Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślę, że bardzo Brunowi pomogłeś :D

a co ? zle powiedzialem ? :D

Nie no, w swojej wypowiedzi zawarłeś całą kwintesencję 2.5TDi V6 :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko dodam, że na "B" też były kible

Opublikowano

tylko dodam, że na "B" też były kible

serio serio ? byłem święcie przekonany że już poprawili :)

jest też opcja że mówimy o silnikach 2.5 r5 tdi w a6 c4. a to już inna historia i złego słowa nie powiem bo moje doświadczenia ograniczają się do transporterów t4 z 2.5 tdi r5 :D

Opublikowano

Te 2.5 TDi R5 były też montowane w Volvo 850/V70 i S80 zanim weszły D-5.

Też złego słowa powiedzieć nie można, mimo, że chodziły na rzędowej pompie wtryskowej. Nawet pamiętam kąt wyprzedzenia wtrysku: 6 stopni przed GMP :D

Opublikowano

BFC - bliźniak AYM

BDG i BDH - szwankująca elektronika i ukł. zasilania

BCZ i BAU - najmniej awaryjne jednostki[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 21:14_________________________________________________

tylko dodam, że na "B" też były kible

serio serio ? byłem święcie przekonany że już poprawili :)

jest też opcja że mówimy o silnikach 2.5 r5 tdi w a6 c4. a to już inna historia i złego słowa nie powiem bo moje doświadczenia ograniczają się do transporterów t4 z 2.5 tdi r5 :D

nie wiedzieć czemu zrezygnowali z nich :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

więc można podsumować:

"jeżeli pod maską Twojego auta jawi się 2.5 v6 tdi to wiedz że tam się już coś bardzo mocno dzieje ! jeżeli Twoje v6 tdi ma oznaczenie zaczynające się na "a" lub BFC, BDG, BDH to już wiedz że się mechanik Tobą interesuje !

Opublikowano

ja bym powiedział inaczej: znajdź mechesa, który wpuści na warsztat dyliżans z motorownią o tym oznaczeniu

Opublikowano

No własnie widzę że poruszacie mój temat, gdyż dziś widziałem sie z Brunem, i zagadaliśmy na temat mojego bólu serca czyli 2,5 tdi v6 afb lub akn nie pamietam a włsciwie chyba bardziej chodzi o turbo bo z logów wychodzi przeładowanie i wrzuca w tryb awaryjny... a ja nie do końca wiem czy to aby o turbo chodzi i tym problem :wallbash:

Opublikowano

No własnie widzę że poruszacie mój temat, gdyż dziś widziałem sie z Brunem, i zagadaliśmy na temat mojego bólu serca czyli 2,5 tdi v6 afb lub akn nie pamietam a włsciwie chyba bardziej chodzi o turbo bo z logów wychodzi przeładowanie i wrzuca w tryb awaryjny... a ja nie do końca wiem czy to aby o turbo chodzi i tym problem :wallbash:

Na początek to by trzeba było podpiąć VAG-a i zobaczyć, co się dzieje.

Opublikowano

Bruno mowił żę na spociki czasem zabieracie vaga - czy istnieje szansa aby podjechać do Was i sie podpiąć w niedzielę posłuchałbym chętnie opini o tym bo zregenerować sprawną turbine to by było przegięcie :gwizdanie:

Opublikowano

jak bedzie flaszka :polew:

Opublikowano
  • Autor

No własnie widzę że poruszacie mój temat, gdyż dziś widziałem sie z Brunem, i zagadaliśmy na temat mojego bólu serca czyli 2,5 tdi v6 afb lub akn nie pamietam a włsciwie chyba bardziej chodzi o turbo bo z logów wychodzi przeładowanie i wrzuca w tryb awaryjny... a ja nie do końca wiem czy to aby o turbo chodzi i tym problem :wallbash:

pewnie turbo do przeczyszczenia ...[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 21:56_________________________________________________powiedzial ten co jezdzi daewoo :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

więc można podsumować:

"jeżeli pod maską Twojego auta jawi się 2.5 v6 tdi to wiedz że tam się już coś bardzo mocno dzieje ! jeżeli Twoje v6 tdi ma oznaczenie zaczynające się na "a" lub BFC, BDG, BDH to już wiedz że się mechanik Tobą interesuje !

:polew: :polew: :polew: :polew: :good: :good: :good:

Opublikowano

:drunk: podstawa warsztatowa

Prubowałem czyścic płynem w areozolu wynn'sa do czyszczenia turbo przez dolot ale skurek może 10-20%

najgorzej przy wyprzedzaniu 3 tyś obrotów ciągnie i raptownie umiera...

Opublikowano

No własnie widzę że poruszacie mój temat, gdyż dziś widziałem sie z Brunem, i zagadaliśmy na temat mojego bólu serca czyli 2,5 tdi v6 afb lub akn nie pamietam a włsciwie chyba bardziej chodzi o turbo bo z logów wychodzi przeładowanie i wrzuca w tryb awaryjny... a ja nie do końca wiem czy to aby o turbo chodzi i tym problem :wallbash:

podrzuć logi

Opublikowano

:hi: i dobranoc zarazem ;) rano znowu pobudka koło 6 :confused4:

ale po browarku się lepiej usypia ;)

Opublikowano

nie mam tych logów bo mi koleś robił pisałem do niego na gg ale je usunął z kompa . może uda mi się zrobic czwartek piatek to podrzucę a jak nie to :mysli:

Opublikowano

bez tego nie ma co ruszać

Opublikowano

to podstawa, zastanawiałem sie czy gdzies sie paliwo nie blokuje, to to dzieje sie przy ok. 3 tys obr. kiedyś miałem taki epizod zatkał mi sie filtr paliwa w baku i rano nie mogłem odpalić walczyłem rok, ileś modyfikacji ileś warsztatów a tu taka glupota wystarczyło wyczyścić a był zabity czarną mazią jak smoła

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.