Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:bry: takie mamy Tacco na sobotę ? :naughty: [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 09:53_________________________________________________

:hi: Widze że impreza sie wkoncu odbedzie zycze miłej zabawy ostre gibanko i pijcie :evil:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 08:27_________________________________________________czemu usuneli mi podpis ?? wiecie

podpisano-regulamin :D czytaj waść :polew:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 09:54_________________________________________________

dobra załatwilem rezerwacje w Tacco

:thumbup::banan2:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 09:56_________________________________________________a-ha doczytałam ,że tam selekcja Tomciu a z doświadczenia z jednego z wieczorów kawalerskich wiem że rezerwacja nijak się nie ma do selekcji :kox: także żeby jaj nie było, że kogoś nie wpuścili :mysli:

Ja wiem że regulamin widziałęm :wink4:. :hi: :hi:

[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 18:45_________________________________________________frugo nie ma lipy naprawisz autko :) tylko juz nie na ori :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

ori ori, u idczaka wszysztkie części muszą być nowe i ori, nie ma lipy :evil: tylko żeby z tym kosztorysem się udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori ori, u idczaka wszysztkie części muszą być nowe i ori, nie ma lipy :evil: tylko żeby z tym kosztorysem się udało

Oby sie udało uda sie tylko końcówka drążka i wahacz dolny i zderzak bedziesz sam kobinował ?[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 19:02_________________________________________________felgi [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 19:02_________________________________________________jak ty miałeś ja ubezpieczoną ? ile za szkode całkowitą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcial bym oswiadczyc wszem i wobec ze w dniu dzisiejszym sprzedalem swojego bolida koledze z foum z Elblaga :good::decayed: zaczynam szukac 1.8 T :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori ori, u idczaka wszysztkie części muszą być nowe i ori, nie ma lipy :evil: tylko żeby z tym kosztorysem się udało

Oby sie udało uda sie tylko końcówka drążka i wahacz dolny i zderzak bedziesz sam kobinował ?[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 19:02_________________________________________________felgi [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 19:02_________________________________________________jak ty miałeś ja ubezpieczoną ? ile za szkode całkowitą ?

Nie rozumiem, czemu mam sam coś kombinować? Wszystkie części pokrywa ubezpieczyciel. Zderzak w ogóle nie będzie zmieniany, tylko lakierowanko bo auto nie było uderzone centralnie przodem i zderzak jest cały o dziwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori ori, u idczaka wszysztkie części muszą być nowe i ori, nie ma lipy :evil: tylko żeby z tym kosztorysem się udało

Oby sie udało uda sie tylko końcówka drążka i wahacz dolny i zderzak bedziesz sam kobinował ?[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 19:02_________________________________________________felgi [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 19:02_________________________________________________jak ty miałeś ja ubezpieczoną ? ile za szkode całkowitą ?

Nie rozumiem, czemu mam sam coś kombinować? Wszystkie części pokrywa ubezpieczyciel. Zderzak w ogóle nie będzie zmieniany, tylko lakierowanko bo auto nie było uderzone centralnie przodem i zderzak jest cały o dziwo

Ogunie sie pytam co i jak z tym bedzie . A na szkodie całkowitej jak bys wyszedł ?Wiesz ja sie pytam bo nigdy w nic nie zajebałem jak to wygloda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały a może 2.7 Bi :gwizdanie:

:D ja mi dolozysz nie ma problemu :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawa synki wychodzi okolo 25 tysięcy a szkoda całkowita jest gdy naprawa wynosi więcj niż 70% wartości rynkowej( w d*pie maja stan, i ile naprawde bys za auto dostal). Kombinujemny zeby drzwi jedne zamaist nowyc wstawic uzywane bo to nam pozwoli obnizyc kosztorys o jakeis 3 tysiace i nie bedzie calkowitej. Za pre tysiecy Kamilu to bym mogl sobie naprawic na uzywanyh czesciach albo zamiennikach a nie u Idczaka:) Częsci kosztuja krocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały a może 2.7 Bi :gwizdanie:

:D ja mi dolozysz nie ma problemu :kox:

2 str. wcześniej wstawiłem tanie ogłoszonko :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcial bym oswiadczyc wszem i wobec ze w dniu dzisiejszym sprzedalem swojego bolida koledze z foum z Elblaga :good::decayed: zaczynam szukac 1.8 T :decayed:

;( ;( ;( ;( ;( kochany samochodzik, sam gdzieś daleko w świecie, na pewno będzie strasznie tęsknił ;( ;( ;( ;(

ja nic nie wiedziała bo byłam w szkole, ale sesja całkowicie z głowy, nawet mam juz wszystkie autografy :tongue4: :tongue4: mogę więc :dance: szaleć z czystym sumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...