Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Konrad poprosimy linka do strony z pracami :D

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

juz mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

mi te foty nie banglaja

juz jest :git:

-

ale ja kuzwa ladny jestem :decayed:

jaka ja fote znalzłem :grin: z wyjazdu do BT :decayed:

45370_465822533490131_490228608_n.jpg

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

mów do d*py to cie osra :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo agdzie Ci fory niedzialaja bo ja nie widze

Wstawial cos Konrad ?

---------- Post dopisany 01-07-2013 at 06:33 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2013 at 21:36 ----------

;)

---------- Post dopisany at 07:48 ---------- Poprzedni post napisany at 06:33 ----------

:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:a4fan::witch1::blowup::bla::ssij::banan2:

wszytsko fajnie i ladnie tylko na uj wstawiles tego obsranego czarodzieja :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

211300_labrador_retriever_yellow_puppys_fci_3.jpg

te psy sa fajne chodza sobie,nie szczekaja, sa przyjazne dla ludzi maja ogolnie na wszytsko wyjebane,szukaja sobie dragow :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Mordy :decayed:

Panie i Panowie - potrzebuję sprawdzić auto, a nie mam jak za bardzo wyrwać się na wycieczkę do Łodzi. czy jest ktoś, kto dałby radę podjechać i na żywo obczaić samochód z aukcji:

Oferta - Audi A6 - Lakier metalizowany Indyvidual Tapicerka skóra - alkantara w kolorze czarnym oraz podsufitką Indyvidual w kolorze czarnym . Wyk

VIN - WAUZZZ4F79N047328

Ogólnie historię auta znam i wiem, co było bite i robione - potrzebuję kogoś, kto potwierdzi stan techniczny samochodu, czy poda ewentualne uszkodzenia.

Będąc na miejscu mogę podjechać do Bursiaka, czy Idczak-Krotoski i w razie wycieczki na pewno tak zrobię - niestety nie mam jak zobaczyć auta na żywo (szczególnie specyficznego koloru) a w środku tygodnia miałem zaplanowany wyjazd do Niemiec za czymś ciekawym.

Nie omieszkam podziękować dobrą buteleczką za fachową poradę ;)

Z góry dziękuję

KOval

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba jedziemy na wycieczke :decayed:

KOval81 chetnie bym pomogl tylko moja wiedza motoryzacyjna tam gdzie sie zaczyna to i tam sie konczy chyba ze chodzi o to zeby sprawdzic czy nie ma jakis polamanych plastikow,rys itd. takich dupereli to nie ma problema moge jechac i ogladac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie daleko mam :) szkopul w tym ze znam sie na autach jak na hodowli boczniaków :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
Siema Mordy :decayed:

Panie i Panowie - potrzebuję sprawdzić auto, a nie mam jak za bardzo wyrwać się na wycieczkę do Łodzi. czy jest ktoś, kto dałby radę podjechać i na żywo obczaić samochód z aukcji:

Oferta - Audi A6 - Lakier metalizowany Indyvidual Tapicerka skóra - alkantara w kolorze czarnym oraz podsufitką Indyvidual w kolorze czarnym . Wyk

VIN - WAUZZZ4F79N047328

Ogólnie historię auta znam i wiem, co było bite i robione - potrzebuję kogoś, kto potwierdzi stan techniczny samochodu, czy poda ewentualne uszkodzenia.

Będąc na miejscu mogę podjechać do Bursiaka, czy Idczak-Krotoski i w razie wycieczki na pewno tak zrobię - niestety nie mam jak zobaczyć auta na żywo (szczególnie specyficznego koloru) a w środku tygodnia miałem zaplanowany wyjazd do Niemiec za czymś ciekawym.

Nie omieszkam podziękować dobrą buteleczką za fachową poradę ;)

Z góry dziękuję

KOval

ja moge podjechac nawet za chwile bo jest to obok mojego domu tylko ze jak Klysiu moge sobie poogladac z zewnatrz, chyba ze pojedizmey ja Klysiu i Seba wtedy auto sprawdzimy dokladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe - dzięki wielkie Panowie za szybką reakcję. U Idczaka muszę czekać 3 dni na wizytę, Bursiak zrobi na drugi od umówienia, ale problem jak pisałem w tym, że nie mam jak się wyrwać, a gdyby ta łódzka okazała się nie bardzo to mam na środę zaplanowane wstępnie Niemcy.

Będę bardzo wdzięczny, gdybyście podjechali sprawdzić chociażby jak wygląda i czy ta śliwka, czy co to za kolor nie starszy za bardzo - ogólnie, jak to wizualnie wygląda. W sumie sprzedający nie ukrywa nic, ale lepiej mieć pewności chociaż o te 10% więcej :wink:

Jak będzie dobrze zrobiona ( miała zmieniane/malowane - zderzak, grill, kratki, halogeny i chyba chłodniczkę klimy - tak wyszło od stanley'a :hi:) to odpuścił bym Niemcy i pojechał na Łódź.

---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 09:51 ----------

Zdjęcia oczywiście mile widziane, bo co fotograf, to ten kolor wygląda diametralnie różnie - na jednych czarny, na drugich mega fiolet :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarne do roboty co mam ogarnac i podjade poogladam sobie a co

no to spoko Tomcio tylko dokładnie obejrzyj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge podleciec ale dzisiaj nie dam rady klime mi beda odgrzybiac w biurze ;)

i musze ich przypilnowac :P

---------- Post dopisany at 09:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:53 ----------

zeby mi do kwiatkow nie nasikali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...