Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

no taki plan ze jade :P

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

Dwóch pedałów uprawia sex,w pewnym momencie

jeden pyta się drugiego:

-Kochanie,masz może łyżkę do butów?

-A po co ci łyżka?

-Bo jest tak fajnie że bym ci jeszcze jaja włożył...

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

ktos zainteresowany ?? hheheeh nazwa stanowiska mnie zabila :decayed::decayed::decayed:

Jeśli jesteś zainteresowany w pracy domowej jako Kierownik ds.

kluczowych klientów w szybko rozwijającej się firmie,

obsługując telefonicznie i wprowadzając dane klientów do bazy danych, prosimy o kontakt.

Rozważymy twoją aplikację, jeśli jesteś poświęcony, masz wiedzę na temat komputerów,

możesz pisać podczas mówienia przez telefon,

ponieważ praca polega na wpisywaniu bazy danych klientów podczas rozmowy telefonicznej,

posiadać ważny adres e-mail, oraz mieć komputer z niezawodnym połączeniem do Internetu w domu.

Wysokość zarobków zależy wyłącznie od Ciebie, ale średnia kwota to jest od 600 EUR do 750 EUR w tydzień.

Możesz wybrać pracę na pól etata lub w pełnym wymiarze czasu.

Prosimy tylko poważnych kandydatów podając numer zadania 2954-739/31LF gdyż nie jest to oszustwo.

Również zaznacz swoją lokalizację podczas stosowania.

Kontakt do naszej firmy: [email protected]

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

tylko jak tu byc poświęconym :polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co dzisiaj robimy :naughty:

lepiej roboty poszukaj

dla ludzi z moim wyksztalceniem nie ma pracy w mieście Łodzi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo dzisiaj się nie liczy wykształcenie tylko wiedza i umiejętności - im ludzie to wcześniej zaczają tym szybciej zobaczą $$$$ :whistling:

ps: nie odbierz tego źle Panie Kłysek ale te wszystkie papiery co wydają nawet na państwowych, dobrze ratingowanych uczelniach nawet się nie nadają do podtarcia bo są za sztywne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo dzisiaj się nie liczy wykształcenie tylko wiedza i umiejętności - im ludzie to wcześniej zaczają tym szybciej zobaczą $$$$ :whistling:

ps: nie odbierz tego źle Panie Kłysek ale te wszystkie papiery co wydają nawet na państwowych, dobrze ratingowanych uczelniach nawet się nie nadają do podtarcia bo są za sztywne...

ja wiem z tym wykształceniem zartuje sobie tylko ale chodzi mi o to ze np. dzisiaj zakupiłem gazete i jest ogłoszenie ze pan zatrudni do 23 roku zycia i min. 5 lat stazu :facepalm: no jakis idiota :grin: dzownie wysyłam CV ale albo za mały staż, za młody , 1300 pln i zdziwienie ze mowie ze troszke malo no maskara jakas :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ja bylem na rozmowie 1500 brutto + % od marzy..... odpowiedzialem ze nawet jak sie spodobam prosze do mnie nie oddzwaniac

no tak bo ty tez roboty szukasz :whistling: dobrze chociaz ze ja jeszcze L4 ciagne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ja bylem na rozmowie 1500 brutto + % od marzy..... odpowiedzialem ze nawet jak sie spodobam prosze do mnie nie oddzwaniac

to Cie oszukali bo od stycznia jest juz 1600 chyba ze byles w zeszlym roku na rozmowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...