Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

opadaja mi witki kuzwa

odpisali ze wydrukowali wlepy ale ze sa za male i nie da sie ich dociac i sie rwia :/

i czy mozna zwiekszyc szerokosc o 2 cm ja #@$#$@#$@ :wallbash: :wallbash: :wallbash:

czyli projekt 7 cm wysokosci ok 10,5 szerokosci kuzwa nie mam linijki pod reka duze to bedzie ??

bo napisali mi tak cytuje

"Witam,

proszę jeszcze dać mi szansę zaprezentować jakiś kompromis jeśli chodzi o projekt. Dziś wieczorem prześlę nasze propozycje.

Jeśli nie zaakceptuje Pan tego rozwiązania, wtedy mam do wyboru dwie opcje:

- zwrot pieniędzy

- wydruk w innej technologii (np: solwent kolorowy na białym tle)

przykro mi

pozdrawiam

Rafał"[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 19:57_________________________________________________a wczesniej to

zbyt małe szczegóły do wycinania tego w tak małym rozmiarze - fragment

>>> łódki z lewej strony wyrywa się na ploterze, a literki na dole ledwo się

>>> trzymają.

>>> byloby OK, gdyby wzór był większy o 2cm w podstawie (wysokość

>>> proporcjonalnie).[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 19:59_________________________________________________i co wy o tym myslicie ??

[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 20:00_________________________________________________moze niech ktos wytnie albo narysuje taki kwadracik i zobaczy czy to wielkie bedzie ja ani nie mam linijki ani auta pod reka zeby przymiezyc jakos gdzies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

jeszcze troche a będzie plakat :polew:

niech kombinują z mniejszymi :tongue4:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 20:00_________________________________________________sprawdziłem i niezbyt ładnie jak na moje oko :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo wszystko sie rozchodzi o te biale bo z czarnymi nie ma problemu kompletnie druk na przezroczystej foli i po bolu

a bialego sie nei da wydrukowac hmm a moze delikatnie szare i tak samo na przezroczystej folii ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czaje. na innym wozidle miałem lepe z bardzo dużymi detalami. było to robione tą metodą wyklejaną o której pisałem wcześniej. rewelacyjnie się trzymała. była jednokolorowa - czarny, biały lub srebrny.

zobaczcie foto poniżej.

tak jak mówię. nie wiem jak ta technika się nazywa ale jest bardzo dobra. odkeja się tą folię i przykleja do powierzchni a potem naklejka zostaje nie w całości tylko jej poszczególne elementy. na drugim zdjęciu widać jak odchodzą literki z lewej na folii i małe elementy - wlaśnie w ten sposób się nakleja to.

1.jpg

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i za***iście o cos takiego by chodzilo to jest inna metoda niz ta ktora tutaj chca wydrukowac problem jest tylko taki ze mowisz o tym ktorys raz juz i nic z tego nie wynika jak masz dostep do czegos takiego to moze sie dowiedz od kogos ile cos takiego co jak i gdzie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga na drugim zdjeicu widac ze czesc zostala tu a czesc tu :/[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 22:27_________________________________________________

mnie się po prostu wydaje ze ten gość co to robi to ma jakąś lipną metodę, albo lipną maszynę.

ok w takim razie ja im mowie ze rezygnuje z tego co oferuja zeby kopsali kaske a wy sie dowiedzcie i zalatwcie taki wydruk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyrazam zgode na duza wcale nie bedzie tak zle :naughty: taka jest moja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie kobyly nie chce wolalbym taka 5 cm w tej technice co po raz kolejny jest wspominana tyle ze latwo sie mowi a trudniej jest cokolwiek zalatwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i bylo juz tak blisko ;( ale biednemu to zawsze wiatr w oczy i c**j w dupe :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie problem polega na tym że ja nie załatwiałem tych lep stilo. tylko takie kupowałem. nie wiem dlatego jak ta technika się nazywa ani gdzie to robili. jakbym choć trochę wiedział to bym pociągnął temat... ;(

na tym zdjęciu widać że się trochę odlepia a trochę zostaje bo te naklejki mają już trochę lat i leżały w wysokiej temperaturze w samochodzie. myślę że jak są nowe to elegancko idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no bo tak to jest co ja poradze nie udalo mi sie ogarnac tematu tej metody mimo ze rozmawialem z kilkoma drukarniami zrobilem tyle ile moglem :/[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 22:33_________________________________________________

właśnie problem polega na tym że ja nie załatwiałem tych lep stilo. tylko takie kupowałem. nie wiem dlatego jak ta technika się nazywa ani gdzie to robili. jakbym choć trochę wiedział to bym pociągnął temat... ;(

na tym zdjęciu widać że się trochę odlepia a trochę zostaje bo te naklejki mają już trochę lat i leżały w wysokiej temperaturze w samochodzie. myślę że jak są nowe to elegancko idzie.

no to jak wczesniej nalezales do klubu stilo to moze jorknij kumpli z kluibu jak to robili i gdzie co jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę by zamówić te naklejki, kto się zdeklarował to i tak zapłaci a może nie będzie tak źle :tongue4: byleby tylko te srebrne dały rade bo czarna to ni cholery nie będzie mi pasować. ten rozmiar 10cm to przesada, ale mniejszą się upchnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...