Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

ok to co godzina 15 start pod manu przy liroju do 16 troszke czekamy i lecimy na rudzka :D i tam juz balety :D ostatecznie to nawet moge tam auto zostawic :P heheh a jak nie to napewno ktos mnie sciagnie :) mam tam gora 3 km do domu :P [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 22:19_________________________________________________ja grila nie mam ale jak cos jestem sklonny kupic w markecie za 15 zl :D

co na grila to juz mysle kazdy chyba we wlasnym bo nie wiadomo ile bedize ludzi i co jak kupic ;)

seba, masz tak blisko, że do domu się doczołgasz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to co godzina 15 start pod manu przy liroju do 16 troszke czekamy i lecimy na rudzka :D i tam juz balety :D ostatecznie to nawet moge tam auto zostawic :P heheh a jak nie to napewno ktos mnie sciagnie :) mam tam gora 3 km do domu :P [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 22:19_________________________________________________ja grila nie mam ale jak cos jestem sklonny kupic w markecie za 15 zl :D

co na grila to juz mysle kazdy chyba we wlasnym bo nie wiadomo ile bedize ludzi i co jak kupic ;)

seba, masz tak blisko, że do domu się doczołgasz :kox:

hehe no az tak to moze nie chociaz do niedzieli bym dociagnal :P

http://marcin.ilto.pl/ptb_1/

tu jest galeria kolegi :D z wyprawy na paintaball :D z obiektywem fisheye :D ktory bede mial kolo stycznia :D

wtedy porobimy zdjecia furek :D oj porobimy kazdy konkurs nasz mowie Wam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stamtąd jakieś 5km, ale w razie czego - ja odprowadzam Sebę, Seba potem mnie, a następnie samego siebie;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stamtąd jakieś 5km, ale w razie czego - ja odprowadzam Sebę, Seba potem mnie, a następnie samego siebie;D

no i widze ze sie dogadamy mi pasuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

kuwa przec jest dopiero 22:40

otowrzyleem nowa butelke whiskey :D

nie spac plzzzzzzzzzzzzzzzzz :D[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 22:42_________________________________________________ide kurczaka przekrecic :D i doprawic :D [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 22:43_________________________________________________heheh Mario juz jedna strona dochodzi :polew: :polew: :polew: :polew: :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie manu liroj ;) tam jest z boczku taka zatoczka :) [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 23:16_________________________________________________pozatym my bedziem tam ok 15-16 a nie od 22 czy od ktorej tam sa zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox::naughty::kox:

mi pasuje :D to co jest ustalone pi razy oko :D

grila i kierowce tez sobie zalatwie nawet moze zalatwie bartka :)

tego co robil zdjecia ;) ze mna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...