Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALG] Jak zamontować aluminiowe obwódki na zegary?


czajek82

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem zakladalem aluminiowe ramki w a4 podlaczylem wszytki odelanie tak jak bylo i teraz nie dziala mi wyswietlacz ile ma samochod przejechane co moze byc przyczyna ?? i

zarowka do wymiany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sie ja chciałem wymienić tylko jadną a przy okazji spaliłem 3 żaróweczki :rant: te typy tak mają,

dobrze, że zakupiłem kilka sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa te aluminium na zegary tez kupiłem w "DIDO" tylko ze u mnie byla i jest lipa bo w moim modelu z 2000r jak sciągnąłem zegary (co było bardzo łatwe) pojawił się problem - po rozebraniu zegarów została mi szybka przednia razem z osłoną zegarów tam gdzie musi byc zamontowanew to aluminum. U mnie to wszystko jest jako jedna całość przednia szybka z osołoną zegarów i musiałem dobrać się do szybki aby wsadzic te dwa duze ringi aluminiowe inaczej sie tego nie da, a te małe oczywiscie wchodza przez duze osłony zegarów.

Niezla lipa :thumbdown: ale wszytko poszlo oki i szybka mi nie pekla :thumbup: wszystko zostalo poskladane do kup... i jest git :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawił się problem - po rozebraniu zegarów została mi szybka przednia razem z osłoną zegarów tam gdzie musi byc zamontowanew to aluminum. U mnie to wszystko jest jako jedna całość przednia szybka z osołoną zegarów i musiałem dobrać się do szybki aby wsadzic te dwa duze ringi aluminiowe inaczej sie tego nie da, a te małe oczywiscie wchodza przez duze osłony zegarów.

Niezla lipa :thumbdown: ale wszytko poszlo oki i szybka mi nie pekla :thumbup: wszystko zostalo poskladane do kup... i jest git :oklaski

Bo trzeba pomyslec, a nie. :kox:

Ringi sa wykonane z aluminium wiec latwo je zgiac.

i bez problemu mozna je przecisnac prze dziury, bez ruszania szybki.

A lipe to Ty odwaliles :polew:

Cale szczescie, ze cala szybka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie noprawie spadlem ze stolka. :polew:

kto powiedzial o zginaniu, poprostu ring sie podda jak go bedziesz przeciskal.

Ale skoro nie wierzysz to niech sie wypowiedza Ci co tak robili.

ja tak robilem i nic nie trzeba prostowac.

Takze niech nikt nie rusza szybki bo ringi przechodza bez problemu przez otwory.

Bratpit, trzeba w koncu przywrocic ten Twoj watek bo jak widze sa niedowiarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Pikuś ma 101% racji ;)

Ja jak je zakładałem to je przyłożyłem do otworu tak że były prostopadle do szybki i wsunąłem, spokojnie wlazły. A jak je będziesz lekko uciskać to one się ugną ale powrócą do pierwotnych kształtów.

Tak to u nas wygląda:

43dd03217689ef95m.jpg

Różnica jest kolosalna, oczywiście na + :oklaski: Na początku to się napatrzeć nie mogłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widziałem to DIDO można też na allegro kupić- tak było w wakacje jak ja szukałem obwódek.

A my je zagięliśmy z tatą tylko w kilku miejscach, jedna obwódka i zagięcia w ok. 5 miejscach i trzyma się już pół roku :D bez klejenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi żona też kupiła z Dido, ale na allegro. Ja jak zakładałem to pozaginałem całe wypustki. Bałem się, że jak zagnę tylko w kilku miejscach to wylecą na jakiś dziurach. Duże ramki wkładałem tak jak pisali koledzy przez duże otwory lekko wciskając. Ramki lekko się uginają i wskakują do środka zegarów. Nie wiem czy ramki każdej firmy tak fatwo wejdą i nie pozaginają się, ale ramką z firmy Dido nic się nie stało podczas takiej operacji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one sie odpinają .. odepniesz zapinke to same wyjdą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...