Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK] Dziwne odgłosy z tłumika


gluk

Rekomendowane odpowiedzi

witam

sytuacja wygląda tak: zimne auto odpala i chodzi bardzo ładnie, równo itp. bez uwag. Problem zaczyna się po rozgrzaniu, otóż na wolnych obrotach zaczyna mi delikatnie strzelać w tłumiku ( jak w jakimś starym żuku ). Dokładnie to jest takie dudnienie, tak jakby jakoś dziwnie spalał.Wtedy też delikatnie trzęsie autem, a wskazówka obrotomierza delikatnie się waha. Za każdym "strzałem" z tłumika wydobywa się większa ilość dymu. Podczas gwałtownego dodania gazu i podczas spadania obrotów, te strzały są intensywniejsze...usłyszałem też krótkie syknięcie w okolicy odmy.

objawy na benzynie i na LPG

moim zdaniem przyczyną są świece lub przewody.

czy ktoś spotkał się z czymś podobnym ?

proszę o Wasze zdanie na ten temat...zależy mi na czasie.

z góry dziękuję za pomoc

* nazywaj proszę wątki zgodnie z regulaminem forum (ten poprawiłem) - lukaszr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jeszcze nic nie robiłem. Mój mechanik zrobił sobie dłuższą przerwę :drunk: i nie mam możliwości podłączenia do VAG-a. :(

A Audi jeździ coraz gorzej. Właśnie wróciłem i już bałem się, że nie dojadę. W czasie jazdy jest w miarę OK, oprócz tego, że jest bardziej mułowaty. Najgorzej to jest na postoju. Trzęsie się i wali z tego tłumika aż wstyd. :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez VAGA sie nie obędzie.mozę katalizator zapchany,sonda lambda,sprawdz świece tak jak koledzy podpowiadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...