Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i to ma tylko jeździć po tych szynach :mysli:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no raczej :) czad na maxa ;):naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Mam już pewne pomysły :wink4: cosik wykombinuję :evil: nie ma uja :wink4:

Opublikowano
  • Autor

heh ja chetnie zuce cos kaski bo materialy beda kosztowaly

Opublikowano

w wolnej chwili muszę sobie to tylko troszkę rozrysować - zaadoptować pewne pomysły :cool1:

Opublikowano
  • Autor

hahahah no za***iste nie ma co tylko jak montuja na tym bramy :D to to malo mobilne bedzie :D hehehe

Opublikowano

Bartek ale dobrze by było rozkminić wózek żeby był uniwersalny tj i do listwy i dostosowany do hulania po łukach mniejszych lub większych ale podoba mi się twój tok myślenia :decayed: :decayed:

Opublikowano

dokładnie co by miało to wykonywać, jakiś zarys, rys. cokolwiek, podałem tylko najprostrzy przykład po listwie :wink4:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 23:28_________________________________________________Panie Mariano po łuku żaden problem :)

Opublikowano

tak tylko jak jest z ewentualnym składanie z kilku listew żeby np. objechać auto dookoła, coś pokombinować z odjazdami/podjazdami pod furacza - trza to dokładnie przemyśleć, obgadać pomysły i do roboty :good: :good: :good:

Tym czasem spadam pospać troszkę chociaż wiem, że to przereklamowane :decayed: :decayed: :decayed::wink4:

Opublikowano
  • Autor

heheh Pany to wszystko wydaje sie takie proste a wcale nie jest :) bardzo chetnie porozmawiam na ten temat :)

Opublikowano

niema co rozmawiać tylko działać :tongue4:

to się fajnie składa jak z klocków lego

Opublikowano
  • Autor

tak tak jasne jasne ;)[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 23:58_________________________________________________i znowu sam ehhh [br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 00:59_________________________________________________ehh powiem Wam ze spanie jest przereklamowane :) i bez spania czlowiek moze :P szkoda ze silka zamknieta bo bym polazl sie zmeczyc :D

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 03:17_________________________________________________kuzwa widac ze tu po 23:50 nie ma co pisac bo sie czlowiek czuje troche sam no zeby jeszcze "towar" byl a tak ... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Jeju Seba Ty to wogóle nie sypiasz?

Zmierzchu się naoglądałeś i się bawisz w wampira czy jak D:D:D:D:D

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 06:35_________________________________________________

:witch: do pracy - miłego dzionka dla wszystkich :wink4::hi:

Opublikowano
:hi: z pracy ;)
Opublikowano
  • Autor

Jeju Seba Ty to wogóle nie sypiasz?

Zmierzchu się naoglądałeś i się bawisz w wampira czy jak D:D:D:D:D

ee tam jak trzeba to trzeba ;) popracowac ;) samo sie nie zrobi a ze potrzebuje najpewniej na "nowe" pompki to nie ma lekko

:kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 08:43_________________________________________________a jakby tego bylo malo to przez Frugodha i Mariano :D siedzialem i dumalem jakby to fajnie bylo z takimi wozkami latac robic takie ujecia

latalem i szukalem jakis wozkow jak co montowac potem obrobka i takie tam :D hyhyhyhy znowu mam banie na to :P

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

no i jak się tu zdecydować....

Vzz7J.jpg

:kox: :kox: :>

Opublikowano

Jak tak zmieniacie av'ki, to i ja sobie nie odmówię;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.