Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

hyhyhy no raczej :D o spychacze nie pytalem :D

---------- Post dopisany at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ----------

Mariano moze cos nakrecimy fajnego niebawem ?? :)

---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

ponawiam pytanie o odgrzybianie klimy ktos planuje ?? moze jakies zakupy sie zrobi bedzie taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:whistling:

post-20747-1406905706,0068_thumb.jpg

Pamietacie jak kiedys tak napisalem mega od rzeczy ? :D vos z banananmi czy jablkami bylo jakies takie pierdoly kurde nie moge tego znalezc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gdzie sa wszyscy ze niby ??

:)

Pantonik co slychac dobrego ?? :) jak tam maluch rosnie jak na drozdzach ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo widzisz Mario :) na Ciebie zawsze mozna liczyc :) trzeba kupic jakies specyfiki pamietam Broda rok temu cos tam kupowal i ogarnialismy i w sumie to dawalo rade :)

tylko nie pamietam co to bylo pamitam tylko ze Broda mi robil :Dpost-20747-1406905706,0465_thumb.gif :decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:whistling:

[ATTACH=CONFIG]285[/ATTACH]

Pamietacie jak kiedys tak napisalem mega od rzeczy ? :D vos z banananmi czy jablkami bylo jakies takie pierdoly kurde nie moge tego znalezc :D

Seba, tyle razy Ci mówiłam żebyś nie wklejał na forum moich zdjęć :bicz2:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo widzisz Mario :) na Ciebie zawsze mozna liczyc :) trzeba kupic jakies specyfiki pamietam Broda rok temu cos tam kupowal i ogarnialismy i w sumie to dawalo rade :)

tylko nie pamietam co to bylo pamitam tylko ze Broda mi robil :D [ATTACH=CONFIG]286[/ATTACH] :decayed::decayed::decayed::decayed:

specyfik mam ewentualnie - dam ci na spocie w Niedzielę i sobie ogarniesz bez problemu :wink:

---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

:grin::grin::grin:

baskamialafajnybiustana.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ----------

ooo Mario no spoko :D

to sie jakos tam dogadamy :)

hehehehe Basia :D :D :D mysle ze zdjecia kiepskie :D musisz zapozowac w parku z liśćmi :) heheh poniosla mnie moja artystyczna dusza :P no i wtedy beda dopiero zdjecia :D

---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ----------

ale w sumie frendzle spoko na zdjeciu :polew::polew::polew::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tos teraz poplynal ;)

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

hehe Baska miala fajny biust :) kurde teraz mi sie to zdjecie dopiero zaladowalo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Mario nie teraz to za tydzien :) luzna guma :) musimy pomsylec nad materialem filmowym :) i wykorzystaniem naszych prototypow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarniemy :wink: rem1ka trza łyknąć z jego sprzętem nagrywającym i ogień na tłoki i git majonez :decayed:

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

dobra typy lecę z Adamusem na rowerek - będę niebawem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...