::naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance:Zostałem dziadkiem :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

:oklaski:

czyli szykuje się picie :)

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

czyli szykuje się picie :)

a ognista woda wczoraj się rozlewała...:)

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

mar_92 - gratulacje, oby Wnusio (Wnusia? :D) chował się zdrowy :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

czyli na kiedy mamy się ustawić :decayed:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 10:06_________________________________________________i jeszcze za ADMINA trzeba wypić :polew:

Opublikowano

a to było :polew: :polew: :polew:

:buahaha::facepalm:

Opublikowano

Kimi Admin o kurde:D

Oj mowie Wam ladnie latalo to Q7:D sie naogladaleem transportera to teraz mi sie Audi sni hehe:D

Opublikowano

R8 może by tak pośnić, co? ;D

Opublikowano

w pełnej skórze, nawet na karoserii :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

a to było :polew: :polew: :polew:

:buahaha::facepalm:

:facepalm: :facepalm: :facepalm::zyzol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.