Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka wódka na wesele ?


luka_rm

Rekomendowane odpowiedzi

Majki w kartonie jest 18 szt wiec suma summarum wyszło 187 butelek :kox: ale zapłaciłem tylko za 170 a 17 szt dostałem gratis, cena tajemnicą nie jest 19,50 MAKRO, w eurocashu ostatnio była promocja po 19zł ale nic w gratisie nie dawali wiec bardziej opłacało mi się makro. Szczerze z ręką na sercu mogę Ci powiedzieć ze wódka 1-wsza klasa, do dziś słyszę same pozytywne opinie wśród rodzinki i znajomych, niektórzy nawet zaczęli pic ja w domu;) Przede wszystkim WÓDKA na weselu i orkiestra to podstawa :kox: No i najważniejsze musi być zmrożona!!!

Zero kaca + zero bólu głowy + dobrze wchodzi <delikutaśna> = NEMIROFF I UDANE WESELE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyrwałem wyborową po 17zł ale i tak bede musiał dokupic jeszcze z 3 kartony osobno na tłuczenie i jakies bramy wiec chyba sie skusze na tego Nemiroffa, kiedys go piłem i pamietam że był OK ale jakos mi z głowy wyleciał....

Zaliczyłem ostatnio 3 wesela i na każdym była inna wódka (finka, smirnoff, sobieski )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki w kartonie jest 18 szt wiec suma summarum wyszło 187 butelek :kox: ale zapłaciłem tylko za 170 a 17 szt dostałem gratis, cena tajemnicą nie jest 19,50 MAKRO, w eurocashu ostatnio była promocja po 19zł ale nic w gratisie nie dawali wiec bardziej opłacało mi się makro. Szczerze z ręką na sercu mogę Ci powiedzieć ze wódka 1-wsza klasa, do dziś słyszę same pozytywne opinie wśród rodzinki i znajomych, niektórzy nawet zaczęli pic ja w domu;) Przede wszystkim WÓDKA na weselu i orkiestra to podstawa :kox: No i najważniejsze musi być zmrożona!!!

Zero kaca + zero bólu głowy + dobrze wchodzi <delikutaśna> = NEMIROFF I UDANE WESELE!

w 100% powierdzam :D Jak kogos stac na Finke to spoko , ale mysle ze Nemiroff wystracza w 100% i raczej ciezko trafic podrobke ..... Zero kaca u mnie rowniez i tez bylo kolo 180 butelek , z poprawin nie moglem wygodnic :D bo chcieli dalej siedziec , bawic sie i pic :D nie slyszalem ze ktos sie strul :) ale kucharki tez mialem swoje i swoje jedzonko organizowalem :D wiejskie wesele :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na Stock'a?

Osobiście zastanawiam się nad Stock'iem albo Sobieskim, którez tych dwóch byście wybrali??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na weselu pita była:

czysta-de-luxe-zoladkowa-gorzka-40-500ml-Full.jpg

a małe szczeniaczki Nemiroffa były na wykupne fantów (taki żarcik dla gości, każdy wołał flaszkę myśląc, ze to 0,5 a dostawał "szczeniaczka" - oczywiście wszyscy deklarowali na samym początku ile będą wołać flaszek) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam WYBOROWĄ dobra wóda za niewileką cenę,

odradzam stumbas - z kłoskiem - łed tak po tym boli :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finlandia biała :dance2:

Szlachta?:decayed: rozumiem ze na posiadówke mozna pic Finlandie... ale przy 200 litrach wódki to róznica nie jest mała:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysta zoladkowa jak wyszła parę lat temu to był miód a teraz łeb nap..... jak i po innych

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finlandia ok ale przy takich ilościach sklanialbym się ku wyborowej , de luxe albo krupnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysta zoladkowa jak wyszła parę lat temu to był miód a teraz łeb nap..... jak i po innych

wysłane z Commodore 64

nie wiem jak teraz ale w 2009 była ok, mam jeszcze kilka sztuk co zostały z nadmiaru :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysta zoladkowa jak wyszła parę lat temu to był miód a teraz łeb nap..... jak i po innych

wysłane z Commodore 64

Bo pić to trza umić :grin: Dla siostry na wesele kupowałem w październiku czystą żołądkową i nikt na ból głowy nie narzekał i nikt się nie :sick3:

Wysłane z gorzelni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie czy 200 butele starczy na jeden dzień dla 120 osób?? Ja skłaniam się ku stock-owi:wink: Podoba mi się wygląd butelki a w smaku też dobra:decayed: W sumie Palace Vodka też jest dobra a cena nie wygórowana:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj ja mialam na 130 osob jezeli dobrze pamietam 240 0,7 i 30l nalewek :whistling: nalewki sie skonczyly po 2 h a stocka zostalo mi 8 kartonow tyle ze wodka byla na polter, wesele i poprawiny:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie czy 200 butele starczy na jeden dzień dla 120 osób?? Ja skłaniam się ku stock-owi:wink: Podoba mi się wygląd butelki a w smaku też dobra:decayed:

Tego nie da się wyliczyć. Wystarczy, że na liście masz dużo pijusów i już psują Ci średnią :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...