Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

heheh no ja bede po weselu ale moze moze moze moglbym podjechac czemu nie tylko tak kolo 18ej :) cobym doszedl do siebie :D

No to pasi :D

Bo mam propozycję odnośnie małego ściganka na kartach w Porcie

http://lemans.net.pl/mod/art/id/31.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no ja jeszcze godzinkę mam :tongue4:

A ja za chwilę znajdę się w zapchanym autobusie :kwasny:

Z tłumem emerytów walących na rynek bałucki.

:kwasny:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 07:57_________________________________________________Dobra, over and out

Tez mam te "przyjemność" od tygodnia... I te opowieści nastolatek- i wiesz naćpany był jak *uj , przeplatające się w ich treści prochy, dragi. Nie ma rozmów o szkole, o nauczycielach jakie to france. Tematem dominującym u lasek jest faszerowanie sie tymi gównami i efekty po nich oraz chłopaki, jak to się nie naćpali itd. Drugi temat co sobie kupiłam. Np dzis kupiła sobie tusz ale nie do oczu, i pędzel i nafaszerowana walnęła podobno obraza lepszego od picassa. Normalnie porażka. Lepsze to co prawda o brudnych i cuchnących pijaczków w tłoku, gdzie nie masz gdzie się odsunąć. Reasumując nie mogę się doczekać jak wsiądę do auta. [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 10:58_________________________________________________ :hi: bry tak wogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhe no to ladnie tam sie dzieje ;) czesc Madziu :)

w warszawie za to w metrze panuje dziwna moda tzn ludzie czytaja ksiazki no kurde

po prostu jak jakas plaga tylko wsiada i juz ksiazka i czytaja :D niektorzy to nawet widac

ze robia to bo inni robia :) albo zaraz zasypiaja :D ehheheheheh

heheh jakis czas temu tez trafily sie dwie natolatki ktore opowiadaly sobie jak matka sie

dowiedziala ze bierze tabletki antykoncepcyjne i co powie na to ze ona chce miec spiralke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkim,

ładny dzionek się zapowiada,

Miśki już po spełnionym rodzicielskim obowiązku, tzn po ślubowaniu pierwszaka :good:

szkoda, że nie wiem jak dodać filmik z tej imprezy :kwasny:, chyba byście popękali ze śmiechu :polew:

Gratulacje dla Adasia :good:

Oby mu w szkole szło jak najlepiej.

No i żeby koleżanki miał fajne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekam do urodzin bedzie za free :gwizdanie:

jak się ma urodziny to za darmo się jeździ ???

misiek ma 11 listopada - to zamknięte będzie :confused4:

No, 8 minut gratis (jakieś 16 kółek)

11.11? Ale data fajna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w pyte to w przyszlym roku musi koniecznie sie ulac :D;) 11.11.2011. g. 11:11 :D

Kasiu zdjecia beda wieczorem bo zapomnialem karty do pracy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie 11-go listopada i od tego czasu ustanowili Święto Niepodległości :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 11:20_________________________________________________

o w pyte to w przyszlym roku musi koniecznie sie ulac :D;) 11.11.2011. g. 11:11 :D

Kasiu zdjecia beda wieczorem bo zapomnialem karty do pracy :/

OK, obejrzę sobie w pracuni :>[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 11:21_________________________________________________a jakby się ktoś o mnie pytał to ja 13-go, w piątek :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magdalenah, widzę, że bardzo oburzyło Cię zachowanie kolegi @milego na drodze? :decayed:

Tacy sprawiają, że coraz częściej myślę o doposażeniu mojego auta......w kij bejsbolowy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magdalenah, widzę, że bardzo oburzyło Cię zachowanie kolegi @milego na drodze? :decayed:

Tacy sprawiają, że coraz częściej myślę o doposażeniu mojego auta......w kij bejsbolowy :kwasny:

Niestety, kultura polskich kierowców pozostawia wiele do życzenia.

Trzeba mieć oczy dookoła głowy i się nauczyć z tym żyć i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magdalenah, widzę, że bardzo oburzyło Cię zachowanie kolegi @milego na drodze? :decayed:

Tacy sprawiają, że coraz częściej myślę o doposażeniu mojego auta......w kij bejsbolowy :kwasny:

Moja koleżanka nie przeżyła takiego "cwaniaczka", a do tego do dziś się nie mogę przyzwyczaić. W ogóle jak można pisać takie rzeczy? Może on się powinien do BMW przesadzić? wstyd normalnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...