Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe no to byle szybciej ;) juz sroda w sumie :)[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 23:03_________________________________________________no to PSTRYK :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Witka wszystkim :hi:

podobno dzień bez "rezanka" to dzień stracony więc coś trzeba robić bo dni zapierdzielają bezpowrotnie :mysli: :mysli:

mBLEA.jpg

a tu dla przypomnienia

mBO8J.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 08:00_________________________________________________sama ramke zmieniles ?? malowales czy nowa ?? wiesz ze teraz caly chrom na czarno musisz zrobic ??

:)

Dzien dobry Basiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troszkę wiało ale w tym poj.....anym Zgierzu często nie ma pałeru :wallbash: :wallbash:

Aj tam, aj tam zaraz poj...nym. Ja tam powera zawsze mam. Na Hamburgu się mieszka :evil::hi: bry wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :wink4:

chcąc nie robic zamieszania już w temacie o spocie wojewódzkim w łodzi, pytam tutaj: od 16 będziecie już na tej RUdzkiej Górze tak :?: ul. Starorudzka :?: nie wiem o której skończe zajęcia i dlatego pytam, żebym nie leciał na darmo jak coś... dzięki za info i pomoc w tym temacie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no problem jest w tym ze jeszcze nikt nie potwierdzil czy nas tam wpuszcza, zawsze jest opcja kolo bylego wysypiska tam gdzie mielismy jedynego grila

:polew: sorry, ale grill obok wysypiska mnie rozbawił. :embarrassed: przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uscisle troche ;P raczej jest to byle wysypisko i jak dla mnie boisko do pily, siatki, sloty do pingla i miejsce na samochody to fajna miejscowka :wink4:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 11:24_________________________________________________Ci co byli to wiedza :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mysle ze moze byc ok i nie ma problemu z wjazdem problemem moze byc jedynie pogoda i miejsca do siedzenia ;)

Aj tam , mało ci siedzeń? masz 5 w aucie i swoje 4 litery, rzucisz kratke po browarze czy tam koszyk z auta i masz siedzisko. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mysle ze moze byc ok i nie ma problemu z wjazdem problemem moze byc jedynie pogoda i miejsca do siedzenia ;)

Aj tam , mało ci siedzeń? masz 5 w aucie i swoje 4 litery, rzucisz kratke po browarze czy tam koszyk z auta i masz siedzisko. :cool1:

Dobrze Magda prawi - polać jej!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...