Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

ale dlaczego ma sobie strzelać w nogę:grin: ja mam narzeczoną, dziecko... ale żeby się żenić?! po co? na co? przereklamowane:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

o k**wa :D heheh dziekiu Tomek k**wa :D tak zle mi zyczysz jutro dzwoni do Ciebie CBŚ :D juz ja to zalatwie :P;)

hehehehehe :Dszczawiu dawaj troche i sie nei chwal :D

no i Mario ehhhh a ja myslalem ze Ty jestes ze mna Byku :D :D :D:naughty::naughty::naughty::wink:

<3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ trzeba wrobic w jakies malzenstwo :decayed::grin:

ooo i widzisz to mi sie podoba baaaaaaaaaaaa i nawet hmmm DJ ma doooooooobry gust wie co dobre naprawde :D :D :D z reszta nikt nie watpi

jest taka jedna:P albo i 10 :P:whistling::whistling::whistling::naughty::naughty::naughty::naughty: :kox::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh mysle ze Bartek sam ogarnie temat ma rece ma nogi i ma glowe :D wiec nic mu nie brakuje :D hhehehe :D

tak czy siak PYKNE :D

Misiek jak bedzie trzeba to Cie zawioze i odbiore tam gdzie trzeba na ta 40 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to mi sie podoba jak ja pykne hmm kurka musze isc do sklepu :facepalm:

u mnie czuwa pani Ewa :whistling: ale chyba o jedno sie nie obrazi :grin:

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

ja tez nic nie mam jesli chodzi o piwko :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja nie wiem Panowie jak odrobiliście pracę domową przed weekendem:wink: jak tak można... po całym tygodniu bez zimnego?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio gdzies jest to sie spotkamy w polowie :D

Szczawiuuuuuuuuuuuuuuu :D no siedzisz ?? to siedz :D :D :D:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyken pyken... dziś się smaruje bo jutro moja Luba ma urodziny i muszę przetrwać jak wpadną znajomki:decayed: k**wa szwagier się zalogował na forum ale zaginął chyba w akcji "piątek":facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Ty Szczawiu dawaj adres i jutro jesteśmy z taka delegacja ze nawet Szwagier osiądzie :D:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

no i zostalem sam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luk musialby sie wypowiedziec albo DJ lub Marcin bo oni maja chyba najwieksze pojecie o materii chyba ze nie wiem o kims czegos to z gory przepraszam za pominiecie :):decayed:

Start------>Uruchom wpisujesz 'cmd'

później w konsoli

tracert gumtree.pl

tracert warszawa.gumtree.pl

ping -n 100 warszawa.gumtree.pl

ping -n 100 gumtree.pl

Kopiujesz logi z kompa i wysyłasz im z informacją, że łącze satelitarne cec**je się opóźnieniem sygnału od 500 do 900 milisekund a ty masz pewnie średni czas (na końcu statystyki jest podany po wysłaniu 100 pakietów) 46ms.!!!!

Kolejnym argumentem dla debili jest traceroute - w którym miejscu jest ten satelita - jaki host????!!! (Powinien być bardzo duży skok czasu)

ps: w dzisiejszych czasach na prawdę trudno jest spotkać człowieka, który zna się na swojej "robocie" ............lekarz, prawnik, informatyk, elektryk itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie tutaj kurrrrwa łącze satelitarne przy czasach do ich serwera na poziomie 38-43ms????!!!! To po światłowodzie do USA masz czasy 150-200ms.

Powystrzelałbym takich debili.

ps: a już zabezpieczanie serwera po IPkach (z PL wpuszczamy a z reszty blokujemy) jest rozwiązaniem lamerskim^2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie tutaj kurrrrwa łącze satelitarne przy czasach do ich serwera na poziomie 38-43ms????!!!! To po światłowodzie do USA masz czasy 150-200ms.

Powystrzelałbym takich debili.

ps: a już zabezpieczanie serwera po IPkach (z PL wpuszczamy a z reszty blokujemy) jest rozwiązaniem lamerskim^2

yhh kurde wiedzialem ze mam racje :) ehh no i ja mam po prostu agresje do ludzi pracujacych w pomocach ale k**wa wiesz

do nich nie ma co sie pienic oni maja wyjebane bo ich zatrudnili ... placa to pisza zwloke :D

k**wa raczej trzeba jebac tych co zatrudniaja k**wa bezmozgie jeti no jesli ja grafik pedal oagrniam ta kwestie to jakie oni musza pilki

wp***dalac rozowym blondynka ??? :D huh az boje sie pomyslec ze rozowe koniojebcoswiniobijcy jebia JEZE Z NASTAWIENIEM KONIOKOTNYM :D

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debili naprodukowali i później są takie tego efekty - siedzi taka pizz** przy kompie i myśli kilka godzin c**j* wie nad czym. Z prostych tematów robią za***iste teorie przy których się doktoryzują.

Prędkość światła = 299792.458 km / sekundę

Satelity geostacjonarne znajdują się na wysokości ~ 35786 km.

Więc koleś dostanie nobla bo jak w czasie 43ms pakiet pokonuje taką drogę x2 to prędkość światła jest kilka razy większa i Einstein był w duuupie ze swoimi teoriami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...