Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

ja bym Gwiazdy nie brał pod uwagę - sypie się to jak sk.....yn, mój sąsiad zakupił ostatnio E60 3.0D i jest bardzo zadowolony :wink:

no właśnie dlatego Mercedes jest tak barny pod uwage z dystansem :wink: a ta Biemdablju podoba mi sie z zewnatrz,wewnatrz i ma motorki nie do zajechania,nie trzeba sie martwic o rozrzad B6 nie podoba mi sie w wewnatrz bo zadko ktora ma taki wypas jak RNS itd. a jak juz ma to trzeba polozyc powyzej 30 tys a w Bmw mam to za 20 pare :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze cie...ile to RNSE kosztuje... nie świruj :grin:

ja daje przykałd o RNS bo mogli bysmy tu stworzyc cala liste co ma E60 a co ma B6 ale i tak myśle ze Beemka by wygrała jak bysmy brali tak sam przedzial cenowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda dla lamp właśnie kupilam bo mi sie podobają a Klysiu moze Misiek Ci swoją sprzeda

oooo widzisz ja juz mu mowilem ze jak sie zgramy i w tym samym czasie on bedzie sprzedawal a ja szukal to ze od niego wezme :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda dla lamp właśnie kupilam bo mi sie podobają a Klysiu moze Misiek Ci swoją sprzeda

żeby sprzedać trzeba mieć $$$ żeby kupić inną :kwasny:

"Mysza" już ma chyba u mnie dożywocie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze Klysiu to popatrzmy na porównanie kosztów utrzymania, bo zakup to dopiero początek :decayed: w B6 można wyrezać wszystko

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ----------

no tak nie ma co jej porównywać do B7 Zlota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze Klysiu to popatrzmy na porównanie kosztów utrzymania, bo zakup to dopiero początek :decayed: w B6 można wyrezać wszystko

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ----------

no tak nie ma co jej porównywać do B7 Zlota :)

no na sam poczatek w B6 trzeba wrzucic pare PLN na rozrzad tu ten problem odchodzi ,zawieszenie w E60 porownywalen koszta :wink: mowie tu o czesciach eksploatacyjcnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłysiu, jak chcesz to Cie przewioze 535D :P ale jak się przesiądziesz z przedniego napędu to się zabijesz, polecam xD a najlepiej Q:P co do tej navi to musisz trafić wersję z professionalem bo bussines to hujnia straszna- wyświetlacz jak w rns a navi strzałkowa i nawet PL menu Ci nikt nie zrobi. Co do silnika to raczej 3.0 dobry wybór, bardzo ładnie pracuje, ale wciągnie ze 3l więcej ropy niż np 3.0 w Audi. Wyciszenie kabiny w BMW bije na łeb Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłysiu, jak chcesz to Cie przewioze 535D :P ale jak się przesiądziesz z przedniego napędu to się zabijesz, polecam xD a najlepiej Q:P co do tej navi to musisz trafić wersję z professionalem bo bussines to hujnia straszna- wyświetlacz jak w rns a navi strzałkowa i nawet PL menu Ci nikt nie zrobi. Co do silnika to raczej 3.0 dobry wybór, bardzo ładnie pracuje, ale wciągnie ze 3l więcej ropy niż np 3.0 w Audi. Wyciszenie kabiny w BMW bije na łeb Audi.

no i badz madry i wybierz lepsze zlo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest problem:P mi tak średnio się jeździ tą E60, może dlatego że jeżdżę na co dzień Q i tak nie do końca pewnie się czuje w BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...