Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaka wódka na wesele ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

haha :grin: no ja mialam 8 wrzesnia zeszlego roku :wink:

Opublikowano

Dobra fota z Mustangiem :naughty:

Ja mam jeszcze Wołgę kumpla w zanadrzu

IMG_2033.jpg

Opublikowano

:wink:

no z mustangiem najlepsza

a jak on chodzi poezja :naughty::slina::slina::slina::slina::slina::slina:

wiesz jak bedziesz mial dobre OOOO to sie nie zastanawiaj my mielismy tylko q7 do wyboru to bez zastanowienia wzielismy czajke :wink: skubana 180 pojdzie kuzyna jest i testowal ja :naughty:

Opublikowano

Żeby nie odbiegać od tematu..... Muszę wziąć flachę i wybrać się do znajomego, bo nabył ostatnio nową A6 w sedanie- trzeba będzie ponegocjować :drunk:

Opublikowano

ja w piątek testowałem Grandsa i było za dużo

kac masakra, cała sobota zmarnowana

a wieczorem powtórka z Finlandią i Żubrówką

Opublikowano

Ja teraz u siostry na weselu Stocka piłem, dobra wódka a co najważniejsze głowa nie boli:wink:

Opublikowano

Niech Autor tematu wyśle mi próbki różnych wódeczek to na weekendzie przetestuję i coś podpowiem ... :grin::wink:

Opublikowano

niech autor poda kiedy i gdzie wesele to wpadniemy bramy porobić

Opublikowano

Z tych dwóch to Sobieski odpada :thumbdown:

U mnie był Krupnik ( ogólnie wydaje mi się, że smak vodki i jej skutki zależą z jakiej partii ona pochodziła... )

Opublikowano

Jak zaczeliśmy na studiach testować to muszę Ci powiedzieć, że teraz na czyste wódki nawet sie nie patrze... tylko i wyłącznie kolorowa...

Ostatnio rozpracowywaliśmy żałądkową gożką miętową, żubrówka z trawką wszystko godne polecenia B-)

Sobieski odpada, a Krupnik robi Sobieski :-)

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

Gdzie kupować wódkę żeby nie kupić podróbki?

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

Gdzie kupować wódkę żeby nie kupić podróbki?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie pytanko mam, jako ze termin weselicha coraz blizej musze zakupic z 200 butelek czystej przezroczystej. Wybor padl na Sobieskiego. Prosze doradzcie gdzie na slasku kupie najtaniej ww. Wodeczke??? Z gory dzieki.

  • 1 rok później...
Opublikowano

a może ktoś mi powiedzieć czy to ktoś od nas z klubu miał takie etykiety

8e4aa0cc9e5e93cem.jpg

bo chciałbym znaleść właściciela i wykorzystać projekt

Edytowane przez pandamix

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.