Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki / Zlociki Opolskie ->ZAPRASZAMY !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1a7bd8b3f0480ea0med.jpg

27931f0f91ac97a7med.jpg

Zapraszamy na spoty w Opolu Lubelskim.

Najczęściej można nas spotkać na parkingu sklepu MAKPOL (ul. Kościuszki 10)

Termin --.--.2011 Godzina: do ustalenia

ZAPRASZAMY!!!

e4c901b206a3edabm.jpg

93b5626cf9d175cdm.jpg b34cfc5d4da0ce7cm.jpg

Opublikowano
  • Autor

Może być ;) Trzeba jakoś się zorganizować ;) Nie wiem jak Seba, ale ja jestem wieczorem chyba wolny :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Myślę, że tak między 19:30 a 20:00 powinno być dobrze. Napiszę jutro do Sebka i postaram się go przyciągnąć do Opola. :przebiegly:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 22:33_________________________________________________PS: Weź mi jutro tą lepę klubową na klapę! Muszę w końcu zamienić bo ta co wy macie jest schludniejsza :gwizdanie:

Opublikowano

dobra inicjatywa :good:

Opublikowano
  • Autor

Swoją drogą Papucik, wpadnij kiedyś na Opole. Chętnie Cię przyjmiemy. :naughty: Zobaczysz jak się żyje w wielkim świecie :polew:

Opublikowano

Swoją drogą Papucik, wpadnij kiedyś na Opole. Chętnie Cię przyjmiemy. :naughty: Zobaczysz jak się żyje w wielkim świecie :polew:

wpadaniem kiedyś ekypą to Opolanie?=>tak to się piszę :mysli: zorganizują jakiś poczęstunek :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

wpadaniem kiedyś ekypą to Opolanie?=>tak to się piszę :mysli: zorganizują jakiś poczęstunek :gwizdanie:

Że co? Ne rosumie.... :decayed:

Opublikowano

paput chce chyba skrzynkę jabłek :)

Opublikowano

paput chce chyba skrzynkę jabłek :)

:drool:
Opublikowano
  • Autor

paput chce chyba skrzynkę jabłek :)

No bo już się bałem że będę musiał cukier zamawiać z niemcowni...

Opublikowano

paput chce chyba skrzynkę jabłek :)

No bo już się bałem że będę musiał cukier zamawiać z niemcowni...

po browarku postawisz a potem nas do domów porozwozisz :gwizdanie:
Opublikowano

paput chce chyba skrzynkę jabłek :)

No bo już się bałem że będę musiał cukier zamawiać z niemcowni...

zamawiaj i cukier i drożdże

Opublikowano
  • Autor

Jak zatankujesz swoje padło pod oba korki to mogę was porozwozić :wink4:

Tylko jak potem odbierzesz własne auto z Opola? :mysli:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 23:01_________________________________________________

paput chce chyba skrzynkę jabłek :)

No bo już się bałem że będę musiał cukier zamawiać z niemcowni...

zamawiaj i cukier i drożdże

Wiedziałem! :polew:

Opublikowano

Jak zatankujesz swoje padło pod oba korki to mogę was porozwozić :wink4:

Tylko jak potem odbierzesz własne auto z Opola? :mysli:

przyjedziemy na spota rowerami :gwizdanie: z diodami :evil:
Opublikowano

Jak zatankujesz swoje padło pod oba korki to mogę was porozwozić :wink4:

Tylko jak potem odbierzesz własne auto z Opola? :mysli:

przyjedziemy na spota rowerami :gwizdanie: z diodami :evil:

pojedziemy jednym rowerem we dwóch :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak zatankujesz swoje padło pod oba korki to mogę was porozwozić :wink4:

Tylko jak potem odbierzesz własne auto z Opola? :mysli:

przyjedziemy na spota rowerami :gwizdanie: z diodami :evil:

pojedziemy jednym rowerem we dwóch :decayed:

I ja chcę to zobaczyć. Boże jak ja bym chciał to zobaczyć :polew:

Już to sobie nawet wyobraziłem :polew:

Opublikowano

Jak zatankujesz swoje padło pod oba korki to mogę was porozwozić :wink4:

Tylko jak potem odbierzesz własne auto z Opola? :mysli:

przyjedziemy na spota rowerami :gwizdanie: z diodami :evil:

pojedziemy jednym rowerem we dwóch :decayed:

I ja chcę to zobaczyć. Boże jak ja bym chciał to zobaczyć :polew:

Już to sobie nawet wyobraziłem :polew:

[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 23:10_________________________________________________o kurfa ja ja bym chciał to przeżyć :polew:
Opublikowano

Jak zatankujesz swoje padło pod oba korki to mogę was porozwozić :wink4:

Tylko jak potem odbierzesz własne auto z Opola? :mysli:

przyjedziemy na spota rowerami :gwizdanie: z diodami :evil:

pojedziemy jednym rowerem we dwóch :decayed:

I ja chcę to zobaczyć. Boże jak ja bym chciał to zobaczyć :polew:

Już to sobie nawet wyobraziłem :polew:

póki co pewnie zdążyłeś wyobrazić sobie pedal :gwizdanie: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.