Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

wykupnego nie było to nie zabrałem :wink4:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 22:34_________________________________________________klysek89 zerknij tu http://www.a4-klub.pl/smf/all_alufelgi_oryginalne_a4_b7_b8_a6_c6-t120176.0.html :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

ja pitole nie wiem czemu ubzduralem sobie ze spotykamy sie real na pilsudskiego kuzwa mac :/ pojechalem nikogo nie bylo przyjechala jedna a4 b5 zolta postalismy z kolega pogadalismy i pojechalismy heh jaka paranoja a jak w takim razie zlot na wlokniarzy sie udal ?? bo ja tak jak mowie bylem na innym heh :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik się odbył, przyjechały 2 avanty i 2 sedany;] Ze względu na warunki oświetleniowe i brak aparatów innych, niż wbudowane w telefony - fotek brak;) Miło było, oby się powtórzyło :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked::polew: no troche zboczyles z kursu no byly 4 :gwizdanie: autka postalismy poniej polecielismy na starowa gore do jakiegos zajazdu lyknelismy po kawce i do domu :decayed: szkoda ze ciw wygnalo tak daleko musimy wymienic sie nr tel. jak cos bedziemy do siebie dzwonic :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh cos mi sie popitolio bo czytalem wszystko i wiedzialem co i jak a i tak spitolilem ;) masakra porypalo mi sie bo pamietam ze tam byly zloty audi ogolne i kiedys bylem i byla masa aut dzis tam w sumie tez bylo pare innych a4 ale tylko przejezdzaly patrzyly i dalej przed siebie u nas na zlocie :kox: dwa auta moje seryjne z roletkami na tylnych szybach ;P i s4 w avancie 2,7 biturbo huh niuezla maskra z czipem na 320 koni 4x4 :) to pewnie zawija asfalt pod soba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no kurde dalem ciala nie ma co ;) no ale tak to jest jak sie mysli o milionie spraw na raz ;) sie moze pomylic ;):wallbash:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 11:13_________________________________________________co tu tak cicho ?? jedna kawa na zlocie i koniec ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz myslalem ze sie nikt nie polubil po kawie i kaplica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie na tego grilla pojedzimy na ta gore gdzie wczoraj bylismy :dance: i musimy koniecznie na te sanki sie skusic :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mowicie o rudzkiej to ja jezdzilem kiedys kiedys kiedys :) takie sobie ;):chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami dobre sceny tam się dzieją, fruwające krzesła, stoły :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...