Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

mnie przeszły przez myśl siódemki właśnie, ale to nie jest dobry pomysł... Jakbyśmy z kolei mieli się kierować zasadą - "idziemy, gdzie najtaniej", to byśmy sobie kupili pięciolitrowe banieczki spirytusu, albo wbili do biedronki :polew: Trzeba coś konstruktywnego wykminić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

do któregoś tych Tacco, Antrakt i c**jjj koniec biadolenia

który ma lepsze stoliki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w antrakcie, to Ci nie powiem - jeśli chodzi o tacco, to możemy sobie vip'kę wynająć i tam mamy spokój:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szisza nie bylo drogo ale muzyka szit, do czekolady ja juz nie kce:P 77 bylem ostatnio maskara licze na was

to sahara :tongue4: co ty ostanio z koleżanką tylko na piwo poszłam, a tak się wytańczyłyśmy, że szok a wiesz, że tam dalej zrobili drugą sale :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w antrakcie, to Ci nie powiem - jeśli chodzi o tacco, to możemy sobie vip'kę wynająć i tam mamy spokój:)

no ale jak mówisz, że sama klubowa i komercje grają w tacco, no ale nie mówie, że bedzie nie fanie :gwizdanie: w sumie zobaczymy pogadamy na spocie, może sie ktoś jeszcze z tych "wapniaków" skusi i pójdzie z nami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry podkład się zrobi i będzie bez różnicy co tam na skrzypeczkach rzęcholą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry podkład się zrobi i będzie bez różnicy co tam na skrzypeczkach rzęcholą :polew:

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mamy wszystko ustalone reszta musi się dostosować jak nie brała udziału w dyskusji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mamy wszystko ustalone reszta musi się dostosować jak nie brała udziału w dyskusji :decayed:

zamykać wątek :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartek, weź ze dwa zdania napisz, że Ci lokal pasuje, albo nie, to chociaż nie będziesz sprawiał wrażenia, że się po prostu chcesz napier****ć :decayed: W marcu zdążysz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nie idziemy tam oglądać telewizji czy rozmawiać o modach :D

DJ po 0,75 na glowe bedzie robil przekladke w angliku :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci szczerze, że ostatnimi czasy nie piłem prawie w ogóle i teraz sobie wypiłem dużego żywca i setkę cytrynówki i niestety - dość poczułem... Tak to jest, jak się nie trenuje;p Na ogólnopolski bym pojechał, to by mnie musieli R'ką odwozić chyba;p U tomka jak była impreza, to się dobrze trzymałem, a teraz się "zapuściłem" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tea time :tongue4:

kurde przyznam, że też dawno nie piłem :embarrassed:

starosc :gwizdanie: :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...