Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no to musimy jakas decyzje podjac gdzie i co jak dzialamy :) [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 10:52_________________________________________________a swoja droga pogoda jest wypasiona :D przynajmniej na razie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na jakie miejscowki sie decydujemy ?? moze macie jakies pomysly jeszcze ?? autka umyte ?? :D ja ze swoja juz o 8ej bylem :P heheheh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miskowi o 13 pasuje :decayed: tylko jeszcze gdzie sie umawiamy ja jemu tylko mam eska naskrobac gdzie sie umawiamy :decayed: a wiec moze na poczatek manufaktura :mysli: poniej jakis przelot gdzie indziejn p na ten kaliski dworzec :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 11:06_________________________________________________no i cisz na morzu..... Seba odezwji sie :gwizdanie: bo Misiej czeka n a wytyczne gdzie ma sie zajwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jestem :)[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 11:38_________________________________________________manufaktura tylko gdzie ;)[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 11:39_________________________________________________m przydaloby sie zeby bylo pusto bez innych aut

parking podziemny pod silverem najnizsze pietro

nie wiem sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jestem :)[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 11:38_________________________________________________manufaktura tylko gdzie ;)[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 11:39_________________________________________________m przydaloby sie zeby bylo pusto bez innych aut

parking podziemny pod silverem najnizsze pietro

nie wiem sam ;)

no w manu na tym dachu o tej porze bedzie ciezko bez aut :disgust: no to sliver ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo ziomki;p Jakbyście jechali w okolice Portu Łódź (parking podziemny - jest naprawdę sporo miejsca), albo na lublinek, to puśćcie jakąś strzałkę czy coś :decayed: 511991623. Dawno nie było spota, a jest okazja i pogoda (nie zapeszam) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pozniej mozne gdzie indziej sie przemiescic :>[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 11:42_________________________________________________to moze tak umowmy sie na manu tam zobaczymy co wyjdzie a jak nie to sie z tamatd przeniesiemy gdzie indziej ok??? :good:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 11:45_________________________________________________Seba baedziemy z MIskiem o 13 pod manu na parkingu Leroymerlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta lecimy na manufakture moze wpadnie nam jakas koncepcja na opstrykanie aut w jakichs miejscowkahc ;) 13 pod manu na parkingu Leroymerlin[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 12:32_________________________________________________dobra ja spadam pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: nom w niedziele chociaz dawno juz nie bylo :)

dzisiaj zrobilismy pospolite ruszenie i sie spotkalismy na sesje zdjeciowa :D po szybkim przegladnieciu zdjec uwazam ze sesja sie udala :)

CDN... :P[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 16:22_________________________________________________maly sampel :D

BByPr.jpgHNjE0.jpgBz1bi.jpgBzA6i.jpgHLdrr.jpgqu32A.jpgBCAG9.jpgBApui.jpgBAQVS.jpg

CDN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: nom w niedziele chociaz dawno juz nie bylo :)

dzisiaj zrobilismy pospolite ruszenie i sie spotkalismy na sesje zdjeciowa :D po szybkim przegladnieciu zdjec uwazam ze sesja sie udala :)

CDN... :P[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 16:22_________________________________________________maly sampel :D

HLdrr.jpgqu32A.jpgHNjE0.jpgBz1bi.jpgBzA6i.jpgBApui.jpg

CDN...

dawaj wszystkie foty na serwer my sobie sciaganiemy :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo jest rozmytych :) nie zdaze teraz tego pozmniejszac i wstawic na serwer zreobie to jutro jak bede zyl ;) albo na tygodniu :) 190 zdjec 800 mb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak coś to tak co około 2 tygodnie jestem w Łodzi, ale raczej w środku tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra dzisiaj damy ci spokoj ale pokaz mi foty mojego wspalnialego srodka :decayed: :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 16:53_________________________________________________

Ja jak coś to tak co około 2 tygodnie jestem w Łodzi, ale raczej w środku tygodnia

w srodku tygodnia tez moze cos wyczarujemy :decayed: Prezes byl na wizytacji i dalismy rade :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...