Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

naczytałem się trochę i pozwolę sobie wyrazić moją opinię - każdy z Was ma rację - Ewa i Remik, Seba i Pingwin oraz cała reszta.

Przykre jest to, że w Polsce jest po prostu popyt na chłam, więc logiczne, że i podaż wzrasta - zwykłe prawa rynkowe. Towar się sprzedaje, ludzie przychodzą na koncerty, interes się kręci. Co ambitniejsi twórcy nie są grani w radiu, bo grono ich słuchaczy jest mniejsze. Chilli zet sam słucham i bardzo lubię tę stację, bo każdą inną w samochodzie zmieniam po kilku minutach, chyba, że akurat grane są sety dobrych dj'ów. Komercyjną muzykę też lubię, ale faktycznie pod względem merytorycznym, "hity zza oceanu" i disco-polo w kraju nad Wisłą, mają tak inteligentne teksty, jak IQ przeciętnego taboretu, z tym, że "po angielsku jakoś ładniej brzmi". Za dzieciaka disco polo bardzo lubiłem, ale jednak powiem Wam, że tamtejsze było daleko bardziej ambitne od dzisiejszego, bo twórcy faktycznie coś pisali, grali na instrumentach, etc... Taki rodzaj muzyki po dziś dzień gram na sylwestrach i imprezach podobnego typu, bo ludzie chcą się przy tym bawić, natomiast gdy gram od czasu do czasu w jakimś klubie (rzadko od kilku lat), to bardzo mnie boli, jak nie można zachować czystego gatunku - czy to trance, house, czy inne - po prostu wchodzi właściciel i każe grać komercję, bo ludzie się przy tym bawią. Bardziej niż po twórcach disco-polo, Pitbullach i tym podobnych, powinniśmy się zastanowić nad masami ludzi, którzy tego słuchają - moim zdaniem najbardziej przykry w tym wszystkim jest fakt, że nie chcą ambitniejszej muzyki, która wymaga skupienia, refleksji i cierpliwości:)

Amen

Tu macie prawdziwą muzykę z kraju nad Wisłą :decayed:

Wesołych Świąt :>

Idzie ktoś na łyżwy?:D[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 14:00_________________________________________________remik, czemu żeś wywalił posta, co? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

jak juz zostalo wspomniane chlopaki z Iron Maiden zostali zmuszeni do zagrania z playbacku podczas nagrania dla niemieckojezycznej telewizji. nasze gwiazdy pokroju Niecika graja wiekszosc koncertow z playbacku a i tak nie sa w stanie zrobic show jak wspomniane "dziewice":

Up the Irons ! :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: no to jutro do roboty :naughty:

jak tam Mikołaj był w tym roku szczodry? :rolleyes: czy znowu krawaty i skarpetki? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam... odnośnie muzyki "Disco Polo" by każdy na youtube wpisał sobie "Sylwester 2009" w Warszawie i zobaczył jak ludzie bawili się przy gwiazdach takich jak Edyta Górniak a jak się bawili przy "Boys" i czyje piosenki znali - resztę pozostawiam bez komentarza :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hheeh dolecial :)

heble mam jak w samolocie :D przy wcisnieciu jest taki dzwiek jakby chcial startowac being :D:polew: :polew: :polew:

ale to prawda ludzie jak popija to w d*pie maja edyte gorniak czy cokolwiek innego bo sie przy tym nie da tanczyc

tanczy sie przy disco w polu :) majteczki w kropeczki itd sam dre jape jak slysze jestes szalona czy cos innego :D heheh

tak czy siak nie lubie disco w polu i smiesza mnie wykonawcy typu niecik a za razem zadziwiaja ze dalej sa i swietnie sie sprzedaja :)

ja na koncerty disco nie chodze nawet do klubow nie uczeszczam na dyskoteki czy jak sie to tam zwie :D

w usa jak bylem tak chodzilem czesto ale to tylko ze wzgledu na to ze w klubie leciala czarna muza :)

na weselach amerykanskich jak bywalem rozwalalo mnie jak babcie gibaly sie przy kawalkach dr dre czy snoopa

tyle ze u nich tamo jest jak u nas disco w polu stad tez w polsce bawia sie przy tym bo to polska muzyka od poczatku do konca :)

ale uwierzcie mi 80 letnie babcie skandujace kawalki dr dr czy eminema po prostu bezcenne .... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhe no wlasnie ciekawe czy doczekamy :) choc nie sadze :) widzisz inny swiat inna kultura :)

chociaz moja mama ma 59 lat i lubi ostrego :P:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ten przykład mam polerowanko, a że qrde kolor się różni od reszty elementów, to chyba całe auto będzie do opitolenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z jakże słonecznej pracy mojej owej i joł :hi: :hi:

Dobrze, że zakończyliśmy topic muzyki disco.

Zastanawia mnie dlaczego rem1k usunął wiadomość ... to po prostu czysta ciekawość :hi:

Rkown - jak będę w domu to posłucham tego typa mesa. Generalnie cała jego płyta jest fajna - ja przepadam za "jak to?!" i za "wjazd" :good:

będę chyba wieczorkiem to coś napiszę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox Pinginku posluchaj posluchaj :D ten drugi co podeslalem skrecili na zywca ;) [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 11:20_________________________________________________polecam opis auta :)

http://otomoto.pl/audi-a6-o-jejku-nie-ma-duzej-navi-C22192098.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po świętach. Ja zrobiłem sobie przez czas świat całkowity odbój od kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pilnowales mi fury w niedziele :P stanlem przed Twoja :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 12:10_________________________________________________

w benzynie by byl to bym sobie kupil na prezent :} ale po takim opisie nie licze ze ktos go lyknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...