Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zwłaszcza, że mówił, iż ma towar dla Ciebie;p

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Alohao

jaka firme na lapka polecata ? Bo wypadlem z obiegu i nie wiem czy cos jest lepszego czy nie.

Generalnie to na czym mi zalezy to procek i7 4 rdzeniwoy minimum 8 gb ramu i miejsce na dwa dyski grafika najlepiej gforce gtx 850 lub wyzej :)

a no i zeby kosztowalo to cos kolo 1000 zl :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

nie da rady :) chyba, że przemnożysz x4 minimum :P

Opublikowano

Zapomniales o ekranie 4K i to wszystko w 13 calach ;)

Opublikowano

na pełnym IPSowym OLEDzie :D z baterią trzymającą na full obciążeniu 24 godziny... z 1TB SSD i nagrywarką bluray i wszystko z gwarancją door2door za 999zł w Komputroniku :grin::grin::grin: w promocji dają tablet gratis :P

Opublikowano

I stacja dokujaca! Nie zapomnij o stacji!

Opublikowano

oraz osobisty technik i doradca zarazem :decayed:

dziewczyna-laptop-bielizna-komputer-think-640-jpeg_536e12a2d3662.jpeg

Opublikowano

Dokowalbym ;)

Opublikowano

Ci co się w ogóle obudzili, wczoraj martwa cisza a dzisiaj gwar jak na bałuckim:D

Opublikowano

Jestem korpoinforobolem i o komputerach oraz dziewczynach ktorych imiona koncza sie na .jpg moge mowic bez konca ;)

Opublikowano

korporacje suxx ale co zrobić skoro robote dają :wink:

dziewczyn u mnie z 1500 jak nic ale wybrać jakieś szczególne okazy to niewiele... :naughty: a mówią, że Polki takie urodziwe :grin:

Opublikowano

Znam u ciebie kilka okazow, z jednym bylem zwiazany i myslalem ze tam wszystkie takie :D

Opublikowano
  • Autor

eeee a powaznie ? :D

jakis mnoznik moge zastosowac oczywiscie :)

z matryca ips i 4k nie kupie do 3,4-4 kół :/

sonki ogladalem od 5,5 sie zaczynaja

nagrywarke bluray mam w lapku jedna starczy :)

Opublikowano

Bogol... Nagrywarka bluray w lapku... Prosze prosze ;)

Opublikowano

:hi:

Pany nie ma ktoś przypadkiem 2 szt. czarnych ramek pod tablicę rej. :question: (mowa oczywiście o klubowych :decayed: )

Chętnie bym przygarnął :wink::decayed:

Opublikowano

Witajcie drodzy Łodzianie i nie tylko:decayed:

Dopadł mnie pewnie problem mianowicie poszła mi przednia szyba w mojej B5 i pytanie gdzie mogę kupić takową szybę jakiś sklep czy zakład w łodzi, ktoś jest w stanie polecić?

Ale bardziej interesuję mnie kwestia wklejenia jaki koszt i gdzie najlepiej w naszym pięknym mieście taki zabieg wykonać?

Opublikowano

a płaczą, że bida w kraju :facepalm:

jeden kupuje lapcoka od 5,5 w góre, drugi dyliżans :whistling:

Opublikowano
a płaczą, że bida w kraju :facepalm:

jeden kupuje lapcoka od 5,5 w góre, drugi dyliżans :whistling:

A trzeci nie ma na szybę do swojego dyliżansu :grin:

Opublikowano
Witajcie drodzy Łodzianie i nie tylko:decayed:

Dopadł mnie pewnie problem mianowicie poszła mi przednia szyba w mojej B5 i pytanie gdzie mogę kupić takową szybę jakiś sklep czy zakład w łodzi, ktoś jest w stanie polecić?

Ale bardziej interesuję mnie kwestia wklejenia jaki koszt i gdzie najlepiej w naszym pięknym mieście taki zabieg wykonać?

Kilińskiego przy Zarzewskiej, druga opcja na Wróblewskiego...

:)

Opublikowano
Witajcie drodzy Łodzianie i nie tylko:decayed:

Dopadł mnie pewnie problem mianowicie poszła mi przednia szyba w mojej B5 i pytanie gdzie mogę kupić takową szybę jakiś sklep czy zakład w łodzi, ktoś jest w stanie polecić?

Ale bardziej interesuję mnie kwestia wklejenia jaki koszt i gdzie najlepiej w naszym pięknym mieście taki zabieg wykonać?

Zgierz Chopina 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.