Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

kongratulejszyn;D Teraz idziesz po duże zakupy? :D

heh mysle ze by sie mocno zdzwili :) jakby tak z buta wjechac do pana dyrektora ds. rozwoju biznesu ktory doprowadza mnie do szewskiej pasji

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

aa Ci co pamietaja moze :D wygralem z cottonem :D hyhyhyhyh ciule a mnie chcieli sadami straszyc :D hyhyhyhyh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

jeszcze jedno pytanie kto wie jakie mam zarowki dzienne :D bo nie chce mi sie tego szukac

no to jeszcze zobacz H11

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

JEBZDZIDY - Raj...

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryzem po ryju :D

właśnie wpitalam ryż :decayed: taki PRLowski preparowany hehe wzięło mnie na wspominki

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ----------

jeszcze jedno pytanie kto wie jakie mam zarowki dzienne :D bo nie chce mi sie tego szukac

no to jeszcze zobacz H11

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

JEBZDZIDY - Raj...

:decayed:

też takowe znalazłam w necie- H11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kongratulejszyn;D Teraz idziesz po duże zakupy? :D
heh mysle ze by sie mocno zdzwili :) jakby tak z buta wjechac do pana dyrektora ds. rozwoju biznesu ktory doprowadza mnie do szewskiej pasji

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

aa Ci co pamietaja moze :D wygralem z cottonem :D hyhyhyhyh ciule a mnie chcieli sadami straszyc :D hyhyhyhyh :D

do 2k :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

spoko swiatlo stopu opanowalem, pozycje bez zdjecia zderzaka sie nie obedzie ale to jutro, dzienna musze lutowac a tablica jedna jest chyba j**nieta bo krzyczy blad ale tak to jestem spokojny :decayed: a i fisa nie da sie wylaczyc zeby nie krzyczal zarowek znaczy da sie ale wylacza sie spalania i inne pierdoly tez wiec c**j trzeba walczyc dalej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko swiatlo stopu opanowalem, pozycje bez zdjecia zderzaka sie nie obedzie ale to jutro, dzienna musze lutowac a tablica jedna jest chyba j**nieta bo krzyczy blad ale tak to jestem spokojny :decayed: a i fisa nie da sie wylaczyc zeby nie krzyczal zarowek znaczy da sie ale wylacza sie spalania i inne pierdoly tez wiec c**j trzeba walczyc dalej :decayed:

masakra jakś :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://alkoteka.files.wordpress.com/2012/01/lubelska-3z-rgb-20cm.jpg

Pany taka moge miec za 18 zl jak cos dajcie znac czy bierzemy taka

no to wez Tomuś to sie po drodze ja rozpracuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no biere biere tylko mysle ile szt :D bo szwagier ma 22 kartony po 12 sztuk

nie no ja myslalem nad 1 na droge :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...