Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

który mi kuzwa dmuchnal mojego boinga no ... mowilem nie latac bo sie powylewa wszystko no :)

Madzie jak kupilas alfe 77 to poszalalas :) gratki

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

moze ja bym swoja alfe sprzedal i dolozyl i kupil cos nwoego :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: qrna dziś 5 rocznica ślubu, trza się upić na smutno :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: to jak bedziesz mial 25 to mozesz smialo malzonce powiedziex ze jakbys zabil w dniu slubu, to dzis bys wychodzil :P

Gratuluje wytrwalosci [emoji106]1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, szef wrócił wlaśnie z Brna przywiózł browar, na wieczór jak znalazł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i super;D Krzysiu, łączymy się z Tobą w tej jakże podniosłej i wielkopomnej chwili:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień niepodleglości qrna :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale najlepsze, mam kumpla w robocie co urodził się właśnie 4 lipca, a imieniny ma 11 września, tak po amerykańsku idealnie :D jak nie dzień niepodległości to terryści obalający 2 budynki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu a Ty co ludzi nie poznajesz na ulycy ? mkniesz tym rowerkiem z juniorem na krzeselku i nic rozgladasz sie po niebie no :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty Seba jakieś jeszcze życie masz, czy remont only? :D Ja tam rezam, to lepszy nie jestem, ale wiesz - jakiś urlop planuj już:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urlop jak umre to bedzie :/ urwanie macimy mam teraz :/ i wiem pamietam czekam na oplaty

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który mi kuzwa dmuchnal mojego boinga no ... mowilem nie latac bo sie powylewa wszystko no :)

Madzie jak kupilas alfe 77 to poszalalas :) gratki

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

moze ja bym swoja alfe sprzedal i dolozyl i kupil cos nwoego :eusathink:

Sebek Ty to najpierw akumulator znajdź hyhyhy Aplha jest współużytkowana :decayed:

---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

A co jest fajniejszego niz gole baby i slodkie kotki w internecie? Chyba tylko gole baby z kotkami :P

Dokladnie! Przeciez do przesylania wlasnie takich tresci powstal internet :D

Jak to co ?! SAMOCHODY !!!! zboczeńcy :decayed: ja pisałam w sensie ,że zdrowo jest mieć kobietę a nie gapić się w kompa!zmarnowany czas jak dla mnie , no ale skoro nie MOŻNA inaczej...w takim razie współczuję :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia znalalzem ze 3 dni temu calkiem przypadkowo :) szukalem kabli do kompa i oo jest :)

tiaaaa jak na imprezie wpadnij na browara wpadna dziewczynki ... a ile ? a z 7 Gb :D

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu a Ty co ludzi nie poznajesz na ulycy ? mkniesz tym rowerkiem z juniorem na krzeselku i nic rozgladasz sie po niebie no :)

co zrobić, człowiek zmęczony po robocie jedzie sobie na powietrzu trochę się poruszać to już nie ogarnia reszty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj byłem u Madzi w bloku :decayed: Okazało się ze mój wujas jest sąsiadem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknie Klysiu do wuja na wodke bedziesz szedl to Madzie zgarniesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...