Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

No ja też mam nadzieje że coś wymyślą żeby było dobrze. Dlaczego Idczak? A bo inny warsztat by dostał 5600 tak jak firma ubezpieczeniowa zrobiła wycenę i by kombinowali żeby się w tej kwocie zmieścić czyli zamienniki, części używane itd a idczak to autoryzowany warsztat i ubezpieczyciel ich kalkulacje musi przyklepać, no i tk jak Dj powiedział mam AC więc mi zależy żeby było zrobione dobrze i na ori a koszty mnie nie interesują byle się zmieścić i nie przekroczyć 70% wartości auta co daje całkowitą

30 kola wycena ubezpieczyciel w zyciu tyle ci nie da... Ja bym sie od tej kwoty co ci proponowali odwolywal i do lapy bral. Na wlasna reke kupowal czesci ori uzywki i polecial do jakiegos dobrego lakiernika. Mam takiego 1co robil mi moj i jestem zadowolony. Wtedy w kasie sie zmiescisz a nawet mozesz cos przyrezac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o co Wam wogole chodzi z tymi trojkatami ? bo nie kumam w czym problem normalnie przeciez bierzez trzy jajka garsc trawy dw paznokcie renifera i klaczek z d*py elefanta mieszasz to wszystko czytajac gazete wyborcza artykul odnosnie zbierania rzodkwi i wszystko jasne owoc tego cytrusa rosnie jednak pod ziemia tam gdzie laza dzdzownice ktore mozna nazbierac i jechac na ryby nadziewasz taka na haczyk majdasz wedka i leeeeeeeeeeeeeci wp***u do wody tam na taborecie mieszka hindus taki maly zgarbiony ma torbe z cukierkami jak zagadasz to da Ci jesiotre no wiec odnosnie trojkatow to uwazam ze biale mogloby byc lisciem a krawedz planeta i mysle ze moja wyczerpujaca odpowiedzia zamykam temat karmienia labedzi w sloiku przez kalosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 kola wycena ubezpieczyciel w zyciu tyle ci nie da... Ja bym sie od tej kwoty co ci proponowali odwolywal i do lapy bral. Na wlasna reke kupowal czesci ori uzywki i polecial do jakiegos dobrego lakiernika. Mam takiego 1co robil mi moj i jestem zadowolony. Wtedy w kasie sie zmiescisz a nawet mozesz cos przyrezac.

Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. 5600 to jest tyle co pies napłakał i firmy ubezpieczeniowe zawsze takie wyceny robią bo liczą że trafi się jakiś frajer 1 na 100 który własnie taką kwotę przyjmie do łapy z pocałowaniem dłoni. Umowa ac gwarantuje mi naprawę auta na orginalnych nowych częściach( bez żadnych amortyzacji) i kalkulacja naprawy jaką poda autoryzowany serwis musi zostać przyklepana, tak też się stało tylko że kwota ta przekracza 70% wartości katalogowej samochodu z tego rocznika więc wystawili szkodę całkowitą. Teraz dopiero będziemy coś myśleć żeby obniżyć koszt naprawy i w tych 70 % się zmieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry palisz materiał z tymi studentami :)

heh no wlasnie dzis sie tak czuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :) gdzie te emotikony zeżarło ? Tomcio ta sobota odpada ale o następnej pomyślimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o co wam wogole chodzi z tymi trojkatami ? Bo nie kumam w czym problem normalnie przeciez bierzez trzy jajka garsc trawy dw paznokcie renifera i klaczek z d*py elefanta mieszasz to wszystko czytajac gazete wyborcza artykul odnosnie zbierania rzodkwi i wszystko jasne owoc tego cytrusa rosnie jednak pod ziemia tam gdzie laza dzdzownice ktore mozna nazbierac i jechac na ryby nadziewasz taka na haczyk majdasz wedka i leeeeeeeeeeeeeci wp***u do wody tam na taborecie mieszka hindus taki maly zgarbiony ma torbe z cukierkami jak zagadasz to da ci jesiotre no wiec odnosnie trojkatow to uwazam ze biale mogloby byc lisciem a krawedz planeta i mysle ze moja wyczerpujaca odpowiedzia zamykam temat karmienia labedzi w sloiku przez kalosz
:blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh dzisiaj przywioze kto bedzie chcial 21 lisci z drzewa sandalowego za 2,34 milidecymetra srebrnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh dzisiaj przywioze kto bedzie chcial 21 lisci z drzewa sandalowego za 2,34 milidecymetra srebrnego

Seba martwie sie o ciebie co ty wygadujesz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba ja ostatnio w Psychiatryku siedzę jak chcesz porozmawiam z profem miejsce Ci załatwię na dobrym oddziale:nabijasie:. Chyba, że bieżący stan Ci odpowiada, to bardzo chętnie się do Ciebie przyłączymy :D

Kłysek a co byś zrobił jak bym odrzucił inva? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłysek a co byś zrobił jak bym odrzucił inva? :tongue4:
jakiego inva :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaproszenia :P
a no faktycznie testowalem jakies zaproszenia :tongue4:

---------- Post added at 11:29 ---------- Previous post was at 11:28 ----------

Kłysek a co byś zrobił jak bym odrzucił inva? :tongue4:
no to jak co bym zrobił wykluczył bym cie ze spotow Łódzkich :tongue4: i powrot jak to powiedział Bartas do Ostorwa :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...