Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wow i nie napisal ze stare :D:decayed:

Opublikowano
  • Autor

:zemdlal:

:naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

faaaaaaaaaaaajne fajny montaz fajna muza no i fajne muszle :D:kox: :kox: :kox::good:

Opublikowano
  • Autor

o tak rozowe wlosy miazdza system :D

Opublikowano

Witam,czy był ktoś może w kinie na filmie ;Wyjazd integracyjny; :hi:

Opublikowano
  • Autor

tez wlasnie zastanawiam sie czy isc :)

Opublikowano

ciekawe czy ktoś był :mysli:

Opublikowano
  • Autor

cos mi sie obilo o uszy cze kolejny gniot :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ale dla glinki to bym ogladnal :P:decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:thumbup::good:
Opublikowano
  • Autor

:slina: :slina: :slina:

dobra szmula jest nie ma co :D

Opublikowano

masz racje w 100% :wink4:

Opublikowano

byłem na "Wyjeździe Integracyjnym" jak dla mnie 7/10 :cool1: widywałem lepsze polskie komedie ale Glineczka :slina: :slina: :slina:

Katarzyna_Glinka_jako_5486545.jpg

[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 19:56_________________________________________________

Wyjazd_integracyjny_film_kadr_Jan_Frycz_Katarzyna_Glinka_001_620x413.jpg

Katarzyna_Glinka_jako_5486552.jpg

Opublikowano
  • Autor

no kurde jest naprawde meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega łania :D:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 20:17_________________________________________________Katarzyna_Glinka_wyjazdintegracyjny_2.jpg

:decayed:

Opublikowano

No moim się żaden nie interesuje a dobiega 200 setki i 10 lat, :mysli: także gadał dziad do obrazu znamy te śpiewy i żale pt. "znajomy mówił..." jeśli szuka zaś kolega dobrego mechanika od Audi i diesli to polecam Pana który wymieniał rozrząd w moim i jest specem od tych silników ( też płacze ale że roboty przy nim dużo bo bardziej zaawansowany niż 1,9 ) Pan ma warsztat koło Castoramy -Diesel Service za osiedlem i dokładnie po tej samej stronie co Castorama. Zaznaczam nie jest to jakiś Pan Kazio co okazjonalnie sobie dłubie w garażu. Żadnego innego nie polecę bo krótko mówiąc - reszta nie ma zielonego pojęcia o silniku 2,5 TDI.

takie gadanie dotyczy kazdej marki. przed audi jezdzilem alfami i wg miejskich legend dzien zaczynalem od wizyty u mechanika ;) wychodze z zalozenia ze "jak dbasz tak masz" i nigdy sie na takim podejsciu nie zawiodlem.

Za którą Castoramą w Łodzi są trzy a pewnie mi sie przyda :gwizdanie:

Z Kolegą się zgadzam jak dbasz tak masz :hi:

Opublikowano

Kolego jadąc ze Zgierza do Łodzi skręcasz w lewo za Castoramą - jadąc, mijając drugie światła zobaczysz warsztat po lewej stronie, dojeżdżasz do następnych świateł zawracasz i jesteś na Miejscu - Prowadził Cię Mario Vel Misiek :decayed: :decayed: :wink4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 20:45_________________________________________________michal56123 nie czaj się :decayed: :decayed: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 21:01_________________________________________________Zgierzanin :cool1: pewno się często mijamy w tym zacnym mieście :> :wink4:

Opublikowano

Dziekóweczka :drinks:

mówiąc za Castoramą w lewo myślisz na rondzie tak???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.