Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VT mojej Gdyby ktos mial ochote sie pobawic:)

Najlepszy

  1. 1. Najlepszy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

audia4s4 rewelacja tylko dol drzwi powinien byc drewniany. wtedy to juz super wiejski tuning :D

Opublikowano

nie opyla sie robić VT, :thumbdown: lepszy poklask ma WT i w przyszłości na tym wyłącznie się skupię.lepszy ubaw. a po :drunk: w ch.j pomysłów przychodzi do glacy, a wena twórcza dostaje power-a :thumbup:

Opublikowano

no to prosze :naughty:

vt1yj7.jpg

Opublikowano

sokolnh, fele wymarzone na nasze drogi :decayed:

Opublikowano

Chyba 1 raz podoba mi sie VT Keżora bardziej niz sokolnh :P

Opublikowano

sokolnh, fele wymarzone na nasze drogi :decayed:

załatałem tą dziure, która grafi rozkuł także spokojnie :decayed:

Chyba 1 raz podoba mi sie VT Keżora bardziej niz sokolnh :P

wszystkim nie dogodzi, mi sie bardziej moje podoba :P

pozdro

Opublikowano

A gdzie łańcuch żeby niunię :audi: zakotwiczyć.

Bo jak nie wiem co zap...rzą.

Oby moje słowo zamieniło się w gó.no ;)

Opublikowano
  • Autor

A gdzie łańcuch żeby niunię :audi: zakotwiczyć.

Bo jak nie wiem co zap...rzą.

Oby moje słowo zamieniło się w gó.no ;)

Mozesz jasniej ?:)

Opublikowano

Zaraz sie tym zajme :tongue4:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2007, 12:03 _________________________________________________Wiec tak: mam 2 propozycje :)

1.

Cos nie chce zdjecia wejsc :confused4:

Jak Wy to wklejecie bo troche sie to pozmieniało[br]Dopisany: 31 Grudzień 2007, 12:47 _________________________________________________Cos nie tak:(

Napiszcie jak Wy to wklejacie

Opublikowano
Opublikowano

Z korzystaj z tego

http://www.fotosik.pl/

:bicz3: :bicz3: za "Z korzystaj" :decayed:

ale rada dobra :)www.fotosik.pl

tez uzywam do wklejania zdjec na forum

Opublikowano

Chyba sie udało:)

my.php?image=vtos6vtkl6.jpg[br]Dopisany: 31 Grudzień 2007, 14:22 _________________________________________________a jednak chyba nie :wallbash:

Wrzuciłem juz na to imageShack, i co teraz wkleic link?

Ale miedzy co?

czy tak poprostu?[br]Dopisany: 31 Grudzień 2007, 14:23 _________________________________________________Ok. kolega "ykk" pomoze:)

Juz wysyłałem Mu zdjecia, za chwile powinien wkleic:)

Pzdr.

edit by pre_pl

wklejałeś link do strony, na której masz obrazek.

Powinieneś wkleić urla bezpiśredniego, tylko wyłącznie do obrazka:

Ty wkleiłeś to :

http://img185.imageshack.us/my.php?image=vtos6vtkl6.jpg

Ja wkleiłem :

http://img185.imageshack.us/img185/592/vtos6vtkl6.jpg

i wyszło :

vtos6vtkl6.jpg

Opublikowano

VT kolegi kamil321:

1)

vtos6vtkl6.jpg

2)

vtos6vt2ch9.jpg

:th:

Opublikowano
  • Autor

Ładniutko (silczne lampy)

Opublikowano

ale dlaczego mi sie wydaje i czy tylko mi sie wydaje ze te wszystkie VT nie tylko tej bepiuntki sa takie nierealne ?? moze mi sie tylko tak widzi , co nie zmienia faktu ze fajowo wygladaja :P

Opublikowano
  • Autor

PRZEPRASZAM ZA OT:

sorki za to co napisze ale nasze prace to jest bardzo lekki VT i jest on w miare realny jak dla mnie Virtual tuning = science fiction :polew: tu masz prace ktore sa VT i to jest dopiero pieknie zrobione i nie realne :dance:

18755afb93b0b722.jpg

a7cd1a6fd73ffbd6.jpg

4b990ef310356ef7.jpg

Opublikowano

Jeszcze sie troche pobawiłem i wyszło teraz własnie cos bardziej nie realnego (chodz jak by sie uparł mozna bylo by takie cos stworzyc :tongue4:)

vtos6vt2bykamilxo9.th.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.